překlady ze francouzštinyPřeklady z francouzštiny – překlady do francouzštiny

Potřebujete zajistit profesionální překlad ze francouzštiny nebo do francouzštiny? Obraťte se na jazykové centrum Berlitz. Překladatelský servis Berlitz nabízí široké spektrum překladatelských služeb od oficiálních překladů úředních listin, přes překlady technických dokumentů, běžných francouzských textů až po překlady webových stránek do francouzštiny.

Jazykové centrum s tradicí

Díky své celosvětové působnosti v oblasti výuky cizích jazyků může jazykové centrum Berlitz nabídnout nejkvalitnější a osvědčené služby také na poli překladů a tlumočení.

Nabízíme profesionální překlady nejen z francouzštiny, ale také dalších světových jazyků – angličtiny, němčiny, ruštiny, španělštiny, italštiny – a to v krátkém čase s důrazem na preciznost a následnou kontrolu rodilými mluvčími.

Ceník překladů

Cena překladu 1 normostrany z francouzštiny stojí 590 Kč. V závislosti na rozsahu překladu, jazyku a termínu dodání lze domluvit ceny individuálně. Ceny překladů a souvisejících služeb naleznete v našem ceníku překladů.

Autorizované překlady z/do francouzštiny

Provádíme oficiální překlady dokladů ze francouzštiny, které budou opatřeny razítkem soudního překladatele, a tak je lze použít při jednání s úřady a soudy.

Můžete si objednat buď standardní překlad, který trvá 2–3 dny nebo expresní překlad do 24 hodin. U rozsáhlých zakázek lze termíny i ceny překladů domluvit individuálně.

Termín dodání překladů

Běžný překlad 2000 slov u nás trvá 24 hodin v závislosti na složitosti a aktuálním vytížení překladatelů. Překladatelské služby standardně poskytujeme velmi rychle, ale zároveň s maximálním zřetelem na jejich kontrolu.

Jaké překladatelské služby poskytujeme?

  • Profesionální překlady obecných a technických textů
  • Oficiální (autorizované) překlady odborných textů (z oboru medicíny, práva, atd.)
  • Autorizované překlady potvrzení a certifikátů
  • Rychlé a precizní překlady webových stránek
  • Globální vzdělávací centrum Berlitz nabízí nejen profesionální překlady, ale také korektury textů a to jak obecných, tak i technických a odborných.

Máte zájem o profesionální překlady ze francouzštiny?

Kontaktujte nás ještě dnes a zajistěte si ty nejkvalitnější překladatelské služby.

 Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá