preklady a tlumočení pro firmyPřeklady a tlumočení pro firmy

Potřebujete oficiální neboli autorizované překlady nebo zkušeného tlumočníka? Překladatelský servis Berlitz nabízí profesionální překlady většiny světových jazyků, zejména němčiny, angličtiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny a ruštiny.

Díky rozsáhlé síti poboček společnosti Berlitz a týmu našich překladatelů jsme pro vás schopni zajistit rychlé a precizní překlady většiny světových jazyků, a to jak z češtiny do cizího jazyka, tak naopak nebo mezi dvěma i více cizími jazyky.

Tým překladatelů je tvořen z rodilých mluvčí nebo vysokoškolsky vzdělaných odborníků, kteří se specializují na konkrétní jazyk. Překladatelé se neustále vzdělávají v gramatice, ve stylistice a dalších specificích konkrétního jazyka. Správnost a věrohodnost překladu je tak 100% zajištěna.

Bezchybný překlad 2000 slov jsme schopni běžně dodat do 24 hodin v závislosti na složitosti a aktuálním vytížení překladatelů. Překladatelské služby standardně poskytujeme velmi rychle, ale zároveň s maximálním zřetelem na jejich kontrolu.

Překladatelský servis Berlitz nabízí nejen profesionální překlady, ale také korektury textů a to jak obecných, tak i technických a odborných.

Překladatelské služby pro firmy

 

Profesionální překlady obecných a technických textů

Máte technickou dokumentaci k projektu, kterou potřebujete přeložit do francouzštiny, angličtiny nebo naopak z cizího jazyka do češtiny, obraťte se na odborníky z překladatelského centra Berlitz.
 

Oficiální (autorizované) překlady odborných textů

Ať už potřebujete přeložit lékařskou zprávu nebo odborný posudek na stavbu, na naše překladatele se můžete spolehnout. Garantujeme Vám bezchybný překlad do jakékoliv ze 40 nabízených řecí včetně korektury rodilým mluvčím.
 

Autorizované překlady potvrzení a certifikátů

Překlady úředních dokumentů často vyžadují "kulaté razítko". Překladatelský servis Berlitz pro Vás zajistí oficiální překlady rozličných úředních potvrzení a certifikátů, které můžete poté použít při jednání se státní správou.
 

 

 

Rychlé a precizní překlady webových stránek

Globalizace si žádá mnohojazyčné webové stránky. Nespoléhejte se na Google translate a zajistěte si opravdu kvalitní překlad svého webu, za který se nebudete stydět ani před rodilým mluvčím.
 

Oficiální překlady smluv

Náš tým profesionálních překladatelů pro vás zajistí dvoj a vícejazyčné překlady různých dokumentů a smluv do češtiny nebo napříč různými cizími jazyky.
 

Tlumočení na obchodních jednáních

Čeká Vás obchodní schůzka s obchodním partnerem, jehož jazyk neovládáte? Nenuťte se do konverzace ve třetím jazyce. Předveďte se jako vzorný hostitel a zajistěte si tlumočníka, ovládajícího dokonale jazyk Vašeho hosta.
 

 

 

Kontaktujte nás a zajistěte si profesionální překladatelské a tlumočnické služby pro Vaši firmu.

 

Překlady a tlumočení pro firmy

Jazykové centrum Berlitz Praha poskytuje kvalitní tlumočení pro Vaši společnost. Využít nás můžete na obchodních jednáních i neformálních akcích: tlumočení pro Vás a Vaši zahraniční návštěvu ať už pracovní či soukromou, zahraničního obchodního partnera nebo cizojazyčnou tiskovou konferenci. Využijte naši nabídku na tlumočení všude tam, kde chcete vystupovat profesionálně. Tlumočení si u nás můžete objednat v těchto jazycích: kromě angličtiny, němčiny a francouzštiny nabízíme i rumunštinu, portugalštinu, mandarínskou čínštinu, španělštinu, slovenštinu, ruštinu, holandštinu, italštinu, srbštinu, chorvatštinu a polštinu. V nabídce je také čeština pro cizince. Cena tlumočení nejen v kategorii obchodní angličtina je stanovena na základě individuální poptávky a kalkulace. Také kvalitní překlad z angličtiny do češtiny i překlad z češtiny do angličtiny Vám zajistí naše profesionální jazykové centrum Berlitz. Překlad do angličtiny i z angličtiny nabízíme v širokém spektru: přeložíme běžný dokument i specializovaný či odborný text, oficiální listiny, právní dokumenty nebo kompletní webové stránky. Důraz klademe na rychlost a samozřejmě kvalitu odvedené práce. Spolupracujeme s certifikovanými překladateli s vysokoškolským vzděláním. Mnoho z nich je rodilými mluvčími. Často hovoří dvěma a více jazyky. Překlady oficiálních dokumentů jsou zajištěny kulatým razítkem a lze je tak použít i při jednání s úřady. Překlad do angličtiny, překlady do němčiny a dalších jazyků Vašich důležitých dokumentů oceníte všude tam, kde si přejete působit profesionálně. V nabídce naší překladatelské činnosti najdete: profesionální jazykové překlady odborných textů, překlady laických textů, překlady Vašich webových stránek, oficiální překlady smluv, autorizované překlady certifikátů a potvrzení atd. Jazykové překlady do němčiny a dalších jazyků zajistíme ve špičkové odborné kvalitě. Pokud hledáte kvalitní jazykový překlad do angličtiny nebo z angličtiny a dalších jazyků, využijte nabídky jazykového centra Berlitz.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá