překlady webových stránekPřeklady textů pro web

Pokud Vaše firma obchoduje se zahraničím, jistě časem pocítíte potřebu mít mnohojazyčné webové stránky. Zajistěte si opravdu profesionální překlady, které Vás budou dobře reprezentovat v očích cizinců.

Překladatelský servis Berlitz nabízí nejen oficiální překlady úředních listin a smluv, ale také libovolného obsahu webových stránek, a to včetně technických či jinak odborných textů.

Nabízíme překlady webu nejen pro jazyky jako je angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština či ruština, ale také pro cizí jazyky jako je čínština, holandština, švédština, finština, maďarština, rumunština, polština a další.

Naši překladatelé jsou vysokoškolsky vzdělaní rodilí mluvčí s překladatelskými certifikáty. Proto Vám můžeme garantovat opravdu profesionální překlady textů, které navíc prochází závěrečnou korekturou.

Ceny překladů webových stránek

Překlady do angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, španělštin a ruštiny nabízíme již od 590 Kč za normostranu, a ostatní jazyky již od 600 Kč/NS. Při rozsáhlejších nebo pravidelných zakázkách lze domluvit ceny překladů individuálně. Stáhněte si náš ceník překladů.

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá