Telefonické kurzy jazyků

telefonické kurzy jazykůTelefonické jazykové kurzy jsou řešením pro klienty, kteří si chtějí procvičit cizojazyčnou konverzaci s rodilým mluvčím bez ohledu na to, kde se právě nachází, v době, která jim nejvíce vyhovuje. Nemáte dostatečně rychlé připojení k internetu, nebo byste se rádi učili jazyky např. při dlouhých pracovních cestách? I to Vám umožňuje výuka jazyků po telefonu.

Telefonické lekce jazyků jsou buď dostupné samostatně nebo v kombinaci se studiem na portálu CyberTeachers v rámci kombinované výuka jazyků)

Jazykové kurzy po telefonu probíhají přes telefon nebo Skype. Je jen na vás, jaký prostředek komunikace si zvolíte. Telefonické jazykové kurzy jsou vhodné pro každou úroveň – ať už jste začátečník, mírně pokročilý nebo pokročilý. Nejste si jisti, jak na tom jste? Nevadí! U nás dostanete zdarma k vypracování rozřazovací test.

Telefonické kurzy jazyků nabízíme v těchto jazycích:

angličtina, španělština, francouzština, němčina a italština

Akce na telefonické jazykové kurzy

 • balíček 10 telefonických lekcí – 4.230 Kč včetně DPH
 • balíček 20 telefonických lekcí – 8.210 Kč včetně DPH
 • balíček 30 telefonických lekcí – 11.950 Kč včetně DPH

Zaujaly Vás telefonické kurzy cizích jazyků?

Stáhněte si průvodce telefonickými kurzy Berlitz! Chcete vědět víc? Kontaktujte nás na telefonním čísle 273 136 015! Rádi zodpovíme jakékoliv Vaše otázky. Domluvte si zkušební lekci zdarma!

Telefonické kurzy cizích jazyků zahrnují:

 • Non-stop online rezervace lekcí
 • Vyhledávání nejvhodnějšího lektora podle preferencí klienta
 • Individuálně přizpůsobené 30minutové lekce
 • Virtuální tabule pro komunikaci studenta a lektora během lekce a pro sdílení a výměnu dokumentů
 • Okamžitá rezervace lekce a podpora lektora  v případě urgentní potřeby, např. příprava prezentace nebo jiná urgentní situace související s použitím cizího jazyka
 • Zpětná vazba prostřednictvím reportu po každé telefonické lekci, včetně domácího zadání na další lekci

Výhody telefonických lekcí jazyků:

 • Úspora času
 • Flexibilita
 • Úspora nákladů
 • Rychlé tempo výuky
 

Telefonické kurzy jazyků

Dopřejte svým zaměstnancům zdokonalovat se v cizím jazyce. Nemají čas na jazykové kurzy ve firmě nebo na docházku do jazykové školy? Vyberte pro ně některou z virtuálních forem výuky: online jazykové kurzy, telefonické kurzy nebo kombinované lekce. Jazykové kurzy online nebo po telefonu jsou ideální pro ty, kdo nemají čas na docházení na lekce. Jazykové kurzy v Berlitz nabízíme pro 40 jazyků, například kurzy němčiny a další jazykové kurzy. Telefonické lekce jazyků nabízíme samostatně nebo v kombinaci se studiem na portálu CyberTeachers v rámci kombinovaných kurzů. Výhodou kurzů je dostupnost, úspora času i nákladů a flexibilita. Telefonické kurzy zahrnují: non-stop online rezervaci lekcí, vyhledávání nejvhodnějšího lektora podle preferencí klienta, individuálně přizpůsobené 30minutové lekce, virtuální tabuli pro komunikaci studenta a lektora během lekce a pro sdílení a výměnu dokumentů, okamžitou rezervaci lekce a podporu lektora  v případě urgentní potřeby, například při přípravě prezentace nebo v jiné urgentní situací související s použitím cizího jazyka, zpětnou vazbu prostřednictvím reportu po každé telefonické lekci, včetně domácího zadání na další lekci. Studenti mohou zvolit také kombinovanou formu výuky. Jde o kombinaci samostudia a výuky jazyků po telefonu nebo online výuky ve virtuální třídě, nebo samostudium s prezenční výukou v jazykové škole Berlitz. Těžte z předností obou forem výuky jazyků, a dosáhněte tak pokroku ve studiu mnohem rychleji! Virtuální jazykové kurzy němčiny a ostatních jazyků jsou vhodné také pro mimopražské studenty, pro ty, kdo chtějí studovat ve večerních hodinách nebo třeba pro zájemce na služební cestě v zahraničí. Absolvujte rozřazovací test do kurzů online zdarma a začnete například kurz němčiny ještě dnes.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá