Online jazykové kurzy pro firmy

online kurzy jazykůJsou Vaši zaměstnanci tak časově vytížení, že nemají čas docházet do jazykové školy, a v pracovní době se nenajde okénko pro jazykové lekce s lektorem ve Vaší kanceláři?

Řešením jsou online jazykové kurzy,které Vám ušetří nejen čas, ale i peníze! Výuka jazyků může probíhat jako živá jazyková lekce tzv. virtuální třídě, kde se s Vašimi zaměstnanci ve smluvenou dobu spojí lektor Berlitz, nebo formou samostudia s unikátní platformou CyberTeachers.

Na výběr máte ze dvou variant výuky s CyberTeachers - CyberTeachers Live a CyberTeachers Coach.

Online výuka jazyků má řadu výhod!

  • Učíte se cizí jazyk kdy a kde chcete
  • Možnost výuky až 40 cizích jazyků!
  • Výuka pod vedením rodilého mluvčího
  • Lekce probíhá zcela v cizím jazyce
  • Jazykové kurzy jsou šité na míru potřebám Vaší firmy
  • Celou lekci si můžete nahrávat a posléze kdykoliv zopakovat
  • Získáte podpůrné materiály pro studium – knihy a audio CD
  • Rozřazovací test Berlitz zdarma

Online jazykové kurzy na míru!

Každá firma má svoje, a tak i Vaši zaměstnanci můžou k práci potřebovat slovní zásobu zcela specifickou pro Váš obor podnikání. Jazykové centrum Berlitz je připraveno vytvořit pro Vaše zaměstnance a manažery jazykové lekce zaměřené na konkrétní obor. Lhostejno, zda jde o hodiny obchodní angličtiny nebo technické francouzštiny.

Zaujaly Vás online jazykové kurzy pro firmy?

Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 a domluvte si osobní schůzku nebo zkušební lekci zdarma! Chcete vědět víc? Napište nám! Rádi zodpovíme veškeré Vaše otázky a sdělíme Vám podrobnosti o cenách jednotlivých internetových kurzů.

 
 

Virtuální třída Berlitz

Výuka více než 40 cizích jazyků probíhá ve Virtuální třídě, kde se s Vámi ve smluvenou dobu spojí lektor jazykové školy Berlitz. Jde tedy o klasickou živou lekci plnou konverzace, jen kvůli ní nemusíte nikam docházet. Celou lekci si můžete nahrát, a později si vše zopakovat.

Obsah živých jazykových lekcí je zcela přizpůsoben Vašim přáním a potřebám. Kurz je vhodný pro různé úrovně znalosti jazyků.

Více o online jazykových kurzech ›
 

CyberTeachers Coach

Samostudium jazyků šité na míru přáním zákazníka pomocí unikátní softwarové aplikace CyberTeachers Coach. Licence zahrnuje 20 jazykových nástrojů, média podporující výuku jazyků a monitorovací nástroje, nepřetržitě analyzující Váš výkon, které přizpůsobují úroveň výuky Vašim individuálním potřebám během každé jazykové lekce.

Nabízené jazyky: němčina, angličtina, španělština, francouzština a italština.

Více o CyberTeachers Coach ›
 

CyberTeachers Live

On-line platforma pro výuku jazyků, díky které se můžete učit anglicky 24 hodin denně s podporou lektora – rodilého mluvčího. Ke všem výhodám, které přináší CyberTeachers Coach máte k dispozici otevřené skupinové kurzy konverzace. Pouhým kliknutím se spojíte s živým lektorem, který se objeví na obrazovce a zodpoví Vaše dotazy.

Nabízené jazyky: angličtina

Více o CyberTeachers Live ›
 
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá