virtuální kurzy jazyků

Virtuální jazykové kurzy

Chcete se rychle a efektivně naučit cizí jazyk, ale nemáte čas docházet do jazykové školy? Řešením jsou online jazykové kurzy Berlitz! Výuka cizích jazyků po internetu šetří nejen Váš čas, ale i peníze! Výuka cizích jazyků metodou Berlitz probíhá v tzv. virtuální třídě, kde se s Vámi ve stanovenou dobu spojí lektor Berlitz. Jedná se tedy o výuku cizího jazyka se živým lektorem (rodilým mluvčím), která probíhá kompletně ve studovaném jazyce.

Online jazykové lekce ve virtuální třídě mají celou řadu výhod!

  • Výuka cizích jazyků probíhá kdy a kde chcete.
  • Můžete si vybrat až z 40 cizích jazyků!
  • Lekce vede lektor - rodilý mluvčí - zcela v cizím jazyce.
  • Jazykové lekce jsou šité na míru Vašim potřebám a požadavkům.
  • Celou lekci si lze nahrát a posléze znovu pustit.
  • Výuka je koncipovaná dle Berlitz materiálů - k dispozici také digitální verze materiálů.
  • Rozřazovací test Berlitz zdarma.

Široká nabídka výuky cizích jazyků!

Díky síti jazykových škol Berlitz po celém světě můžete ve virtuální třídě studovat s rodilým mluvčím až 40 cizích jazyků. Ve virtuální třídě můžete studovat světové jazyky, jakými je např. angličtina, francouzština, španělština, němčina, italština či ruština, ale také méně časté jazyky jako je japonština, čínština, vietnamština, bulharština, finština, arabština, hebrejština nebo hindština!

Lekce jazyků šité na míru!

Důvody, proč se chcete učit cizí jazyk mohou být různé. Ať už potřebujete konkrétní cizí jazyk pro práci, studium nebo kvůli cestování, přizpůsobíme obsah a slovní zásobu Vašim přáním a potřebám. Můžete tak po internetu studovat kurzy obchodní angličtiny, technickou francouzštinu nebo společenskou konverzaci v italštině či čínštině!

Zaujaly Vás virtuální lekce jazyků?

Kontaktujte nás na telefonním čísle 273 136 015. Máte jakékoliv otázky? Napište nám! Rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy a sdělíme Vám podrobnosti o cenách jednotlivých jazykových kurzů.

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá