profesionální překladyProfesionální překlady cizích jazyků

Situací, kdy oceníte opravdu profesionální překlady z cizích jazyků je celá řada – ať už jde o smlouvy a jiné právní dokumenty, které mohou sloužit jako podklad k soudnímu řízení, nebo resumé, pokud se ucházíte o práci v cizině. Nespokojte se se standardním překladem, chtějte opravdu profesionální překlad, který nepřipouští dvojí výklad a tím předchází nedorozumění v budoucnosti.

Překladatelský servis Berlitz nabízí profesionální překlady, které prochází korekturou ze strany rodilých mluvčích. Tak si můžete být jisti, že Váš překlad je nejen gramaticky správně, ale také autentický, jako by jej psal rodilý mluvčí.

Překladatelské služby pro firmy i jednotlivce

Profesionální překlady nejsou důležité jen pro firmy, které často využívají překladatele pro překlady právních dokumentů, manuálů k jejich výrobkům nebo pro webové stránky. Využijete je například pokud potřebujete přeložit oddací list z ciziny, při studiu, kdy je třeba mít jako součást diplomové práce profesionální anglické resumé atd.


 

Profesionální překlady obecných a technických textů

Máte technickou dokumentaci k projektu, kterou potřebujete přeložit do francouzštiny, angličtiny nebo naopak z cizího jazyka do češtiny, obraťte se na odborníky z překladatelského centra Berlitz.
 

Oficiální (autorizované) překlady odborných textů

Ať už potřebujete přeložit lékařskou zprávu nebo odborný posudek na stavbu, na naše překladatele se můžete spolehnout. Garantujeme Vám bezchybný překlad do jakékoliv ze 40 nabízených řecí včetně korektury rodilým mluvčím.
 

Autorizované překlady potvrzení a certifikátů

Překlady úředních dokumentů často vyžadují "kulaté razítko". Překladatelský servis Berlitz pro Vás zajistí oficiální překlady rozličných úředních potvrzení a certifikátů, které můžete poté použít při jednání se státní správou.
 

 

 

Rychlé a precizní překlady webových stránek

Globalizace si žádá mnohojazyčné webové stránky. Nespoléhejte se na Google translate a zajistěte si opravdu kvalitní překlad svého webu, za který se nebudete stydět ani před rodilým mluvčím.
 

Oficiální překlady smluv

Náš tým profesionálních překladatelů pro vás zajistí dvoj a vícejazyčné překlady různých dokumentů a smluv do češtiny nebo napříč různými cizími jazyky.
 

Tlumočení na obchodních jednáních

Čeká Vás obchodní schůzka s obchodním partnerem, jehož jazyk neovládáte? Nenuťte se do konverzace ve třetím jazyce. Předveďte se jako vzorný hostitel a zajistěte si tlumočníka, ovládajícího dokonale jazyk Vašeho hosta.
 

 

 

Kontaktujte nás a zajistěte si profesionální překladatelské a tlumočnické služby pro Vaši firmu!

 

Překlady z angličtiny do češtiny, překlady z češtiny do angličtiny

Kvalitní překlady z angličtiny do češtiny i překlady z češtiny do angličtiny Vám zajistí jazykové centrum Berlitz. Překlady z angličtiny a obráceně nabízíme v širokém spektru: přeložíme běžný dokument i vysoce odborný text, oficiální listiny i kompletní webové stránky. Důraz klademe na rychlost i kvalitu odvedené práce. Překlad z angličtiny co češtiny nebo překlad z češtiny do angličtiny oceníte v zaměstnání a všude tam, kde si přejete působit profesionálně. V nabídce naší překladatelské činnosti najdete: profesionální jazykové překlady odborných textů, překlady laických textů, překlady Vašich webových stránek, oficiální překlady smluv, autorizované překlady certifikátů a potvrzení atd. Jazykové překlady zajistíme ve špičkové kvalitě. Pokud hledáte kvalitní jazykové překlady z angličtiny do češtiny, překlady z češtiny do angličtiny nebo jakékoli jiné překlady, svěřte tuto práci špičkové jazykové agentuře Berlitz.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá