Skupinové kurzy jazyků pro firmy

skupinové firemní jazykové kurzyJe ve Vaší firmě více zaměstnanců, kteří se chtějí učit stejný jazyk? Pak Vás jistě zaujme naše nabídka výuky jazyků pro firemní skupinky nebo jazykové kurzy pro dva

Výhody skupinové výuky jazyků

Při skupinových lekcích se Vaši zaměstnanci navzájem více poznají, budou se motivovat k vyšším výkonům a užijí si více zábavy. A co je podstatné pro Vás – ušetříte minimálně 50 % nákladů.

Firemní kurzy na míru

Připravíme Vaše zaměstnance na cizojazyčnou konverzaci spojenou s jejich konkrétní profesí. Personalisty naučíme vést pohovory v angličtině, inženýry zdokonalíme v technické francouzštině, pracovníky z obchodního oddělení naučíme vést obchodní jednání v němčině. Náplň firemních kurzů je zcela ve Vaší kompetenci!

Zkušební jazyková lekce zdarma

Vyzkoušejte skupinovou výuku zdarma u Vás ve firmě, a přesvědčte se o výhodách výuky jazyků metodou Berlitz.

 

 

Typy skupinových kurzů jazyků pro firmy

 

Firemní skupinky Berlitz

Intezivní jazykové kurzy pro skupinky 3–7 zaměstnanců. Výuka jazyků probíhá v prostorách klientovy firmy nebo v jazykovém centru Berlitz v Praze a lze ji přizpůsobit na míru potřebám klienta.

 

Výuka jazyků pro dva

Studujte cizí jazyky s kolegou z práce a ušetřete 50 % z ceny jazykového kurzu. Zároveň těžte z předností skupinové výuky jazyků – neschovávejte se v davu, vzájemně se motivujte k vyšším výkonům, sdílejte náklady na výuku jazyků.

 
 

Skupinové jazykové kurzy pro firmy

Proč zvolit nabídku jazykové školy Berlitz? Praha nabízí pro firmy širokou škálu služeb v oblasti předkladatelské, tlumočnické a výukové činnosti. Jazykové kurzy Praha jsme schopni zajistit ve více než 40 světových jazycích včetně kurzů češtiny pro cizince. Potřebují Vaši zaměstnanci například doučování angličtiny? Zvolte firemní jazykové kurzy Berlitz. Intenzivní jazykový kurz vyučovaný metodou Berlitz je nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát v cizím jazyce za velmi krátkou dobu. Jazykové kurzy pro zaměstnance jsou dnes nepostradatelnou součástí mnoha firem. Pokud pro zaměstnance hledáte velmi kvalitní doučování angličtiny nebo jakéhokoli dalšího cizího jazyka, obraťte se na nás. Naše firemní jazyková výuka nabízí špičkovou kvalitu přizpůsobenou potřebám a požadavkům daného klienta. Vyučujícími jsou rodilí či bilingvní mluvčí, firemní výuka je určena pro jednotlivce nebo malé skupinky studentů. Kurzy mohou probíhat v prostorách jazykové školy Berlitz v centru Prahy nebo přímo u Vás v kanceláři. Chcete studovat s kolegou? Žádný problém. Můžete ušetřit až 50 % nákladů. Vyberte si z jazyků, které Vaše firma potřebuje. Neváhejte se nás zeptat na možnosti.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá