Serbian language courses

kurzy srbštinyJak se naučit srbsky a nevytáhnout paty z domu? Přihlásit se do online kurzu srbštiny v jazykové škole Berlitz. Individuální výuka srbštiny ve virtuální třídě s rodilým mluvčím.

Virtuální výuka srbštiny

Za studiem srbštiny nemusíte jezdit až do Srbska. Využijte nabídku jazykové školy Berlitz a přihlaste se do online kurzu srbštiny! Jedinečná výuková metoda, využití moderních technologií a náplň kurzu přizpůsobená klientovi jsou pozitiva, která vás pro studium srbštiny online nadchnou!

Jak se učí ve virtuální třídě? Virtuální třída je online prostor, do kterého virtuálně vstoupíte po přihlášení. Zde se "setkáte" s lektorem - rodilým mluvčím - který je připraven vést lekci srbštiny přizpůsobenou Vašim individuálním požadavkům.

Časy virtuálních lekcí si domluvíte předem. Přizpůsobte výuku svým možnostem a potřebám!

Jste začátečník? Nebojte se konverzačních lekcí srbštiny - online lekce srbského jazyka jsou vhodné již pro začátečníky. Spolu s lektorem zjistíte, která témata potřebujete více procvičit a zaměříte se na ta, která vás zajímají. Pro zjištění jazykové úrovně si před zahájením kurzu uděláte rozřazovací test.

Online kurz srbštiny

Výuka srbštiny s rodilým mluvčím přes internet je zaměřena hlavně na konverzaci a procvičení komunikace v srbštině. Lektor vede studenta k tomu, aby srbsky začal nejen přirozeně mluvit, ale i myslet. To je krédem výukové metody Berlitz, která se bez rozdílu aplikuje ve všech kurzech cizích jazyků.

  • Naplň konverzačních hodin je přizpůsobena klientovi.
  • Klient mluví z více než 60 % času.
  • Gramatika se nedriluje, ale učí intuitivně - klient sám začne pravidla uplatňovat správně.

Zjistěte více o tom, jak se učí v Berlitz virtuální třídě. Online kurzy cizích jazyků jsou ideálním způsobem jazykového vzdělávání, pokud nemáte snadný přístup
k jazykové škole nebo nemůžete dojíždět.

Kontaktujte jazykovou školu Berlitz a získejte všechny informace o online kurzu srbštiny.

Výuka srbštiny v Berlitz

Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám.

 

Individuální lekce srbštiny

Srbština metodou Berlitz je ten nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát srbsky již během několika týdnů či měsíců. Jazykové centrum Berlitz nabízí více, či méně intenzivní kurzy srbštiny přizpůsobené potřebám klienta. Lektor - rodilý mluvčí - může za Vámi docházet domů nebo do práce, nebo vy můžete dojíždět do našeho jazykového centra v Praze. Je jen na Vás, jaké tempo výuky a intenzitu studia srbštiny si zvolíte.

Více o tomto kurzu ›
 

Firemní kurzy srbštiny

Zvyšte efektivitu komunikace Vašich zaměstnanců a managementu prostřednictvím individuálních nebo skupinových kurzů srbštiny. Výuka může probíhat u Vás ve firmě nebo v prostorách jazykového centra Berlitz v Praze.

Více o tomto kurzu ›
 

Online kurzy srbštiny

Chcete mít možnost učit se srbsky kdykoliv a prakticky odkudkoliv? Vyzkoušejte živé online lekce srbštiny ve virtuální třídě Berlitz (Berlitz Virtual Classroom) pod vedením rodilého mluvčího, nebo naší e-learningovou platformu CyberTeachers®.

Více o tomto kurzu ›
 Any questions?
2000 characters left
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?