e-Berlitz – online jazykové kurzy

online jazykové kurzyNemáte čas docházet pravidelně do jazykové školy nebo si nemůžete dovolit soukromé lekce? Máme pro Vás skvělé řešení: výuku jazyků přes internet.

S online výukou jazyků ušetříte nejen čas, ale i peníze. Studovat můžete s unikátní platformou CyberTeachers, která nabízí nejen možnost výuky 24h denně, ale také desítky živých lekcí týdně.

Samotná platforma CyberTeachers Live je pro všechny, kdo chtějí studovat kdykoliv a kdekoliv a ve vlastním tempu.

Výhody výuky jazyků přes internet

  • Cizí jazyk se učíte kde a kdy vy chcete.
  • Lekce probíhají pod vedením rodilého mluvčího.
  • Celá lekce je pouze ve zvoleném cizím jazyce.
  • Vybíráte si lekce, které vás zajímají.
  • Jazykový kurz je sestaven na míru vašim potřebám.
  • Lekci si můžete nahrávat a následně kdykoliv zopakovat.
  • Vybrat si můžete z angličtiny, němčiny, španělštiny a francouzštiny.

Internetové jazykové kurzy na míru

Motivace k výuce jazyků jsou různé. Možná se chcete naučit anglicky kvůli studiu v zahraničí nebo vás zaujala španělština, abyste se domluvili na dovolené. Ať už máte jakýkoliv důvod, v jazykovém centru Berlitz vám vytvoříme jazykové lekce na přání.

Zaujaly vás online jazykové kurzy?

Zavolejte nám na telefonní číslo 736 627 262 a domluvte si zkušební lekci zdarma. Zajímají vás detaily? Napište nám. Rádi zodpovíme veškeré vaše otázky a sdělíme vám podrobnosti o cenách jednotlivých internetových kurzů.

 
 

Virtuální třída Berlitz

Výuka jazyků probíhá ve virtuální třídě, kde se s vámi ve smluvenou dobu spojí lektor jazykové školy Berlitz.

Jde tedy o klasickou živou lekci plnou konverzace, jen kvůli ní nemusíte nikam docházet. Navíc si můžete celou lekci nahrát a později si vše zopakovat. Vše, co potřebujete, je rychlé připojení k internetu a chuť učit se něco nového.

Více o online jazykových kurzech ›
 

CyberTeachers Live

On-line platforma pro výuku jazyků, díky které se můžete učit anglicky 24 hodin denně s podporou lektora – rodilého mluvčího. Učit se můžete i německy, francouzsky nebo španělsky. Tempo výuky si určujete sami dle svých možností. Týdně se můžete účastnit desítky živých jezykových lekcí. Licence zahrnuje mnoho jazykových nástrojů, média podporující výuku jazyků a monitorovací nástroje, analyzující váš výkon, které přizpůsobují úroveň výuky vašim potřebám během lekcí.

Pouhým kliknutím se spojíte s živým lektorem, který zodpoví vaše dotazy.

Nabízené jazyky: němčina, angličtina, španělština, francouzština

Více o CyberTeachers Live ›
 

Kombinovaná on-line výuka

Rádi byste individuální živé online lekce přes Zoom komblinovali se on-line skupinovou výukou a výukou CyberTeachers? Nebo si nejste jistí výběrem? Rádi pro vám poradíme a připravíme kurz přímo na míru vašim potřebám.

Kontaktujte nás ›
 

 
 

Online kurzy jazyků

Cizí jazyk se lze skvěle učit také online. Staňte se studentem ve virtuální třídě (Virtual Classroom) a vyzkoušejte jazykové kurzy CyberTeachers po internetu. Vyzkoušejte individuální kurzy naší jazykové školy: online jazykové kurzy angličtiny, kurzy španělštiny, francouzštiny, kurzy němčiny, češtiny pro cizince a mnoha dalších světových jazyků. Učte se a studujte jazyky online. Výuka online má mnoho výhod: cizí jazyk se učíte kde a kdy vy chcete, vybíráte si z několika variant výuky, lekce probíhají pod vedením rodilého mluvčího, celá lekce je vedena pouze ve zvoleném cizím jazyce, jazykový kurz vám sestaví na míru, lekci si můžete nahrávat a poté kdykoliv znovu pustit, získáte další materiály pro studium (eknihy a audio), rozřazovací test je zdarma. Výuka online je zajištěna například u těchto jazyků: angličtina, francouzština online, italština online, španělština, čeština pro cizince. Kurzy cizích jazyků nabízíme pro individuální zájemce i firmy. Individuální i firemní kurzy lze ušít na míru dle potřeb studentů. Motivace k výuce jazyků jsou velmi rozmanité. Třeba se chcete naučit anglicky kvůli práci nebo francouzsky, abyste se domluvili v oblíbené Paříži. Přijďte si k nám zrealizovat tu svoji. Další informace k našim kurzům „jazyky online“, například kurzy angličtiny online, získáte prostřednictvím našich stránek, na telefonním čísle 736 627 262 nebo nám napište.