dětské jazykové kurzy

Jazykové programy pro děti

Zdá se Vám, že hodiny angličtiny ve škole nemají na Vaše děti kýžený efekt? Chcete svým předškolákům dopřát náskok ve výuce jazyků než půjdou školy? Přihlaste je do unikátních kurzů angličtiny pro děti jazykové školy Berlitz!

Výuka jazyků pro děti s rodilými mluvčími

Nabízíme jazykové kurzy pro děti od 4 do 16 let. Výuka probíhá individuálně v prostorách naší jazykové školy v Praze. Kurzy angličtiny jsou určeny pro děti s různými úrovněmi znalosti angličtiny. Výuka probíhá formou hry – děti si tak snadno osvojí základy angličtiny přirozenou cestou.

Letní jazyková škola a školka v Praze

V létě provozujeme v Praze také letní školu a školku s výukou angličtiny pod vedením našich zkušených lektorů (rodilých mluvčích).

Letní jazykové tábory v ČR a zahraničí

Pro děti od 7 do 16 let pořádáme letní anglické tábory na statku v Břežanech. Chcete své děti poslat do světa? Vyberte si z naší nabídky mezinárodních táborů pro děti!

 

 

 

 

 

Kurzy angličtiny pro děti od 4 do 7 let

Čím dřív začnete s výukou jazyků, tím lépe. Jazykové programy pro nejmenší děti Mimi & Me – výuka angličtiny je dětskou hrou! Vaše děti naučíme mluvit a přirozeně vystupovat v angličtině, jakoby šlo o jejich mateřský jazyk.

Více o jazykových kurzech Mimi & Me ›
 

Kurzy angličtiny pro děti od 8 do 11 let

Program Berlitz Global Adventure je zcela novým 4stupňovým konceptem výuky angličtiny pro děti ve věku 8–11 let, vyvinutým ve spolupráci také s National Geographic.

Více o jazykových kurzech Berlitz Global Adventure ›
 

Kurzy angličtiny pro děti od 12 do 16 let

Chcete víc pro své náctileté? Přihlaste je do jazykových kurzů Time Zones vedených lektory – rodilými mluvčími. Tyto kurzy angličtiny jsou zaměřené především na zlepšení komunikačních dovedností.

Více o kurzech Time Zones ›
 
 

Letní jazykové tábory v ČR

Summer Kids Camp na statku v Břežanech je určený pro děti ve věku od 7 do 16 let všech jazykových úrovní. Vaše děti si užijí dokonale kombinaci aktivní výuky angličtiny, zábavy a sportu. Svou angličtinu si budou zdokonalovat po celý den pod vedením rodilých mluvčích.

Více o letním anglickém táboře ›
 

Letní škola a školka v Praze

Hledáte příměstský jazykový tábor pro vaše děti? Je Vaše školka přes léto zavřená? Chcete dětem umožnit poznat nové kamarády a naučit se jazyk? Přihlaste je do letní jazykové školy pro děti od 8 do 15 let nebo školky pro děti od 4 do 7 let!

Více o letní škole a školce v Praze ›
 

Mezinárodní jazykové tábory pro mládež

Pošlete své děti na mezinárodní tábor do ciziny! Poznají nové přátele z celého světa a zdokonalí se v cízích jazycích. Mezinárodní tábory jsou určené pro děti od 7 do 18 let a konají se v Irsku, Německu, Švýcarsku, Lucembursku, Belgii, Velké Británii a Španělsku.

Více o mezinárodních táborech ›
 
 

Služby pro děti

Jazykové školy nabízejí různé metody výuky cizích jazyků. Metoda Berlitz je interaktivní angličtina pro děti, která děti učí používat cizí jazyk velmi přirozeně. Do výuky zapojujeme tyto, dětem přirozené, formy výuky: básničky pro děti, jazykové hry pro děti, používáme také pracovní listy pro děti, slovní hry a mnoho dalších metod a pomůcek až už virtuálních nebo fyzických. Jazyková škola Berlitz myslí ve výuce cizích jazyků i na děti. Nabízíme tyto služby: angličtina pro děti v podobě individuální výuky, letní jazykové tábory v ČR – Summer Kids Camps, jazykové letní tábory pro děti v zahraničí. Berlitz angličtina děti baví. Jazykový letní tábor pro děti – Summer Kids Camps – je určen pro děti ve věku 7–16 let. Zkušení lektoři – rodilí mluvčí, kteří vedou jazykové kurzy v centru Berlitz celý rok, se na několik týdnů v létě stanou skvělými táborovými vedoucími a Vaše děti nebudou chtít jet další rok nikam jinam. Letní jazykové kurzy budou Vaše děti milovat: seznámí se s novými kamarády, zažijí spoustu legrace a dobrodružství – to vše zcela přirozeně v cizím jazyce. Na táborech je kladen důraz hlavně na komunikaci v cizím jazyce, lektoři s dětmi pracují v menších skupinkách, výuka je přizpůsobena tempu a potřebám každého dítěte. Naše jazykové tábory jsou určeny pro děti všech jazykových úrovní. Letní tábor Berlitz poskytuje Vašemu dítěti možnost zcela přirozeně se zdokonalit v cizím jazyce. České Kids Campy probíhají na překrásném statku v Břežanech u Rakovníka, který je dobře dostupný z Prahy i jiných částí republiky. Pošlete děti na Berlitz letní jazykový tábor do tuzemska nebo do zahraničí a zajistěte potomkům skvělý náskok v jazykové vybavenosti před ostatními. Naše jazykové kurzy v zahraničí si děti budou dobře pamatovat a dlouho z nich v rámci studia cizího jazyka těžit. Nezáleží na tom, zda je pošlete na jazykové letní tábory nebo jazykové kurzy angličtiny pro děti během školního roku – díky metodě Berlitz je angličtina bude bavit a sami uvidíte výrazné pokroky. Zajímá Vás výuka angličtiny pro děti během školního roku, hledáte letní jazykový kurz nebo jazykový letní tábor angličtiny? Angličtina pro děti od Berlitz je správnou volbou.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá