e-Berlitz – online jazykové kurzy

online jazykové kurzyNemáte čas docházet pravidelně do jazykové školy nebo si nemůžete dovolit soukromé lekce? Máme pro Vás skvělé řešení: výuku jazyků přes internet.

S online výukou jazyků ušetříte nejen čas, ale i peníze. Navíc si můžete vybrat z více forem výuky: buď živé jazykové lekce v tzv. virtuální třídě, kde se s Vámi v domluvené době spojí lektor, nebo samostudiem s unikátní platformou CyberTeachers.

Samotná platforma CyberTeachers pak nabízí dvě varianty výuky: CyberTeachers LiveCyberTeachers Coach.

Výhody výuky jazyků přes internet

  • Cizí jazyk se učíte kde a kdy Vy chcete.
  • Lekce probíhají pod vedením rodilého mluvčího.
  • Celá lekce je pouze ve zvoleném cizím jazyce.
  • Vybíráte si z několika variant výuky.
  • Jazykový kurz je sestaven na míru Vašim potřebám.
  • Lekci si můžete nahrávat a následně kdykoliv zopakovat.
  • Získáte další materiály pro studium (knihy a audio CD).
  • Rozřazovací test Berlitz je pro Vás zcela zdarma.
  • Vybrat si můžete z více než 40 cizích jazyků.

Internetové jazykové kurzy na míru

Motivace k výuce jazyků jsou různé. Možná se chcete naučit anglicky kvůli studiu v zahraničí nebo Vás zaujala španělština, abyste se domluvili na dovolené. Ať už máte jakýkoliv důvod, v jazykovém centru Berlitz Vám vytvoříme jazykové lekce na přání.

Zaujaly Vás online jazykové kurzy?

Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 a domluvte si zkušební lekci zdarma. Zajímají Vás detaily? Napište nám. Rádi zodpovíme veškeré Vaše otázky a sdělíme Vám podrobnosti o cenách jednotlivých internetových kurzů.

 
 

Virtuální třída Berlitz

Výuka jazyků probíhá ve virtuální třídě, kde se s Vámi ve smluvenou dobu spojí lektor jazykové školy Berlitz.

Jde tedy o klasickou živou lekci plnou konverzace, jen kvůli ní nemusíte nikam docházet. Navíc si můžete celou lekci nahrát a později si vše zopakovat. Vše, co potřebujete, je rychlé připojení k internetu a chuť učit se něco nového.

Více o online jazykových kurzech ›
 

CyberTeachers Live

On-line platforma pro výuku jazyků, díky které se můžete učit anglicky 24 hodin denně s podporou lektora – rodilého mluvčího. Neomezené, živé spojení s lektorem 5 dní v týdnu.

Pouhým kliknutím se spojíte s živým lektorem, který zodpoví Vaše dotazy.

Nabízené jazyky: angličtina

Více o CyberTeachers Live ›
 

CyberTeachers Coach

Samostudium jazyků šité na míru přáním zákazníka pomocí unikátní softwarové aplikace. Licence zahrnuje 20 jazykových nástrojů, média podporující výuku jazyků a monitorovací nástroje, analyzující Váš výkon, které přizpůsobují úroveň výuky Vašim potřebám během lekcí.

Nabízené jazyky: němčina, angličtina, španělština, francouzština a italština.

Více o CyberTeachers Coach ›
 
 
 

Online kurzy jazyků

Cizí jazyk se lze skvěle učit také online. Staňte se studentem ve virtuální třídě (Virtual Classroom) a vyzkoušejte jazykové kurzy po internetu. Vyzkoušejte kurzy naší jazykové školy: online jazykové kurzy angličtiny, kurzy španělštiny, francouzštiny, kurzy němčiny, češtiny pro cizince a mnoha dalších světových jazyků. Učte se a studujte jazyky online. Výuka online má mnoho výhod: cizí jazyk se učíte kde a kdy Vy chcete, vybíráte si z několika variant výuky, lekce probíhají pod vedením rodilého mluvčího, celá lekce je vedena pouze ve zvoleném cizím jazyce, jazykový kurz Vám sestaví na míru, lekci si můžete nahrávat a poté kdykoliv znovu pustit, získáte další materiály pro studium (knihy a audio CD), navíc máte zdarma rozřazovací test. V nabídce jsou online kurzy ve více než 40 jazyků. Výuka online je zajištěna například u těchto jazyků: angličtina, francouzština online, italština online, španělština, čeština pro cizince. Kurzy cizích jazyků nabízíme pro individuální zájemce i firmy. Individuální i firemní kurzy lze ušít na míru dle potřeb studentů. Motivace k výuce jazyků jsou velmi rozmanité. Třeba se chcete naučit anglicky kvůli práce nebo francouzsky, abyste se domluvili oblíbené Paříži. Přijďte si k nám zrealizovat tu svoji. Další informace k našim kurzům „jazyky online“, například kurzy angličtiny online, získáte prostřednictvím našich stránek, na telefonním čísle 273 136 015 nebo nám napište.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?