Skupinové kurzy jazyků pro firmy

skupinové firemní jazykové kurzyJe ve Vaší firmě více zaměstnanců, kteří se chtějí učit stejný jazyk? Pak Vás jistě zaujme naše nabídka výuky jazyků pro firemní skupinky nebo jazykové kurzy pro dva

Výhody skupinové výuky jazyků

Při skupinových lekcích se Vaši zaměstnanci navzájem více poznají, budou se motivovat k vyšším výkonům a užijí si více zábavy. A co je podstatné pro Vás - ušetříte minimálně 50% nákladů.

Firemní kurzy na míru

Připravíme Vaše zaměstnance na cizojazyčnou konverzaci spojenou s jejich konkrétní profesí. Personalisty naučíme vést pohovory v angličtině, inženýry zdokonalíme v technické francouzštině, pracovníky z obchodního oddělení naučíme vést obchodní jednání v němčině. Náplň firemních kurzů je zcela ve Vaší kompetenci!

Zkušební jazyková lekce zdarma

Vyzkoušejte skupinovou výuku zdarma u Vás ve firmě, abyste se přesvědčili o výhodách výuky jazyků metodou Berlitz.

 

 

Typy skupinových kurzů jazyků pro firmy

 

Firemní skupinky Berlitz

Intezivní jazykové kurzy pro skupinky 3 - 7 zaměstnanců. Výuka jazyků probíhá v prostorách klientovy firmy nebo v jazykovém centru Berlitz v Praze a lze ji přizpůsobit na míru potřebám klienta.

 

Výuka jazyků pro dva

Studujte cizí jazyky s kolegou z práce a ušetřete 50% z ceny jazykového kurzu. Zároveň těžte z předností skupinové výuky jazyků – neschovávejte se v davu, vzájemně se motivujte k vyšším výkonům, sdílejte náklady na výuku jazyků.

 
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá