manažerské semináře berlitz shortiesPůldenní manažerské semináře

Požadavky trhu práce i nároky zaměstnavatelů na zaměstnance se v průběhu minulých let výrazně změnily. Dříve kladli personalisté důraz především na odborné znalosti uchazečů. Dnes považují za důležitější individuální osobnost jednotlivých uchazečů o práci. Soft-skills, které jsou předmětem našich seminářů zahrnují nejen empatii, komunikativnost a sebekritičnost, ale i schopnost prosadit se, vést tým anebo schopnost nadchnout ostatní pro společný cíl.

Berlitz vypracoval komplexní balíček půldenních seminářů pro manažery "Berlitz Shorties", které byly navrženy tak, aby se Vaši manažeři během pouhého půl dne dozvěděli vše podstatné, co potřebují k dosahování těch nejlepších obchodních výsledků.

Půldenní manažerské semináře Berlitz Shorties mají ucelenou koncepci, jsou úsporné a precizně cílené. Tyto semináře se hodí pro všechny, kdo se chtějí s minimálním úsilím dosáhnout maximálních výsledků. Manažerské kurzy Berlitz Shorties zahrnují praktické vložky a podnětná cvičení, které jsou pro účastníky zdrojem nových nápadů a jistotou dlouhodobého úspěchu ve výuce, přitom všechny trvají pouhé čtyři hodiny.

 

Půldenní manažerské semináře Berlitz:

 

Manažerské semináře komunikace

Získáte potřebné dovednosti a triky k přípravě a realizaci úspěšné prezentace. Naučíte se, jak řešit konflikty a připravovat meetingy a workshopy. Součástí semináře je i trénink asertivity a výuka, jak předávat a přijímat konstruktivní zpětnou vazbu.
 

Umění vést a strategické jednání

Prozradíme Vám, v čem tkví tajemství úspěšné a efektivní týmové práce. Formou praktických cvičení Vás naučíme, jak pracovat v multikulturních týmech. Naučíte se smysluplně argumentovat a analyzovat při vypracovávání podnikatelského případu.
 

Řízení prodeje a vztahů s klienty

Naučíme Vás, jak úspěšně vystupovat na jednání formou praktických cvičení a simulovaných obchodních jednání. Dozvíte se, jak vyřizovat stížnosti zákazníků, aby se Vaše firma stala konkurenceschopnější.

 

 

 

Řízení projektů a pracovní metody

Osvojíte si základy i pokročilé funkce projektového řízení SCRUM. Součástí bloku je i seminář věnovaný time managementu, který vás naučí efektivněji pracovat a stress managementu, díky kterému budete lépe zvládat práci pod tlakem. Dozvíte se více o sebekoučování a naučíte se efektivně rozvrhovat práci s programem Outlook. Prozradíme Vám metody posilování kreativity a naučíme Vás super rychlé čtení a jak posilovat paměť.
 

Kompetence k jednání v prostředí odlišných kultur

Dozvíte se více o specifikách obchodování napříč multikulturním spektrem. Naučíme Vás porozumět obchodním praktikám v USA, Indii, Číně, Německu, Francii a Japonsku.

Podobně jako u mezikulturních školení Vás naučíme předcházet nedorozumění a trapasům při jednán s cizinci.

 

 

Zaujaly Vás manažerské semináře Berlitz Shorties?

Kontaktujte nás. Rádi připravíme workshopy a školení manažerů dle konkrétních potřeb a požadavků Vaší firmy. V rámci firemního vzdělávání provedeme analýzu potřebných soft skills a sestavíme pro Vaše manažery trénink „šitý na míru" vaší firmě.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá