kurzy angličtiny v zahraničíStudium angličtiny v zahraničí

Chtěli byste studovat angličtinu přímo ve Velké Británii, USA, Austrálii nebo v Kanadě? Využijte mezinárodní jazykové programy Berlitz. Jazyková škola Berlitz organizuje každoročně kurzy angličtiny ve spolupráci s partnerskými zahraničními pobočkami Berlitz.
Vedle samotné výuky angličtiny můžete poznávat angloamerickou kulturu a společnost na vlastní kůži. Studujte angličtinu a díky každodennímu kontaktu s rodilými mluvčími si zároveň užít i cestování po světě.

 

Proč studovat angličtinu v zahraničí?

  • možnost výběru z 30 atraktivních míst v UK, USA, Kanadě nebo Austrálii
  • ubytování v univerzitním kampusu nebo v hostitelských rodinách
  • společné odpolední a večerní programy
  • poznávání nových lidí a kultur
  • možnost složení mezinárodních zkoušek (TOEFL, IELTS, FCE/CAE/CPE)

Zajímají Vás kurzy angličtiny v zahraničí?

Chcete-li vědět více o intenzivních kurzech angličtiny v cizině napište nám nebo zavolejte na telefonní číslo 736 627 262. Rádi zodpovíme veškeré Vaše otázky ke studiu angličtiny v zahraničí.

Studium angličtiny v zahraničí

Chcete se opravdu dobře, rychle a efektivně naučit anglicky? Skvělým způsobem pro dosažení Vašeho cíle jsou jazykové pobyty v zahraničí. Jazykový kurz angličtiny pro mládež si můžete vybrat v USA, Velké Británii, Kanadě nebo Austrálii. Hledáte-li kurzy angličtiny v USA, Anglii, Austrálii nebo Kanadě, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám jazykové kurzy v zahraničí zajistíme. Vyberte si kurz angličtiny u moře nebo v jiné lokalitě, která Vám vyhovuje. Nabízíme studium angličtiny v zahraničí v mnoha jazykových centrech v různých zemích světa. Naše jazykové kurzy v zahraničí mají vysokou kvalitu a ocení je každý, kdo se potřebuje opravdu dobře naučit cizí jazyk. Pobyt v zahraničí může velmi dobře nahradit také domácí doučování angličtiny. Máme bohaté zkušenosti s pořádáním pobytových kurzů v zahraničí s výukou cizích jazyků. Svůj kurz angličtiny v zahraničí si můžete vybrat v několika desítkách atraktivních lokalit ve všech výše uvedených zemích. Důvodů, proč absolvovat jazykový pobyt v zahraničí, je nespočet: výběr z mnoha míst po celém světě, ubytování v místním kampusu nebo hostitelských rodinách, účast na společných odpoledních a večerních programech, seznámení se s jinou kulturou a lidmi, možnost složit mezinárodní zkoušky a získat mnoho dalších zajímavých příležitostí a aktivit. Pobyt v zahraničí je skvělým způsobem, jak si přirozeně osvojit cizí jazyk. Zajímají Vás jazykové kurzy v zahraničí a ceny těchto kurzů? Kontaktujte nás na telefonním čísle 273 136 015 a my Vás budeme rádi informovat o podrobnostech a zodpovíme Vaše případné otázky.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá