Překlady a tlumočení

autorizované překladyPotřebujete oficiální neboli autorizované překlady? Překladatelský servis Berlitz nabízí profesionální překlady většiny světových jazyků, zejména němčiny, angličtiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny a ruštiny.

Překlady většiny světových jazyků

Díky naší rozsáhlé síti překladatelů jsme pro Vás schopni zajistit rychlé a profesionální překlady (autorizované překlady s razítkem) většiny světových jazyků, a to jak z češtiny do cizího jazyka, tak opačně.

Termín dodání překladů

Bezchybný překlad 2000 slov u nás běžně trvá 24 hodin v závislosti na složitosti a aktuálním vytížení překladatelů. Překladatelské služby standardně poskytujeme velmi rychle, ale zároveň s maximálním zřetelem na jejich kontrolu.

Ceník překladatelských služeb

Nabízíme oficiální překlady s razítkem do angličtiny, španělštiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny a italštiny již od 590 Kč za normostranu. Stáhněte si náš kompletní ceník překladů a revizí!

Jaké překladatelské služby poskytujeme?

  • Profesionální překlady obecných a technických textů
  • Oficiální (autorizované) překlady odborných textů (z oboru medicíny, práva, atd.)
  • Autorizované překlady potvrzení a certifikátů
  • Rychlé a precizní překlady webových stránek

Globální vzdělávací centrum Berlitz nabízí nejen profesionální překlady, ale také korektury textů a to jak obecných, tak i technických a odborných.

Nechte si od nás nacenit překlad!

Potřebujete profesionální překlad do češtiny nebo z češtiny do cizího jazyka? Obraťte se na nás!

2000 znaků zbývá
  

Překlady smluv a úředních dokumentů

Potřebujete přeložit úřední doklad nebo smlouvu do češtiny nebo naopak z češtiny do angličtiny či jiného cizího jazyka? Obraťte se na nás, naši překladatelé pro Vás zajistí autorizovaný překlad s razítkem v rekordním čase za přijatelnou cenu.

Více o autorizovaných překladech ›
 

Revize cizojazyčných textů

Napsali jste diplomovou nebo jinak odbornou práci v angličtině, francouzštině nebo jiné řeči, a chcete mít jistotu, že v ní nebudou gramatické chyby a překlepy? Zajistíme pro vás korekturu textu rodilým mluvčím a budete mít jistotu 100% správnosti.

Více o jazykových korekturách ›
 

Tlumočení z cizích jazyků

Navštíví Vás obchodní partner z Japonska nebo jiné země, jejíž jazyk neovládáte? Nechce se Vám komunikovat v jazyce, který není ani pro jednoho z Vás rodný? Zajistíme pro Vás profesionálního tlumočníka, který zajistí, že se Váš obchodní partner bude cítit opravdu vítán.

Více o tlumočnických službách ›
 
 

Překlady pro mnohojazyčné weby

Chcete, aby si Vaše webové stránky mohli přečíst i zákazníci nebo potencionální partneři ze zahraničí? Nechte si je přeložit do angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny nebo jiného světového jazyka!

Více o překladech textů pro web ›
 

Překlady textů z cizích jazyků do češtiny

Nutně potřebujete přeložit texty z angličtiny, francouzštiny, portugalštiny nebo jiného cizího jazyka do češtiny? Nechte to na nás! Zajistíme pro Vás profesionální překlady z více než 40 jazyků do češtiny.

Více o překladech do češtiny ›
 

Překlady z češtiny do cizích jazyků

Chcete přeložit nějaký text do čínštiny, španělštiny, holandštiny, němčiny nebo jiného jazyka? Kontaktujte náš překladatelský servis! Nabízíme profesionální překlady do více než 40 světových jazyků!

Více o překladech z češtiny ›
 
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá