skupinové kurzy jazyků

Skupinové kurzy jazyků

Máte rádi kolektiv lidí kolem sebe a chcete ušetřit? Baví vás výuka jazyků, kde se můžete vzájemně motivovat k co nejlepším výkonům? Potom je pro vás skupinová výuka jazyků tou správnou volbou. Díky unikátní metodě Berlitz® je skupinová výuka jazyků maximálně úspěšná, rychlá a zábavná, a navíc díky ní ušetříte více než 50%. Garantujeme vám tak rychlý a nepřetržitý pokrok na vaší cestě za perfektní znalostí některého ze světových jazyků.

Skupinová výuka jazyků přesně podle vašich představ

Zvolíte-li si stujní partnery, kteří s Vámi sdílejí společný cíl a motivaci, přizpůsobíme jazykové kurzy zcela Vašim cílům. Možná se chcete učit anglicky, abyste byli schopni vést obchodní jednání v plynulé angličtině, a tak jsou pro Vás vhodné kurzy Business English, nebo se chcete zdokonalit ve společenské konverzaci ve francouzštině či italštině. V každém případě jsme připraveni vyjít Vám stoprocentně vstříc.Ať už si vyberete výuku angličtiny nebo třeba výuku italštiny, skupinová výuka jazyků je u nás možná ve dvou variantách:


 

Skupinky Berlitz

Výuka jazyků ve skupinkách je vhodná pro každého, kdo oceňuje pružnost a příležitosti nabízené malou skupinou, chce dosáhnout rychlého pokroku v novém jazyce a zároveň ušetřit peníze.

 

Výuka pro dva (polosoukromá výuka)

Výuka jazyků ve dvojici je vhodná především pro přátele, partnery a zaměstnance stejné firmy, kteří očekávají rychlé a efektivní učení s maximální pozorností od učitele i snížené náklady. Na výběr máte mezi intenzivním výukovým programem s denními lekcemi nebo normálním kurzem s jednou nebo dvěma hodinami týdně.

 

Zaujala vás skupinová výuka jazyků a chtěli byste více informací?

Napište nám nebo zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a domluvíme si osobní schůzku, na které se dozvíte více o našich programech a rádi zodpovíme jakékoliv dotazy.

A samozřejmě obdržíte zdarma hodnotící test (Berlitz® Level/CEF), který zjistí současnou úroveň Vašich jazykových znalostí. Před absolvováním testu si přečtěte následující instrukce.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?