virtuální kurzy jazyků

Virtuální jazykové kurzy

Chcete se rychle a efektivně naučit cizí jazyk, ale nemáte čas docházet do jazykové školy? Řešením jsou online jazykové kurzy Berlitz! Výuka cizích jazyků po internetu šetří nejen Váš čas, ale i peníze! Výuka cizích jazyků metodou Berlitz probíhá v tzv. virtuální třídě, kde se s Vámi ve stanovenou dobu spojí lektor Berlitz. Jedná se tedy o výuku cizího jazyka se živým lektorem (rodilým mluvčím), která probíhá kompletně ve studovaném jazyce.

Online jazykové lekce ve virtuální třídě mají celou řadu výhod!

  • Výuka cizích jazyků probíhá kdy a kde chcete.
  • Můžete si vybrat až z 40 cizích jazyků.
  • Lekce vede lektor – rodilý mluvčí – pouze v cizím jazyce.
  • Jazykové lekce jsou šité na míru Vašim potřebám a požadavkům.
  • Celou lekci si lze nahrát a posléze znovu pustit.
  • Výuka je koncipovaná dle Berlitz materiálů – k dispozici také digitální verze materiálů.
  • Rozřazovací test Berlitz zdarma. Před absolvováním testu si přečtěte následující instrukce.

Široká nabídka výuky cizích jazyků

Díky síti jazykových škol Berlitz po celém světě můžete ve virtuální třídě studovat s rodilým mluvčím až 40 cizích jazyků. Ve virtuální třídě můžete studovat světové jazyky, jakými je například angličtina, francouzština, španělština, němčina, italština či ruština, ale také méně časté jazyky jako je japonština, čínština, vietnamština, bulharština, finština, arabština, hebrejština nebo hindština.

Lekce jazyků šité na míru

Důvody, proč se chcete učit cizí jazyk mohou být různé. Ať už potřebujete konkrétní cizí jazyk pro práci, studium nebo kvůli cestování, přizpůsobíme obsah a slovní zásobu Vašim přáním a potřebám. Můžete tak po internetu studovat kurzy obchodní angličtiny, technickou francouzštinu nebo společenskou konverzaci v italštině či čínštině.

Zaujaly Vás virtuální lekce jazyků?

Kontaktujte nás na telefonním čísle 273 136 015. Máte jakékoliv otázky? Napište nám! Rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy a sdělíme Vám podrobnosti o cenách jednotlivých jazykových kurzů.

 

Online kurzy cizích jazyků

Učit se jazyky online je ideální pro ty, kdo nemají čas na docházení na lekce. Online kurzy v Berlitz nabízíme pro 40 jazyků, například italština online, kurzy angličtiny online, čeština pro cizince a další jazyky. Online jazyky vyučované formou virtuální třídy (Virtual Classroom) mají řadu výhod: nemusíte nikam docházet, učíte se tam, kde sami potřebujete. Kurzy angličtiny online a dalších jazyků jsou šité na míru zákazníkovi, lekce si můžete nahrávat a kdykoli v budoucnu se k ní vrátit, získáte další materiály pro studium (knihy a audio CD), vybíráte si z několika variant výuky, lekce probíhají pod vedením rodilého mluvčího, celá lekce je vedena pouze ve zvoleném cizím jazyce, jazykový kurz Vám sestaví na míru. Učte se česky kdykoliv a odkudkoliv se Vám to právě hodí. S našimi online kurzy například čeština pro cizince to skvěle zvládnete. Stačí Vám jen připojení k internetu a chuť učit se. Virtuální kurzy angličtiny online a dalších jazyků jsou vhodné pro mimopražské studenty, pro ty, kdo chtějí studovat ve večerních hodinách nebo třeba pro zájemce na služební cestě v zahraničí. Absolvujte rozřazovací test do kurzů online zdarma a začnete se učit třeba italštinu online ještě dnes.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá