překlady technické dokumentacePři obchodování se zahraničím se firmy často dostávají do situace, kdy potřebují technickou dokumentaci přeloženou do více jazyků. Pokud Vaše firma exportuje své výrobky nebo technologie do celého světa, jistě vyžaduje precizní překlad, který zachová všechna technická specifika. Překladatelský servis Berlitz je díky rozsáhlé síti překladatelů a poboček Berlitz po celém světě schopen zajistit profesionální překlady technických dokumentů z různých oborů za férové ceny ve smluveném termínu.

Překlady technických dokumentů do více než 40 jazyků

Potřebujete přeložit uživatelské manuály k přístrojům, které vyrábíte a vyvážite do ciziny? Importujete výrobky z jiných zemí, a k jejich prodeji v České republice je vyžadován návod v češtině? Překladatelé z jazykového centra Berlitz pro Vás přeloží libovolný dokument do češtiny a naopak. Garantujeme Vám bezchybný překlad z technických textů nejen z jazyků jako je angličtina, němčina či francouzština, ale zajistíme pro Vás překlad také z čínštiny, holandštiny, portugalštiny nebo jiného jazyka.

Kdo jsou naši překladatelé?

Síť našich překladatelů se skládá z certifikovaných překladatelů s vysokoškolských vzděláním. Řada z nich je rodilými mluvčími a ovládají více jazyků. Každý překlad prochází navíc korekturou rodilým mluvčím. Překlady jsou opatřeny kulatým razítkem a lze je použít i pro jednání s úřady.

Ceny překladů technické dokumentace

Běžná cena překladu jedné normostrany se pohybuje od 590 Kč. Ceny jednotlivých typů překladů a doplňkových služeb najdete v našem ceníku překladů. Dle rozsahu překladu a cizího jazyka lze stanovit ceny individuálně. Chcete-li zpracovat cenovou nabídku překladu, kontaktujte nás

 

Překlady technické dokumentace

Kvalitní překlad z angličtiny do češtiny i překlad z češtiny do angličtiny Vaší technické dokumentace Vám zajistí naše profesionální jazykové centrum Berlitz. Překlady textů do angličtiny i z angličtiny nabízíme v širokém spektru: kromě technických dokumentů přeložíme běžný dokument i specializovaný či odborný text, oficiální listiny, právní dokumenty nebo kompletní webové stránky. Důraz klademe na rychlost a samozřejmě kvalitu odvedené práce. Spolupracujeme s certifikovanými překladateli s vysokoškolským vzděláním. Mnoho z nich je rodilými mluvčími. Často hovoří dvěma a více jazyky. Překlady textů a oficiálních dokumentů jsou zajištěny kulatým razítkem a lze je tak použít i při jednání s úřady. Překlad do angličtiny, překlady do němčiny a dalších jazyků Vašich důležitých dokumentů oceníte všude tam, kde si přejete působit profesionálně. V nabídce naší překladatelské činnosti najdete: profesionální jazykové překlady odborných textů, překlady laických textů, překlady Vašich webových stránek, oficiální překlady smluv, autorizované překlady certifikátů a potvrzení atd. Jazykové překlady textů do němčiny a dalších jazyků zajistíme ve špičkové odborné kvalitě. Pokud hledáte kvalitní jazykový překlad do angličtiny nebo z angličtiny a dalších jazyků, využijte nabídky jazykového centra Berlitz.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá