Ukázková lekce jazyků zdarma

demo lekce jazyků zdarma

Přesvědčete se sami o účinnosti metody Berlitz!

Vyzkoušejte osobně výuku jazyků metodou Berlitz během jedné zkušební lekce. Budete se divit, jak velkého pokroku během tak krátké doby dosáhnete, a zároveň si užijete spoustu zábavy.

Za 45 minut se dozvíte, co vzdělávací centrum Berlitz nabízí: unikátní vzdělávací metodu, kvalifikované lektory – rodilé mluvčí, zajímavý obsah a nejvyšší kvalitu lekcí.

 

Zkušební lekce ZDARMA jsou dostupné pouze
v Praze pro tyto jazyky:


 

Vyberte si z ukázkovou lekci i z jiných cizích jazyků vyučovaných v Praze.

Ukázkovou lekci lze absolvovat pouze jednou. Absolvování ukázkové lekce Vás nezavazuje
k pokračování ve výuce jazyků v jazykové škole Berlitz.

Rezervujte si zkušební lekci

2000 znaků zbývá
 
 

Individuální kurzy jazyků – ukázková lekce zdarma

Chcete se naučit cizí jazyk? Hledáte kurzy angličtiny a dalších jazyků? Jazyková škola Berlitz nabízí individuální výuku a soukromé jazykové kurzy angličtiny online i v učebnách v centru Prahy. Cizí jazyk u nás vyučují rodilí mluvčí, kteří dbají na správnou výslovnost, procvičování slovní zásoby i na výuku ruštiny poslechem. Důraz klademe také na konverzaci: ta v našem jazykovém kurzu představuje opravdu velkou část výuky. Navíc více než 60 % konverzace mluvíte Vy sami. Hledáte-li kvalitní výuku a jazykové kurzy slovenštiny Praha, zvolte kvalitu a tradici Berlitz. Jazyková škola Berlitz nabízí individuální výuku a soukromé kurzy angličtiny i ostatních jazyků. Vybrat si můžete z několika typů výuky: individuální lekce, firemní kurzy nebo kurzy online. Individuální kurz angličtiny metodou Berlitz je nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát v cizím jazyce již během několika týdnů či měsíců. Jazykové centrum Berlitz nabízí více, či méně intenzivní kurzy přizpůsobené potřebám klienta. Lektor – rodilý mluvčí – může za Vámi docházet domů nebo do práce, nebo vy můžete dojíždět do našeho jazykového centra v Praze. Je jen na Vás, jaké tempo výuky a intenzitu studia si zvolíte. Můžete absolvovat také kurzy angličtiny online. Jazykový kurz vyučovaný metodou Berlitz je nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát v cizím jazyce za velmi krátkou dobu. Jazyková škola Berlitz nabízí jazykové kurzy přizpůsobené potřebám klienta. Lektor – rodilý mluvčí s Vámi absolvuje soukromý jazykový kurz v místě, které si sami určíte. Studovat tak můžete doma, v práci nebo v místě naší soukromé jazykové školy v centru Prahy. Jazykové centrum Berlitz se řadí mezi nejlepší soukromé školy Praha pro výuku jazyků. Přijďte se přesvědčit, jak daleko Vás ve znalosti cizího jazyka může posunout náš soukromý jazykový kurz Praha. Jazykové centrum Berlitz nabízí možnost ukázkové hodiny zdarma. Zajímá Vás jazykový kurz angličtiny online nebo individuální výuka s živým lektorem? Zavolejte nám nebo vyplňte a odešlete formulář a domluvte si ukázkovou lekci pro jazykový kurz ještě dnes. Soukromá ukázková lekce v naší jazykové škole Vás přesvědčí, že studovat kurzy v Berlitz Praha je skvělá volba. Cizí jazyk u nás vyučují rodilí mluvčí, kteří dbají na správnou výslovnost slov, procvičování slovní zásoby, důležitá je i výuka jazyka poslechem. Důraz klademe také na konverzaci: ta v našem jazykovém kurzu představuje opravdu velkou část. Navíc více než 60 % konverzace hovoří sám student. Berlitz nabízí také kurz angličtin online, který nabízí výuku kdykoli a kdekoli díky připojení do virtuální třídy (Berlitz Virtual Classroom) pod vedením rodilého mluvčího, nebo naší e-learningovou platformu CyberTeachers. Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá