překlady webových stránekPřeklady textů pro web

Pokud Vaše firma obchoduje se zahraničím, jistě časem pocítíte potřebu mít mnohojazyčné webové stránky. Zajistěte si opravdu profesionální překlady, které Vás budou dobře reprezentovat v očích cizinců.

Překladatelský servis Berlitz nabízí nejen oficiální překlady úředních listin a smluv, ale také libovolného obsahu webových stránek, a to včetně technických či jinak odborných textů.

Nabízíme překlady webu nejen pro jazyky jako je angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština či ruština, ale také pro cizí jazyky jako je čínština, holandština, švédština, finština, maďarština, rumunština, polština a další.

Naši překladatelé jsou vysokoškolsky vzdělaní rodilí mluvčí s překladatelskými certifikáty. Proto Vám můžeme garantovat opravdu profesionální překlady textů, které navíc prochází závěrečnou korekturou.

Ceny překladů webových stránek

Překlady do angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, španělštin a ruštiny nabízíme již od 590 Kč za normostranu, a ostatní jazyky již od 600 Kč/NS. Při rozsáhlejších nebo pravidelných zakázkách lze domluvit ceny překladů individuálně. Stáhněte si náš ceník překladů.

 

Překlady textů pro web

Potřebujete přeložit obsah Vašich webových stránek? Nabízíme kvalitní překlad do němčiny, překlad do angličtiny a dalších světových jazyků. Nabízíme také překlady do češtiny. Překlady textů na Vašich webových stránkách poskytujeme v širokém spektru včetně úředních překladů opatřených kulatým razítkem vhodných i pro jednání s úřady. Naši překladatelé jsou certifikovaní, s vysokoškolským diplomem, často rodilí mluvčí hovořící dvěma a více jazyky. Důraz klademe na rychlost a samozřejmě kvalitu odvedené práce. Překlad do angličtiny, překlady do němčiny a dalších jazyků Vašich důležitých dokumentů a a webových stránek oceníte všude tam, kde si přejete působit profesionálně. Jazykové překlady do němčiny a dalších jazyků zajistíme ve špičkové odborné kvalitě. Pokud hledáte kvalitní jazykový překlad do němčiny, překlady do angličtiny a dalších jazyků, využijte nabídky jazykového centra Berlitz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá