jazykové kurzy italštiny

Chcete začít mluvit italsky už po první lekci? Postupovat podle Vašich časových možností a úrovně znalostí? Mít rozvrh lekcí stoprocentně pod kontrolou a podle potřeby jej změnit? Učit se individuálně a s těmi nejlepšími lektory – rodilými mluvčími? To vše a mnohem více Vám přináší Vzdělávací centrum Berlitz s nabídkou výuky více než 40 jazyků.

PROČ SI VYBRAT BERLITZ:

  • profesionální lektoři – rodilí/bilingvní mluvčí
  • individuální lekce (jen Vy a lektor)
  • stoprocentní přizpůsobení výuky Vašim časovým možnostem
  • neustálá interakce s lektorem během lekce (60 % času mluvíte Vy)
  • rozmanitá forma výuky při každé lekci (konverzace, poslech, četba…)
  • moderní a praktické výukové materiály v ceně kurzu (audio, video, tištěné, online materiály, mobilní aplikace)
  • výuka všech úrovní jazykových znalostí možnost posunout se až o jednu jazykovou úroveň výše během 1–4 týdnů
  • výběr z více než 40 jazyků včetně češtiny pro cizince
  • učebny v centru Prahy

Zkušební jazyková lekce italštiny zdarma

Volejte 273 136 015 a domluvte si individuální ukázkovou hodinu zdarma! Poté se rozhodněte, zda se chcete učit cizí jazyk v jazykovém centru Berlitz.

VÝUKA ITALŠTINY V BERLITZ

Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám.

 

Individuální lekce italštiny

Výuka italštiny metodou Berlitz je nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát italsky již během několika týdnů či měsíců. Jazykové centrum Berlitz nabízí intenzivní kurzy přizpůsobené vždy potřebám klienta. Lektor – rodilý mluvčí se naplno věnuje pouze Vašim požadavkům a stanoveným cílům. Pro intenzivní jazykový kurz si lze zvolit i místo výuky. Soukromé lekce mohou probíhat u Vás doma, v práci nebo v našem jazykovém centru v Praze.

Více o tomto kurzu ›
 

Firemní kurzy italštiny

Zvyšte efektivitu komunikace Vašich zaměstnanců a managementu prostřednictvím individuálních nebo skupinových kurzů italštiny. Výuka může probíhat u Vás ve firmě nebo v prostorách jazykového centra Berlitz v Praze.

Více o tomto kurzu ›
 

Online kurzy italštiny

Učte se italsky kdykoliv a odkudkoliv se Vám to právě hodí. Vyzkoušejte naše online lekce italštiny ve virtuální třídě Berlitz (Berlitz Virtual Classroom) pod vedením rodilého mluvčího nebo naší e-learningovou platformu CyberTeachers®. CyberTeachers®.

Více o tomto kurzu ›
 
 

Individuální kurzy italštiny

Láká Vás italština? Pro jazykové kurzy nemusíte až do Itálie. S námi se naučíte tento světový jazyk snadno a rychle i doma. Jazyková škola Berlitz nabízí individuální výuku a soukromé jazykové kurzy italštiny. Cizí jazyk u nás vyučují rodilí mluvčí, kteří dbají na správnou výslovnost, procvičování slovní zásoby i na výuku italštiny poslechem. U nás se naučíte nejen základy italštiny. Důraz klademe také na konverzaci: ta v našem jazykovém kurzu představuje opravdu velkou část výuky. Navíc více než 60 % konverzace hovoří sám student. Hledáte-li kvalitní výuku a kurzy italštiny Praha, zvolte Berlitz. Ukázková lekce italštiny je u nás zdarma a zajistíme Vám také rozřazovací test. Při pohovoru s lektorem zjistíme, zda jste začátečník, či pokročilý student. Při naší výuce italštiny budete mít k dispozici kvalitního učitele – rodilého mluvčího i speciální učebnice. A máte i další benefit: italština (nejen) pro začátečníky online: k individuálním kurzům získáte přístup k online výukovým materiálům zdarma. Náš jazykový kurz italštiny přináší opravdu kvalitní zdokonalení v daném jazyce. S lektorem se můžete zaměřit na cokoli, co v daném jazyce potřebujete procvičit nejvíce. Mohou to být italská slovíčka, fráze, výslovnost, mluvená italština a mnoho dalšího. Nabízíme tyto stupně výuky: italština pro začátečníky, mírně pokročilé, pokročilé i další výuku na přání klienta. Naše kurzy se skvěle hodí i pro ty, kdo hledají kvalitní doučování italštiny. Učte se italsky ve Vámi zvoleném čase i místě. Naše výuka se Vám bude hodit nejen při cestách do zahraničí, ale samozřejmě také v zaměstnání či při obchodních jednáních i soukromé konverzaci se zahraničními přáteli. Domluvte se italsky kdykoli a kdekoli potřebujete. Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám. Intenzivní jazykový kurz italštiny lze absolvovat v našich učebnách v Praze nebo na Vámi určeném místě. Naše jazyková škola Praha nabízí také letní intenzivní kurz italštiny nebo intenzivní kurzy italštiny kdykoli během roku.Any questions?
2000 characters left