překlady z cizích řečíPřeklady z ostatních cizích jazyků

Potřebujete zajistit profesionální cizojazyčný překlad? Obraťte se na jazykové centrum Berlitz. Překladatelský servis Berlitz nabízí široké spektrum překladatelských služeb od oficiálních překladů úředních listin, přes překlady technických dokumentů, běžných ruských textů až po překlady webových stránek do většiny světových jazyků.

Jazykové centrum s tradicí

Díky své celosvětové působnosti v oblasti výuky cizích jazyků může jazykové centrum Berlitz nabídnout nejkvalitnější a osvědčené služby také na poli překladů a tlumočení.

Nabízíme profesionální překlady nejen z angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny, italštiny, ale také dalších světových jazyků – čínštiny, maďarštiny, rumunštiny, japonštiny, polštiny a jiných jazyků – a to v krátkém čase s důrazem na preciznost a následnou kontrolu rodilými mluvčími.

Ceník překladů

Překlad 1 normostrany z angličtiny, němčiny, ruštiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny stojí 590 Kč, ostatní jazyky překládáme již od 600 Kč/NS. V závislosti na rozsahu překladu, jazyku a termínu dodání lze domluvit ceny individuálně. Ceny překladů a souvisejících služeb naleznete v našem ceníku překladů.

Autorizované překlady cizích jazyků

Provádíme oficiální překlady dokladů, které budou opatřeny razítkem soudního překladatele, a tak je lze použít při jednání s úřady a soudy.

Můžete si objednat buď standardní překlad, který trvá 2–3 dny nebo expresní překlad do 24 hodin. U rozsáhlých zakázek lze termíny i ceny překladů domluvit individuálně.

Termín dodání překladů

Běžný překlad 2000 slov u nás trvá 24 hodin v závislosti na složitosti a aktuálním vytížení překladatelů. Překladatelské služby standardně poskytujeme velmi rychle, ale zároveň s maximálním zřetelem na jejich kontrolu.

Jaké překladatelské služby poskytujeme?

  • Profesionální překlady obecných a technických textů
  • Oficiální (autorizované) překlady odborných textů (z oboru medicíny, práva, atd.)
  • Autorizované překlady potvrzení a certifikátů
  • Rychlé a precizní překlady webových stránek
  • Globální vzdělávací centrum Berlitz nabízí nejen profesionální překlady, ale také korektury textů a to jak obecných, tak i technických a odborných.

Máte zájem o profesionální překlady?

Kontaktujte nás ještě dnes a zajistěte si ty nejkvalitnější překladatelské služby.

 
 

Překlady ostatních cizích jazyků

Kvalitní překlady textů Vám zajistí naše profesionální jazykové centrum Berlitz. Překlady textů nabízíme v širokém spektru: přeložíme běžný dokument i specializovaný či odborný text, oficiální listiny, právní dokumenty nebo kompletní webové stránky. Nabízíme úřední překlady opatřené kulatým razítkem vhodné i pro jednání s úřady. Překladatelé jsou u nás certifikovaní, s vysokoškolským diplomem, často rodilí mluvčí hovořící dvěma a více jazyky. Požadujete expresní překlad do 24 hodin? I takové služby nabízíme. Důraz klademe na rychlost a samozřejmě kvalitu odvedené práce. Naše kvalitní překlady textů oceníte všude tam, kde si přejete působit profesionálně. Jazykové překlady textů do a z mnoha jazyků zajistíme ve špičkové odborné kvalitě. Využijte nabídky jazykového centra Berlitz.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá