Individuální jazykové kurzy

služby pro jednotlivceČlověk by se nikdy neměl přestat vzdělávat a zdokonalovat. Ve vzdělávacím centru Berlitz připravili celou řadu jazykových kurzů a kurzů pro osobnostní rozvoj. Potřebujete rychlý a kvalitní překlad z cizího jazyka? Nemusíte umět všechny světové jazyky, stačí znát spolehlivé překladatelele - a to vše naleznete na jednom místě - ve vzdělávacím centru Berlitz.

 

Ukázková lekce zdarma

Vyzkoušejte si nezávazně výuku jazyků metodou Berlitz zdarma! Zavolejte nám na 273 136 015 zarezervujte si individuální ukázkovou lekci. Přesvědčete se osobně o efektivitě metody Berlitz, a poté se objektivně rozhodněte, zda s námi budete pokračovat!

 

Přihlašte se do našich intenzivních jazykových programů nebo si rozšiřte obzory díky našim unikátním seminářům komunikace či mezikulturním školením. Potřebujete autorizovaný překlad v krátkém termínu? Obraťte se na nás!

 

Jazykové kurzy

Jazyková škola Berlitz nabízí výuku více než 40 světových jazyků. 14 z nich můžete studovat v Praze formou prezenčních kurzů s lektorem, a zbývající jazyky se můžete učit v rámci naší Berlitz Virtual Class, což je živá výuka probíhající pomocí internetu. Nabízíme také telefonické lekce jazyků a unikátní kombinované kurzy jazyků, které v sobě snoubí výhody více typů výuky. Kurzy jazyků mohou probíhat v prostorách jazykové školy Berlitz v Praze nebo v Berlitz virtuální třídě.

Více o těchto kurzech ›
 

Kurzy pro osobnostní rozvoj

Semináře pro osobností rozvoj Vás naučí účinně prezentovat své názory, vyjednávat, jednat asertivně nebo komunikovat v mezinárodním prostředí. Tyto tzv. kurzy kurzy soft skills, Vás připraví na úspěšné obchodní jednání, poutavou prezentaci a precizní strategické plánování. Umění komunikace, stress management a time management Vám umožní posunout se na kariérním žebříčku výše. Investovat do sebe se Vám vyplatí!

Více o těchto kurzech ›
 

Překlady, revize a tlumočení

Potřebujete profesionálně přeložit cizojazyčný dokument, zrevidovat texty v angličtině nebo v jiném jazyce? Díky působení společnosti Berlitz ve více jak 70 zemích světa garantujeme profesionální překlady a korektury z/do cizích jazyků, včetně soudního ověření. Expresní překlady 2000 slov dodáváme do 24 hodin. (ceník překladů).

Více o překladech, revizích a tlumočení ›
 Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?