Virtuální jazykové kurzy pro firmy

virtuální jazykové kurzyDopřejte svým zaměstnancům a manažerům benefit ve formě internetových jazykových kurzů! Online jazykové kurzy šetří nejen čas, ale i peníze! Výuka jazyků probíhá v tzv. virtuální třídě, kde se s Vašimi zaměstnanci ve smluvenou dobu spojí lektor Berlitz. Jde tedy o živou lekci, která probíhá formou konverzace zcela v cizím jazyce, který klient chce studovat. A to není vše!

Jazykové lekce ve virtuální třídě mají řadu výhod!

  • Učíte se cizí jazyk kdy a kde chcete
  • Možnost výuky až 40 cizích jazyků!
  • Výuka pod vedením rodilého mluvčího
  • Lekce probíhá zcela v cizím jazyce
  • Jazykové kurzy jsou šité na míru potřebám Vaší firmy
  • Celou lekci si můžete nahrávat a posléze kdykoliv zopakovat
  • Získáte podpůrné materiály pro studium – knihy a audio CD
  • Rozřazovací test Berlitz zdarma

Široká nabídka cizích jazyků!

Díky celosvětové síti jazykových škol Berlitz Vám můžeme nabídnout výuku až 40 cizích jazyků ve formě lekcí vedených rodilým mluvčím. S jazykovým centrem Berlitz se tedy můžete učit nejen populární jazyky, jakými je angličtina, francouzština, španělština, španělština, italština či ruština, ale i méně časté jazyky jako je maďarština, finština, portugalština, holandština, nebo rumunština!

Jazykové kurzy šité na míru!

Každá firma je jiná, a tak i Vaši zaměstnanci můžou k práci potřebovat slovní zásobu zcela specifickou pro Váš obor podnikání. Jazykové centrum Berlitz je připraveno vytvořit pro Vaše zaměstnance a manažery jazykové lekce zaměřené na konkrétní obor. Ať už potřebujete lekce obchodní angličtiny, technické francouzštiny nebo španělštiny pro sportovce, můžete se na nás s důvěrou obrátit!

Zaujaly Vás online jazykové kurzy pro firmy?

Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 a domluvte si osobní schůzku nebo zkušební lekci zdarma! Máte nějaké dotazy? Napište nám! Rádi zodpovíme veškeré Vaše otázky a sdělíme Vám podrobnosti o cenách jednotlivých jazykových kurzů.

 

 

 

Online jazykové kurzy

Výuka jazyků probíhá ve Virtuální třídě, kde se s Vámi ve smluvenou dobu spojí lektor jazykové školy Berlitz. Jde tedy o klasickou živou lekci plnou konverzace, jen kvůli ní nemusíte nikam docházet. A na rozdíl od telefonických lekcí, si můžete celou lekci nahrát, a později si vše zopakovat.

Více o online jazykových kurzech ›
 

Telefonické jazykové kurzy

Konverzační lekce jazyků, které Vám umožní studovat jazyky doslova odkudkoliv. Nejste vázáni na potřebu rychlého internetového spojení, a můžete se tak učit cizí jazyky třeba cestou domů z práce vlakem. Výuka může probíhat pomocí telefonu nebo skype.

Více o lekcích jazyků po telefonu ›
 

Kombinované lekce jazyků

Kombinace samostudia a výuky jazyků po telefonu nebo online výuky ve virtuální třídě, nebo samostudia s prezenční výukou v jazykové škole Berlitz. Těžte z předností obou forem výuky jazyků, a dosáhněte tak pokroku ve studiu mnohem rychleji!

Více o kombinované výuce jazyků ›
 
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá