tlumoceniTlumočení cizích jazyků

Čekáte návštěvu ze zahraničí a neovládáte žádný společný jazyk pro komunikaci nebo si jen nejste 100% jistí, že by rozhovor probíhal hladce, kdybyste mluvili pro Vás cizí řečí? Existuje jednoduché řešení! Pozvěte si tlumočníka!

Služby tlumočníka nevyužívají jen státní organizace při mezinárodních návštěvách nebo vědci na mezinárodních konferencích. Můžete je snadno využít také vy – ať už pro tlumočení na obchodním jednání nebo třeba při návštěvě příbuzného z ciziny.

Ceník tlumočnických služeb

Ceny tlumočnických služeb stanovujeme individuálně, neboť se odvíjejí od rozsahu zakázky, zvoleného jazyka a dalších parametrů. Máte-li zájem o cenovou nabídku, kontaktujte nás na telefonním čísle 273 136 015. Našim stálým zákazníkům a klientům, kteří si objednají službu tlumočníka na delší dobu nabízíme zcela individuální cenu.

Jazykové centrum Berlitz nabízí profesionální tlumočení v 14 jazycích:

 
 

Tlumočení cizích jazyků

Čekáte návštěvu ze zahraničí, zahraničního obchodního partnera, pořádáte cizojazyčnou tiskovou konferenci a hledáte kvalitní tlumočení cizího jazyka? Jazykové centrum Berlitz s tradicí i zkušenostmi nabízí své služby v oblasti tlumočení. Tlumočení si u nás můžete objednat v těchto jazycích: kromě angličtiny, němčiny a francouzštiny nabízíme i rumunštinu, portugalštinu, mandarínskou čínštinu, španělštinu, slovenštinu, ruštinu, holandštinu, italštinu, srbštinu, chorvatštinu a polštinu. V nabídce je také čeština pro cizince. Cena tlumočení se stanovuje na základě individuální poptávky a kalkulace. Neváhejte nás kontaktovat, pokud potřebujete tlumočení z nebo do některého z uvedených jazyků.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?