Novinky

Francouzština - výhodné jazykové kurzy

francouzstina vyhodne jazykove kurzyFrancouzský jazyk si již několik století drží svůj status nezastupitelného světového jazyka. Je jedním z pracovních jazyků Evropské unie, bývalé francouzské kolonie stále francouzštinu uznávají jako svůj úřední jazyk, hraje důležitou roli ve světě politiky, ale i kulinářství či umění, v minulosti býval jazykem vyšších vrstev a jeho znalost se velmi cenila.

Intenzivní kurzy jazyků s 20% slevou

Intenzivni kurzy jazyku s 20 slevouPokud doposud váháte se studiem cizího jazyka, máme pro Vás skvělou zprávu, která Vás rozhodně namotivuje! Kromě efektivního studijního programu a rychlých výsledků totiž nyní navíc získáte vybrané intenzivní jazykové kurzy v Berlitz Praha se slevou 20%.

Angličtina pro děti zdarma v Centru Černý Most

anglictina pro deti zdarma v centru cerny mostJazykové centrum Berlitz Praha Vám společně s centrem Černý Most přináší naprosto jedinečnou nabídku, evropský unikát! Už nemusíte řešit složité vyzvedávání dětí z kroužku a nakupovat na poslední chvíli. Nyní můžete spojit vzdělávání svých dětí s obstaráním nezbytností díky kurzům angličtiny přímo ve Vašem oblíbeném nákupním Centru Černý Most. To vše je zcela zdarma!

Online kurzy více než 40 cizích jazyků

online kurzy vice nez 40 cizich jazykuVěděli jste, že internet je nyní používán více než 3 miliardami lidí na celém světě? Je tedy logické, že se do této virtuální sítě přesouvá mnoho lidských aktivit - od sociálního kontaktu přes obchodní jednání až po zábavu ve volném čase. Jazykové centrum Berlitz Praha má pro Vás tip na plnohodnotné využití Vašeho času stráveného online, a to studiem cizích jazyků prostřednictvím svých originálních internetových nástrojů.

Individuální angličtina pro děti v Praze

individualni anglictina pro deti v prazePomozte svým dětem vkročit do světa cizích jazyků a získat pevné základy. Je dokázáno, že vědomosti a dovednosti, které si člověk osvojí ve školním věku, jsou klíčové pro jejich další rozvoj a takto získané návyky se jen těžko mění. Proto správný vstup hraje důležitou roli, a to zejména u jazykového vzdělávání. V Berlitz Praha se Vašim dětem věnují certifikovaní a zkušení lektoři, kteří jim jdou příkladem svou perfektní výslovností a správným používáním cizího jazyka, a tím je kvalitně připravují na jeho další studium.

Jazykové kurzy pro děti a mládež v Praze

jazykove kurzy pro deti a mladez v prazeVěděli jste, že jazykové základy utvořené před osmým rokem života mozek ukládá do stejného místa jako rodný jazyk? Díky tomu jde o nejpevnější a nejspolehlivější znalosti, na kterých se dá později v životě velmi efektivně stavět. Zajistěte proto svým dětem kvalitní jazykový vstup již během školních let a pomozte jim být úspěšnější a konkurenceschopnější. S jazykovým centrem Berlitz Praha je to snadné.

Akční nabídka: jazykové kurzy 35 lekcí + 5 zdarma

akcni nabidka jazykove kurzy 35 lekci 5 zdarmaVěděli jste, že většina světových jazyků má více než 50 tisíc slov a u angličtiny se toto číslo odhaduje dokonce na jeden milion? K běžnému životu a úspěšné komunikaci Vám jich však postačí jen zlomek, a to pár tisíc. Kromě slovní zásoby k jazyku neodmyslitelně patří také systém a principy jejího používání a od toho je zde jazykové centru Berlitz Praha, které Vás jimi za poměrně krátkou dobu provede a vybaví Vás kvalitními jazykovými znalostmi a dovednostmi.

Začněte se studiem právě teď, využijte některý z našich individuálních jazykových programů a získejte lekce navíc zcela zdarma!

Virtuální výuka jazyků - ideální řešení firemních jazykových kurzů

virtualni vyuka jazyku idealni reseni firemnich jazykovych kurzuŽijeme v multimediální době, která s sebou nese mnoho výhod. Díky online komunikaci firmy ušetří náklady na drahé zahraniční cesty, tok informací je v podstatě nesrovnatelně rychlejší oproti minulosti a business vzkvétá. Jazykové centrum Berlitz Praha se proto rozhodlo využít celosvětové sítě a zařadilo do své nabídky online nástroje pro studium cizích jazyků. Stejně tak jako videokonference namísto cestování online výuka jazyků Vaší firmě přinese citelnou časovou a finanční úsporu.

Online jazykové kurzy již od 387,- za měsíc

online jazykove kurzy jiz od 387Žijeme v uspěchané době, která na nás klade vysoké nároky, ale poskytuje nám jen málo času na to, abychom je byli schopni splnit. Mezi ně patří také jazykové kompetence. Ty jsou velmi často předpokladem pro získání práce snů či její udržení. Pokud patříte do skupiny lidí, kteří by rádi zdokonalili své cizojazyčné dovednosti, ale Váš životní styl Vám neumožňuje navštěvovat pravidelné jazykové kurzy, máme pro Vás perfektní řešení. Jazykové centrum Berlitz Praha nabízí online výuku cizích jazyků, kterou můžete absolvovat doslova kdykoliv a kdekoliv budete chtít! Nyní navíc ve speciální nabídce.

Kurzy soft skills a kurzy cizích jazyků pro manažery

kurzy soft skills a kurzy cizich jazyku pro manazeryManažerská pozice s sebou kromě atraktivity a finančního ohodnocení nese také velkou zodpovědnost a nutnost neustále na sobě pracovat. Každý schopný manažer ví, že řízení lidí, projektů a obchodu podléhá měnícím se trendům a pokud chce na své pozici setrvat, musí být vždy o krok napřed. Díky širokému spektru služeb vzdělávacího centra Berlitz Praha nyní máte možnost rozvíjet své manažerské dovednosti společně s těmi jazykovými na jednom místě.

Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá