studium jazyků v zahraničíStudium jazyků v zahraničí

Chcete se rychle a efektivně naučit cizí jazyk? Skvělou volbou je studium jazyků v zahraničí.

Proč studovat v zahraničí s Berlitz:

  • Spojíte příjemné s užitečným – naučíte se cizí jazyk a poznáte nové prostředí, kulturu, přátele.
  • Pobyty nabízíme ve více než 550 centrech v 70 zemích světa.
  • Máme prvotřídní lektory – rodilé mluvčí.
  • Používáme ověřené koncepty a metody výuky, díky kterým se naučily cizí jazyk již tisíce spokojených klientů.

Jazyková škola Berlitz nabízí nejen studijní pobyty v zahraničí, ale také jazykové tábory, které představují dokonalé spojení studia cizího jazyka a zábavy.

Zaujalo Vás studium cizích jazyků v zahraničí?

Napište nám nebo zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a domluvte si osobní schůzku. Jsme připraveni sdělit Vám veškeré podrobnosti o našich programech a rádi zodpovíme jakékoliv případné dotazy.

 

 

Jazyková škola Berlitz nabízí tyto typy studia cizích jazyků v zahraničí:

 

 

ELS Language Centers®

Výuka cizích jazyků „podle hodinek" nabízí ideální možnost rychle a efektivně se naučit anglicky ve Spojených státech, Kanadě nebo Austrálii. K výhodám patří především pružná časová struktura programu, výběr z více než 30 atraktivních lokalit ve třech zemích světa a možnost absolvovat intenzivní program, semi-intenzivní program nebo program pro profesionály.

Více o studiu angličtiny v USA, Kanadě a Austrálii >>
 
 

Studium jazyků v zahraničí

Chcete se opravdu dobře, rychle a efektivně naučit cizí jazyk? Skvělým způsobem pro dosažení Vašeho cíle jsou jazykové pobyty v zahraničí. Jazykový pobyt pro dospělé a jazykové kurzy pro děti s výukou angličtiny si můžete vybrat v USA, Velké Británii, Kanadě nebo Austrálii. Hledáte-li jazykový kurz v USA, jazykový kurz v Anglii, jazykové kurzy v Německu, Itálii, Francii a dalších zemích, rádi Vám jazykový kurz v zahraničí zajistíme. Vyberte si jazykový kurz u moře nebo v jiné lokalitě, která Vám vyhovuje. Nabízíme studium v zahraničí ve více než 550 Berlitz jazykových centrech v 70 zemích světa. Naše jazykové kurzy v zahraničí mají vysokou kvalitu a ocení je každý, kdo se potřebuje opravdu dobře naučit cizí jazyk. Máme bohaté zkušenosti s pořádáním pobytových kurzů v zahraničí s výukou cizích jazyků. Zájemcům nabízíme studium jazyků v zahraničí pod názvem Els Language Centers® – tzv. výuka jazyka „podle hodinek“. Tento program je přizpůsoben pro jazykové kurzy angličtiny v USA, Kanadě a Austrálii. Největším benefitem je pružná časová struktura výukového programu. Svůj kurz angličtiny v zahraničí si můžete vybrat ve více než třech desítkách atraktivních lokalit ve třech uvedených zemích. Důvodů, proč absolvovat jazykový pobyt v zahraničí, je nespočet: výběr z mnoha míst po celém světě, ubytování v místním kampusu nebo hostitelských rodinách, účast na společných odpoledních a večerních programech, seznámení se s jinou kulturou a lidmi, možnost složit mezinárodní zkoušky a získat mnoho dalších zajímavých příležitostí a aktivit. Pobyt v zahraničí je skvělým způsobem, jak si přirozeně osvojit cizí jazyk. Zajímají Vás jazykové pobyty v zahraničí a ceny těchto kurzů? Napište nám a my Vás budeme rádi informovat o podrobnostech. Veškeré Vaše otázky Vám rádi zodpovíme také na telefonním čísle 273 136 015.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá