kids workshop BerlitzKids Workshops

Around the world with Berlitz

logo berlitz kids teens

Welcome to KIDS WORKSHOP!

Join us and become one of Berlitz world explorers!

Sobota 5. 10. 2019

Připravili jsme pro děti zábavný sobotní workshop v anglickém jazyce na téma The Nordic Countries.

Workshops  AROUND THE WORLD WITH BERLITZ

V ucelených výukových blocích angličtiny ve formě workshopů, které budou probíhat pravidelně každé čtvrtletí, na děti postupně čekají mnohá dobrodružství z celého světa. Jejich průvodci vždy budou zkušení lektoři Berlitz – rodilí mluvčí a také unikátní výuková metoda Berlitz. Ta využívá přirozeného způsobu učení dětí: hry, tvoření, prezentace a další aktivity. Jedná se o učení zábavnou formou v malých skupinkách.Na nejbližším workshopu budou děti objevovat Severské státy:  různorodou kulturu, obyvatele a další zajímavé věci.

Naše lektorky Caroline, Erin a další se na malé objevovatele již moc těší!

Proč se přihlásit?

 • Program probíhá výhradně v angličtině.
 • Děti se učí anglicky zábavnou formou a v uvolněné atmosféře.
 • Workshop využívá  metodu Berlitz®, která je při výuce cizího jazyka velmi efektivní.
 • Děti jsou v malých skupinkách 4–6 studentů.
 • Kurzy vedou speciálně školení Berlitz lektoři – rodilí mluvčí.
 • Při workshopu je o děti dobře postaráno (kromě lektorů je přítomen také český koordinátor).
 • Občerstvení a pitný režim je zajištěn po celou dobu trvání kurzu.
 • Během výuky využíváme efektivně kombinaci týmové práce a zábavy.
 • Výuka probíhá v učebnách Berlitz v centru Prahy.
 • Workshop je určen pro děti ve věku 7–12 let.


Kdy a kde?

Termíny a témata workshopů:
Sobota 6. 4. 2019 – CENTRAL EUROPE
Sobota 8. 6. 2019 – USA
Sobota 5. 10. 2019 – THE NORDIC COUNTRIES
Sobota 7. 12. 2019 – HOLIDAYS AROUND THE WORLD vol. 2

Čas: 9:00–12:15 hodin

Místo workshopu:

BERLITZ Praha
Vzdělávací a jazykové centrum
Palác Archa
Na Poříčí 1047/26 
110 00 Praha 1

Ke stažení

Cena za sobotní workshop:
pro děti 7–12 let ... 995 Kč vč. DPH.
Akční nabídka: Při přihlášení na dva workshopy nebo dvou sourozenců či kamarádů zároveň platí akční cena  za workshop 795 Kč vč. DPH.

Přihlášky a informace:

E-mail:
Telefon: 736 627 262

Rezervovat si místa doporučujeme co nejdříve.

 
 

PŘIHLÁŠKA

1000 znaků zbývá

E-learning CyberTeachers

jazykové kurzy cyberteachers coachBerlitz CyberTeachers je on-line platforma pro výuku jazyků, s níž můžete studovat cizí jazyky, kdy a kde chcete 24 hodin denně.

Jazykové kurzy CyberTeachers Coach jsou šité na míru každému zákazníkovi. Ať už se chcete naučit cizí jazyky, abyste mohli studovat v zahraničí nebo kvůli práci, přizpůsobíme obsah jednotlivých lekcí Vašim konkrétním potřebám.

Pro více informací nás kontaktujte na 736 627 262. Rádi zodpovíme veškeré Vaše otázky a sdělíme Vám podrobnosti o cenách jednotlivých internetových kurzů. 

Máte zájem o jazykové kurzy CyberTeachers?

Projděte si průvodce platformou CyberTeachers. Chcete vědět víc? Napište nám nebo si domluvte osobní schůzku na telefonním čísle 736 627 262. Formou osobní konzultace Vám rádi zodpovíme všechny dotazy týkající se výuky CyberTeachers.

Nabídka CyberTeachers zahrnuje:

 • média podporující výuku jazyků (videa, e-mail, podcasty a další)
 • 20 jazykových nástrojů, např. trenažér výslovnosti, nástroj k urychlenému zapamatování, slovník, překladač, nástroje ke kontrole pravopisu, kartičky s koncepty modelových situací atd.
 • monitorovací nástroje, nepřetržitě analyzující Váš výkon, které přizpůsobují úroveň výuky Vašim individuálním potřebám během každé jazykové lekce
 • náplň výuky šitá na míru Vašim potřebám
 • reporty zpětně zasílané po každé jazykové lekci

Výhody jazykových kurzů CyberTeachers

 • úspora času
 • flexibilita
 • úspora nákladů
 • rychlé tempo výuky

Výuka jazyků pomocí CyberTeachers je vhodná pro každou úroveň jazykových znalostí – ať už jste začátečník, mírně pokročilý nebo pokročilý.

Před započetím jazykových kurzů vypracujete hodnotící test zdarma. Před absolvováním testu si přečtěte následující instrukce.

 
 
 

CyberTeachers Coach

Samostudium jazyků šité na míru přáním zákazníka pomocí unikátní softwarové aplikace. Licence zahrnuje 20 jazykových nástrojů, média podporující výuku jazyků a monitorovací nástroje, analyzující Váš výkon, které přizpůsobují úroveň výuky Vašim potřebám během lekcí.

Nabízené jazyky: angličtina, němčina, španělština, francouzština.

Více o CyberTeachers Coach ›
 

CyberTeachers Live

On-line platforma pro výuku jazyků, díky které se můžete učit anglicky 24 hodin denně s podporou lektora – rodilého mluvčího. Neomezené, živé spojení s lektorem 5 dní v týdnu.

Pouhým kliknutím se spojíte s živým lektorem, který zodpoví Vaše dotazy.

Nabízené jazyky: angličtina

Více o CyberTeachers Live ›
 
 

E-Learning CyberTeachers

Naučit se jazyk tak, aby Vás to časově nezatěžovalo? Zvolit si čas a prostředí, které Vám vyhovují? Studujte cizí jazyky online. Studovat jazyky online je s námi velmi jednoduché a efektivní. Berlitz CyberTeachers je on-line platforma pro výuku jazyků, s níž můžete studovat cizí jazyky, kdy a kde chcete 24 hodin denně. Jazykové kurzy CyberTeachers Coach jsou šité na míru každému zákazníkovi. Ať už se chcete naučit cizí jazyky, abyste mohli studovat v zahraničí nebo kvůli práci, přizpůsobíme obsah jednotlivých lekcí Vašim konkrétním potřebám. K dispozici máte média podporující výuku cizích jazyků (videa, e-maily či podcasty), 20 jazykových nástrojů: překladač, slovník, trenažér výslovnosti, nástroj pro kontrolu pravopisu a další, monitorovací nástroje, nepřetržitě analyzující Váš výkon, které přizpůsobují úroveň výuky Vašim individuálním potřebám během každé jazykové lekce. Po každé lekci obdržíte report jako zpětnou vazbu na Vaše pokroky. S online výukou jazyků ušetříte čas i náklady, tempo výuky si určujete Vy sami. Berlitz CyberTeachers je online výukový program cizích jazyků, který se přizpůsobí Vám, nikoli Vy jemu.

překlady webových stránekPřeklady textů pro web

Pokud Vaše firma obchoduje se zahraničím, jistě časem pocítíte potřebu mít mnohojazyčné webové stránky. Zajistěte si opravdu profesionální překlady, které Vás budou dobře reprezentovat v očích cizinců.

Překladatelský servis Berlitz nabízí nejen oficiální překlady úředních listin a smluv, ale také libovolného obsahu webových stránek, a to včetně technických či jinak odborných textů.

Nabízíme překlady webu nejen pro jazyky jako je angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština či ruština, ale také pro cizí jazyky jako je čínština, holandština, švédština, finština, maďarština, rumunština, polština a další.

Naši překladatelé jsou vysokoškolsky vzdělaní rodilí mluvčí s překladatelskými certifikáty. Proto Vám můžeme garantovat opravdu profesionální překlady textů, které navíc prochází závěrečnou korekturou.

Ceny překladů webových stránek

Překlady do angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, španělštin a ruštiny nabízíme již od 590 Kč za normostranu, a ostatní jazyky již od 600 Kč/NS. Při rozsáhlejších nebo pravidelných zakázkách lze domluvit ceny překladů individuálně. Stáhněte si náš ceník překladů.

 

Překlady textů pro web

Potřebujete přeložit obsah Vašich webových stránek? Nabízíme kvalitní překlad do němčiny, překlad do angličtiny a dalších světových jazyků. Nabízíme také překlady do češtiny. Překlady textů na Vašich webových stránkách poskytujeme v širokém spektru včetně úředních překladů opatřených kulatým razítkem vhodných i pro jednání s úřady. Naši překladatelé jsou certifikovaní, s vysokoškolským diplomem, často rodilí mluvčí hovořící dvěma a více jazyky. Důraz klademe na rychlost a samozřejmě kvalitu odvedené práce. Překlad do angličtiny, překlady do němčiny a dalších jazyků Vašich důležitých dokumentů a a webových stránek oceníte všude tam, kde si přejete působit profesionálně. Jazykové překlady do němčiny a dalších jazyků zajistíme ve špičkové odborné kvalitě. Pokud hledáte kvalitní jazykový překlad do němčiny, překlady do angličtiny a dalších jazyků, využijte nabídky jazykového centra Berlitz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kombinovaná výuka jazyků

kombinovaná výuka jazykůUčte se jazyky ještě efektivněji díky kombinované výuce jazyků.

 • Kombinovaná výuka jazyků Berlitz spojuje výhody kombinace samostudia a prezenčních lekcí jazyků nebo online či telefonických jazykových kurzů.
 • Můžete se tak učit jazyky kdy a kde chcete, a během konverzačních lekcí ještě více prohlubovat to, co jste se naučili během hodin samostudia.

Jak probíhá kombinovaná výuka jazyků?

Poté, co absolvujete samostatné lekce v rámci Vašeho samostudia, si ověříte získané znalosti na prezenční, telefonické nebo virtuální lekci. Domácí příprava a živé lekce jsou propojeny a navazují na sebe.

 

Zajímají Vás kombinované lekce jazyků?

Chtěli byste se o nich dozvědět více? Navštivte naše jazykové centrum v Praze, napište nám nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 273 136 015. Rádi odpovíme na Vaše otázky.

 

 

Typy kombinované výuky jazyků

 

Samostudium + prezenční výuka v Praze

Jste-li z Prahy a okolí, vyzkoušejte soukromé lekce u vás doma, v kanceláři nebo v jazykovém centru Berlitz v Praze! Zdokonalte své znalosti angličtiny nabyté samostudiem při hodinách anglické konverzace. Během lekcí s Vámi lektor – rodilý mluvčí mluví po celou dobu pouze anglicky a jejich obsah je zcela přizpůsoben Vašim potřebám.

Více o kurzech angličtiny ›
 

Samostudium + telefonické lekce

Nemůžete-li docházet do jazykové školy, v rámci kombinované výuky Berlitz můžete přes telefon studovat kdykoliv a kdekoliv tyto jazyky: angličtina, němčina, italština, francouzština a španělština. Telefonicky nebo přes Skype se s Vámi spojí  lektor Berlitz – rodilý mluvčí v předem smluvenou dobu a můžete v rámci konverzace procvičit, co jste si osvojili samostudiem.

Více o telefonických kurzech jazyků ›
 

Samostudium + online výuka ve virtuální třídě Berlitz

Formou kombinace samostudia a studia ve virtuální třídě Berlitz se můžete zdokonalovat v angličtině ještě efektivněji než při klasických soukromých lekcích. Ve virtuální třídě se spojíte s lektorem – rodilým mluvčím ve smluvenou dobu. Celá lekce je pak nahrána a později si ji můžete znovu přehrát.

Více o Berlitz Virtual Classroom›
 
 

Kombinovaná výuka jazyků

Dopřejte svým zaměstnancům zdokonalovat se v cizím jazyce. Nemají čas na kurzy němčiny? Vyberte pro ně některou z virtuálních forem výuky: online jazykové kurzy, telefonické kurzy nebo kombinované lekce. Kombinovaná výuka němčiny spojuje výhody kombinace samostudia a prezenčních lekcí jazyků nebo online či telefonických jazykových kurzů. Můžete se tak učit jazyky kdy a kde chcete a během konverzačních lekcí ještě více prohlubovat to, co jste se naučili během hodin samostudia. Jak to celé funguje? Nabízíme tři typy kombinované výuky: 1. Samostudium + prezenční výuka v Praze. Vyzkoušejte soukromé lekce u vás doma, v kanceláři nebo v jazykovém centru Berlitz v Praze. Baví Vás němčina? Učte se ve Vámi zvoleném čase i místě. Cizí jazyk u nás vyučují rodilí mluvčí, kteří dbají na správnou výslovnost anglických slov, procvičování slovní zásoby, důležitá je i výuka němčiny poslechem. Důraz klademe také na konverzaci: ta v našem jazykovém kurzu němčiny představuje opravdu velkou část. Navíc více než 60 % konverzace hovoří sám student. Ukázková lekce němčiny je u nás zdarma a zajistíme Vám také rozřazovací test. Při pohovoru s lektorem zjistíme, jaké úrovně jazyka dosahujete (zda jste začátečník, či pokročilý student). Při našich lekcích cizího jazyka budete mít k dispozici kvalitního učitele – rodilého mluvčího i speciální učebnice. Kurzy němčiny nabízíme v mnoha stupních: výuku angličtiny pro začátečníky, pro mírně i středně pokročilé až po profesionály, kteří stále hledají zdokonalení. Výuka němčiny je u nás vedena rodilým mluvčím, případně bilingvním lektorem. Naše kurzy němčiny se Vám budou hodit nejen při cestách do zahraničí, ale samozřejmě také v zaměstnání či při obchodních jednáních i soukromé konverzaci se zahraničními přáteli. 2. formou výuky je samostudium + telefonické lekce. Telefonické lekce jazyků nabízíme samostatně nebo v kombinaci se studiem na portálu CyberTeachers v rámci kombinovaných kurzů. Výhodou kurzů je dostupnost, úspora času i nákladů a flexibilita. Telefonické kurzy zahrnují: non-stop online rezervaci lekcí, vyhledávání nejvhodnějšího lektora podle preferencí klienta, individuálně přizpůsobené 30minutové lekce, virtuální tabuli pro komunikaci studenta a lektora během lekce a pro sdílení a výměnu dokumentů, okamžitou rezervaci lekce a podporu lektora  v případě urgentní potřeby, například při přípravě prezentace nebo v jiné urgentní situací související s použitím cizího jazyka, zpětnou vazbu prostřednictvím reportu po každé telefonické lekci, včetně domácího zadání na další lekci. 3. formou je samostudium + online výuka ve virtuální třídě. Domluvte se cizím jazykem kdykoli a kdekoli potřebujete. Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám. Kurzy němčiny lze absolvovat v našich učebnách v centru Prahy nebo na Vámi určeném místě, po telefonu nebo online.

profesionální překladyProfesionální překlady cizích jazyků

Situací, kdy oceníte opravdu profesionální překlady z cizích jazyků je celá řada – ať už jde o smlouvy a jiné právní dokumenty, které mohou sloužit jako podklad k soudnímu řízení, nebo resumé, pokud se ucházíte o práci v cizině. Nespokojte se se standardním překladem, chtějte opravdu profesionální překlad, který nepřipouští dvojí výklad a tím předchází nedorozumění v budoucnosti.

Překladatelský servis Berlitz nabízí profesionální překlady, které prochází korekturou ze strany rodilých mluvčích. Tak si můžete být jisti, že Váš překlad je nejen gramaticky správně, ale také autentický, jako by jej psal rodilý mluvčí.

Překladatelské služby pro firmy i jednotlivce

Profesionální překlady nejsou důležité jen pro firmy, které často využívají překladatele pro překlady právních dokumentů, manuálů k jejich výrobkům nebo pro webové stránky. Využijete je například pokud potřebujete přeložit oddací list z ciziny, při studiu, kdy je třeba mít jako součást diplomové práce profesionální anglické resumé atd.


 

Profesionální překlady obecných a technických textů

Máte technickou dokumentaci k projektu, kterou potřebujete přeložit do francouzštiny, angličtiny nebo naopak z cizího jazyka do češtiny, obraťte se na odborníky z překladatelského centra Berlitz.
 

Oficiální (autorizované) překlady odborných textů

Ať už potřebujete přeložit lékařskou zprávu nebo odborný posudek na stavbu, na naše překladatele se můžete spolehnout. Garantujeme Vám bezchybný překlad do jakékoliv ze 40 nabízených řecí včetně korektury rodilým mluvčím.
 

Autorizované překlady potvrzení a certifikátů

Překlady úředních dokumentů často vyžadují "kulaté razítko". Překladatelský servis Berlitz pro Vás zajistí oficiální překlady rozličných úředních potvrzení a certifikátů, které můžete poté použít při jednání se státní správou.
 

 

 

Rychlé a precizní překlady webových stránek

Globalizace si žádá mnohojazyčné webové stránky. Nespoléhejte se na Google translate a zajistěte si opravdu kvalitní překlad svého webu, za který se nebudete stydět ani před rodilým mluvčím.
 

Oficiální překlady smluv

Náš tým profesionálních překladatelů pro vás zajistí dvoj a vícejazyčné překlady různých dokumentů a smluv do češtiny nebo napříč různými cizími jazyky.
 

Tlumočení na obchodních jednáních

Čeká Vás obchodní schůzka s obchodním partnerem, jehož jazyk neovládáte? Nenuťte se do konverzace ve třetím jazyce. Předveďte se jako vzorný hostitel a zajistěte si tlumočníka, ovládajícího dokonale jazyk Vašeho hosta.
 

 

 

Kontaktujte nás a zajistěte si profesionální překladatelské a tlumočnické služby pro Vaši firmu!

 

Překlady z angličtiny do češtiny, překlady z češtiny do angličtiny

Kvalitní překlady z angličtiny do češtiny i překlady z češtiny do angličtiny Vám zajistí jazykové centrum Berlitz. Překlady z angličtiny a obráceně nabízíme v širokém spektru: přeložíme běžný dokument i vysoce odborný text, oficiální listiny i kompletní webové stránky. Důraz klademe na rychlost i kvalitu odvedené práce. Překlad z angličtiny co češtiny nebo překlad z češtiny do angličtiny oceníte v zaměstnání a všude tam, kde si přejete působit profesionálně. V nabídce naší překladatelské činnosti najdete: profesionální jazykové překlady odborných textů, překlady laických textů, překlady Vašich webových stránek, oficiální překlady smluv, autorizované překlady certifikátů a potvrzení atd. Jazykové překlady zajistíme ve špičkové kvalitě. Pokud hledáte kvalitní jazykové překlady z angličtiny do češtiny, překlady z češtiny do angličtiny nebo jakékoli jiné překlady, svěřte tuto práci špičkové jazykové agentuře Berlitz.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz
Joomla\CMS\Object\CMSObject


Zapomněli jste heslo?