ZOOM Individuální živé lekce

Při individuální lekci se lektor 100 % času věnuje jen vám a vašim potřebám. Vaši oblíbení lektoři Berlitz – rodilí mluvčí ­– jsou nyní připraveni potkat se s vámi on-line na Zoomu. Výuka probíhá s našimi interaktivními učebnicemi a lekce jsou flexibilní dle vašich časových možností. Na výběr máte ze 7 jazyků: angličtina, francouzština, italština, němčina, španělština, ruština a čeština pro cizince.

Více o Zoom individuální živé lekce›

VIRTUÁLNÍ TŘÍDA PRO DĚTI A TEENAGERY

On-line živé lekce angličtiny pro děti a teenagery na Zoomu. Pravidelná týdenní výuka angličtiny v malých skupinkách (4–6 dětí) probíhající dopoledne a odpoledne. Výuka je vedena našimi zkušenými lektory – rodilými mluvčími.

Více o tomto kurzu›

CyberTeachers Live

On-line platforma pro výuku jazyků, díky které se můžete učit anglicky 24 hodin denně s podporou lektora – rodilého mluvčího. Učit se můžete i německy, francouzsky nebo španělsky. Tempo výuky si určujete sami dle svých možností. Týdně se můžete účastnit desítky živých jazykových lekcí.

Více o CyberTeachers Live›

LETNÍ 3MĚSÍČNÍ JAZYKOVÉ KURZY

Využijte čas aktivně – zapište se do letního kurzu s výukou 2x týdně v mezinárodní skupince vedeného našimi Berlitz lektory – rodilými mluvčími. Zlepšete se během léta o jednu jazykovou úroveň!

Více o letních 3měsíčních jazykových kurzech›

KONVERZACE ANGLIČTINY KURZ

Zdokonalte se při pravidelných konverzacích angličtiny přes Zoom na témata: Presentation, Travelling, Meetings, Telephoning nebo Socializing. S našimi lektory – rodilými mluvčími.

Více o kurzu konverzace angličtiny

BER GLO FB post 2103 s