Online jazykové kurzy pro firmy

online kurzy jazykůJsou Vaši zaměstnanci tak časově vytížení, že nemají čas docházet do jazykové školy a v pracovní době se nenajde okénko pro jazykové lekce s lektorem ve Vaší kanceláři?

Řešením jsou online jazykové kurzy,které Vám ušetří nejen čas, ale i peníze! Výuka jazyků může probíhat jako živá jazyková lekce tzv. virtuální třídě, kde se s Vašimi zaměstnanci ve smluvenou dobu spojí lektor Berlitz, nebo formou samostudia s unikátní platformou CyberTeachers.

Na výběr máte ze dvou variant výuky s CyberTeachers  – CyberTeachers Live a CyberTeachers Coach.

Online výuka jazyků má řadu výhod

  • Učíte se cizí jazyk kdy a kde chcete.
  • Možnost výuky až 40 cizích jazyků.
  • Výuka pod vedením rodilého mluvčího.
  • Lekce probíhá zcela v cizím jazyce.
  • Jazykové kurzy jsou šité na míru potřebám Vaší firmy.
  • Celou lekci si můžete nahrávat a posléze kdykoliv zopakovat.
  • Získáte podpůrné materiály pro studium – knihy a audio CD.
  • Rozřazovací test Berlitz máte k dispozici zdarma.

Online jazykové kurzy na míru

Každá firma má svoje, a tak i Vaši zaměstnanci můžou k práci potřebovat slovní zásobu zcela specifickou pro Váš obor podnikání. Jazykové centrum Berlitz je připraveno vytvořit pro Vaše zaměstnance a manažery jazykové lekce zaměřené na konkrétní obor. Lhostejno, zda jde o hodiny obchodní angličtiny nebo technické francouzštiny.

Zaujaly Vás online jazykové kurzy pro firmy?

Zavolejte nám na telefonní číslo 736 627 262 a domluvte si osobní schůzku nebo zkušební lekci zdarma! Chcete vědět víc? Napište nám! Rádi zodpovíme veškeré Vaše otázky a sdělíme Vám podrobnosti o cenách jednotlivých internetových kurzů.

 
 

Virtuální třída Berlitz

Výuka více než 40 cizích jazyků probíhá ve Virtuální třídě, kde se s Vámi ve smluvenou dobu spojí lektor jazykové školy Berlitz. Jde tedy o klasickou živou lekci plnou konverzace, jen kvůli ní nemusíte nikam docházet. Celou lekci si můžete nahrát a později si vše zopakovat.

Obsah živých jazykových lekcí je zcela přizpůsoben Vašim přáním a potřebám. Kurz je vhodný pro různé úrovně znalosti jazyků.

Více o online jazykových kurzech ›
 

CyberTeachers Coach

Samostudium jazyků šité na míru přáním zákazníka pomocí unikátní softwarové aplikace CyberTeachers Coach. Licence zahrnuje 20 jazykových nástrojů, média podporující výuku jazyků a monitorovací nástroje, nepřetržitě analyzující Váš výkon, které přizpůsobují úroveň výuky Vašim individuálním potřebám během každé jazykové lekce.

Nabízené jazyky: němčina, angličtina, španělština, francouzština.

Více o CyberTeachers Coach ›
 

CyberTeachers Live

On-line platforma pro výuku jazyků, díky které se můžete učit anglicky 24 hodin denně s podporou lektora – rodilého mluvčího. Ke všem výhodám, které přináší CyberTeachers Coach máte k dispozici otevřené skupinové kurzy konverzace. Pouhým kliknutím se spojíte s živým lektorem, který se objeví na obrazovce a zodpoví Vaše dotazy.

Nabízené jazyky: angličtina

Více o CyberTeachers Live ›
 
 

Online jazykové kurzy pro firmy

Učit se jazyky online je ideální pro ty, kdo nemají čas na docházení na lekce. Online kurzy v Berlitz nabízíme pro 40 jazyků, například francouzština online, kurz angličtiny online, kurzy španělštiny online a další jazyky. Online jazyky vyučované formou virtuální třídy (Virtual Classroom) mají řadu výhod: nemusíte nikam docházet, učíte se tam, kde sami potřebujete. Kurzy angličtiny online a dalších jazyků jsou šité na míru zákazníkovi, lekce si můžete nahrávat a kdykoli v budoucnu se k ní vrátit, získáte další materiály pro studium (knihy a audio CD), vybíráte si z několika variant výuky, lekce probíhají pod vedením rodilého mluvčího, celá lekce je vedena pouze ve zvoleném cizím jazyce, jazykový kurz Vám sestaví na míru. Chcete se učit jazyky online kdykoli během dny, kdy máte zrovna čas a zvolit si prostředí, které Vám vyhovují? Nabízíme velmi oblíbený kurz angličtiny online. Studovat jazyky online je s námi velmi jednoduché a efektivní. Berlitz CyberTeachers Live je on-line platforma pro výuku jazyků, s níž můžete studovat cizí jazyky kdy a kde chcete a to 24 hodin denně. Kurz angličtiny online CyberTeachers Live je šitý na míru každému zákazníkovi. Ať už se chcete naučit cizí jazyky, abyste mohli studovat v zahraničí nebo kvůli práci, přizpůsobíme obsah jednotlivých lekcí Vašim konkrétním potřebám. K dispozici máte média podporující výuku cizích jazyků (videa, e-maily či podcasty), 20 jazykových nástrojů: překladač, slovník, trenažér výslovnosti, nástroj pro kontrolu pravopisu a další, monitorovací nástroje, nepřetržitě analyzující Váš výkon, které přizpůsobují úroveň výuky Vašim individuálním potřebám během každé jazykové lekce. Po každé lekci obdržíte report jako zpětnou vazbu na Vaše pokroky. S online kurzy ušetříte čas i náklady, tempo výuky si určujete Vy sami. Jazyková výuka CyberTeachers Live  umožňuje neomezené, živé spojení s lektorem 5 dní v týdnu, 24 hodin denně. Pouhým kliknutím se spojíte s živým lektorem, který se objeví na obrazovce a zodpoví Vaše dotazy. Můžete se také zapojit do virtuálního skupinového konverzačního kurzu v rámci živého vyučování. Berlitz CyberTeachers Live je online výukový program cizích jazyků, který se přizpůsobí Vám, nikoli Vy jemu. Virtuální kurzy angličtiny online, kurzy španělštiny, francouzština online a další takto vyučované jazyky jsou vhodné pro mimopražské studenty, pro ty, kdo chtějí studovat ve večerních hodinách nebo třeba pro zájemce na služební cestě v zahraničí. Absolvujte rozřazovací test do kurzů online zdarma a začnete se učit třeba francouzštinu online ještě dnes.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá