překlady ze angličtinyPřeklady z angličtiny – překlady do angličtiny

Potřebujete zajistit profesionální překlad ze angličtiny nebo do angličtiny? Obraťte se na jazykové centrum Berlitz. Překladatelský servis Berlitz nabízí široké spektrum překladatelských služeb od oficiálních překladů úředních listin, přes překlady technických dokumentů, běžných anglických textů až po překlady webových stránek do angličtiny.

Jazykové centrum s tradicí

Díky své celosvětové působnosti v oblasti výuky cizích jazyků může jazykové centrum Berlitz nabídnout nejkvalitnější a osvědčené služby také na poli překladů a tlumočení.

Nabízíme profesionální překlady nejen z angličtiny, ale také dalších světových jazyků – španělštiny, němčiny, ruštiny, francouzštiny, italštiny – a to v krátkém čase s důrazem na preciznost a následnou kontrolu rodilými mluvčími.

Ceník překladů

Cena překladu 1 normostrany z angličtiny stojí 590 Kč. V závislosti na rozsahu překladu, jazyku a termínu dodání lze domluvit ceny individuálně. Ceny překladů a souvisejících služeb naleznete v našem ceníku překladů.

Autorizované překlady z/do angličtiny

Provádíme oficiální překlady dokladů ze angličtiny, které budou opatřeny razítkem soudního překladatele, a tak je lze použít při jednání s úřady a soudy.

Můžete si objednat buď standardní překlad, který trvá 2–3 dny nebo expresní překlad do 24 hodin. U rozsáhlých zakázek lze termíny i ceny překladů domluvit individuálně.

Termín dodání překladů

Běžný překlad 2000 slov u nás trvá 24 hodin v závislosti na složitosti a aktuálním vytížení překladatelů. Překladatelské služby standardně poskytujeme velmi rychle, ale zároveň s maximálním zřetelem na jejich kontrolu.

Jaké překladatelské služby poskytujeme?

  • Profesionální překlady obecných a technických textů
  • Oficiální (autorizované) překlady odborných textů (z oboru medicíny, práva, atd.)
  • Autorizované překlady potvrzení a certifikátů
  • Rychlé a precizní překlady webových stránek
  • Globální vzdělávací centrum Berlitz nabízí nejen profesionální překlady, ale také korektury textů a to jak obecných, tak i technických a odborných.

Máte zájem o profesionální překlady ze angličtiny?

Kontaktujte nás ještě dnes a zajistěte si ty nejkvalitnější překladatelské služby!

 

Překlady z angličtiny do češtiny, překlady z češtiny do angličtiny

Kvalitní překlady z angličtiny do češtiny i překlady z češtiny do angličtiny Vám zajistí jazykové centrum Berlitz. Překlady z angličtiny a obráceně nabízíme v širokém spektru: přeložíme běžný dokument i vysoce odborný text, oficiální listiny i kompletní webové stránky. Důraz klademe na rychlost i kvalitu odvedené práce. Překlady z angličtiny do češtiny nebo překlady z češtiny do angličtiny oceníte v zaměstnání a všude tam, kde si přejete působit profesionálně. V nabídce naší překladatelské činnosti najdete: profesionální jazykové překlady odborných textů, překlady laických textů, překlady Vašich webových stránek, oficiální překlady smluv, autorizované překlady certifikátů a potvrzení atd. Jazykové překlady zajistíme ve špičkové kvalitě. Pokud hledáte kvalitní jazykové překlady z angličtiny do češtiny, překlady z češtiny do angličtiny nebo jakékoli jiné překlady, svěřte tuto práci špičkové jazykové agentuře Berlitz.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá