Novinky

Francouzská konverzace s rodilým mluvčím

francouzska konverzace s rodilym mluvcimLa langue est un théâtre dont les mots sont les acteurs. Ferdinand Brunetière

…a dobrých herců není nikdy dost!

Rozšiřte s jazykovým centrem Berlitz Praha svou slovní zásobu a začněte používat francouzštinu s jistotou a lehkostí. Konverzační lekce s rodilými mluvčími Vám pomůžou aktivovat teoretické znalosti a používat tento překrásný jazyk přirozeněji a intuitivně. Díky naší speciální podzimní nabídce nyní navíc při zakoupení kurzu francouzštiny ušetříte!

Profesionální překlady odborných textů

profesionalni preklady odbornych textuOdborné texty si žádají odbornou péči – a přesně takovou nabízí tým překladatelů v jazykovém centru Berlitz Praha. Kromě perfektních jazykových znalostí a preciznosti při práci používají také mnohaleté bohaté zkušenosti a znalosti z rozmanitých oborů. Při předávání vyhotovené zakázky jsou všechny překlady garantovány jako bezchybné, jak po jazykové, tak stylistické stránce.

Připravte se na veřejné vystoupení v kurzu prezentace

pripravte se na verejne vystoupeni v kurzu prezentacePokud chce člověk obstát v současném světě a stát se úspěšným jak v profesním, tak v soukromém životě, musí ovládat celou řadu schopností, mezi které patří také prezentační dovednosti. Třeba právě Vy máte před sebou prezentaci svého obchodního nápadu, čeká Vás představení produktu potenciálním zákazníkům, nebo chcete veřejně vyprávět o svých zážitcích a zkušenostech. Spojte se s profesionály ze vzdělávacího centra Berlitz Praha a můžete si být jisti, že úspěch Vás nemine!

Doučování angličtiny? ... je v Berlitz Praha akční!

doucovani anglictiny je v berlitz praha akcniMáme skvělou zprávu pro ty, kteří se potřebují zdokonalit v angličtině a k tomu rádi využívají akční nabídky. Právě teď totiž v jazykovém centru Berlitz Praha probíhá podzimní slevová akce, díky které jsou všechny naše intenzivní individuální kurzy angličtiny výhodnější! Kromě akční ceny na Vás navíc čekají také akční lektoři a výuka, která Vám přinese zaručené výsledky za krátkou dobu.

Pojďte se s námi podívat na naše podzimní počty:

Jazykové kurzy italštiny - online nebo prezenční?

jazykove kurzy italstiny online nebo prezencniUdělejte si radost před Vánoci a pojďte s námi proniknout do krás italštiny! Možná už Vás někdy napadlo, jak je tento jazyk příjemný a muzikální a nese s sebou slunce a temperament. Vždyť je to jazyk umění, historie, kuchyně, ale také volnosti a dovolené! S jazykovým centrem Berlitz Praha bude studium italštiny neméně příjemné a navíc se brzy dostaví znatelné zlepšení, ať už se rozhodnete pro prezenční studium nebo studium online.

Využijte právě teď naši podzimní nabídku a studujte za výhodné ceny!

Jaké jsou výhody studia jazyků přes internet?

jake jsou vyhody studia jazyku pres internetBěhem několika posledních let zaznamenala věda a technika obrovský vývoj kupředu, a to zejména v oblasti informačních technologií. Dnes už v podstatě každý z nás vlastní mobilní telefon a samozřejmostí je mimo jiné vysokorychlostní připojení k internetu na každém kroku. Nároky na objem dat stoupají rovnoměrně s nároky na nás, naše schopnosti a životní tempo.

Jazykové centrum Berlitz Praha má pro Vás skvělý tip, jak jít s dobou a upgradovat svůj styl studia jazyků – prostřednictvím našich virtuálních nástrojů. Nyní ve skvělé podzimní nabídce!

Němčina online? Vyberte si internetový kurz podle svého gusta

nemcina online vyberte si internetovy kurz podle sveho gustaVydejte se s jazykovým centrem Berlitz Praha do světa online studia a udělejte jednou provždy pokrok v němčině! Máme pro Vás úžasnou nabídku propracovaných internetových nástrojů k výuce německého jazyka, díky kterým můžete studovat kdykoliv a doslova kdekoliv zrovna budete potřebovat, stačí kvalitní připojení k internetu. Pojďte se s námi podívat, co všechno nabízíme, a získejte právě teď licenci o polovinu levněji!

Intenzivní jazykové kurzy Berlitz - výhodná nabídka

intenzivni jazykove kurzy berlitz vyhodna nabidkaVyužijte podzimního období a začněte studovat cizí jazyk s jazykovým centrem Berlitz Praha. Nejen že uděláte znatelný pokrok ještě před koncem letošního roku, ale také ušetříte díky naší speciální podzimní nabídce!

Možnosti výuky ruštiny v Berlitz Praha

moznosti vyuky rustiny v berlitz prahaVšeobecná averze k ruštině, která v České republice panovala v 90. letech minulého století, je už naštěstí za námi a znalost ruského jazyka je opět velmi hodnotná a uznávaná. Rusko je významnou světovou velmocí a zahraniční obchod často směřuje právě východním směrem. Za praktickou se dá rozhodně považovat i schopnost porozumění azbuce, ať už při vyhledávání na internetu nebo cestování.

Pojďte se s námi tedy zdokonalit v tomto libozvučném jazyce a vyberte si některý z našich individuálních kurzů. Právě teď navíc v jazykovém centru Berlitz Praha ušetříte!

Angličtina pro začátečníky

anglictina pro zacatecnikyAngličtina hýbe světem a její znalost postupně začíná být samozřejmostí a v mnoha případech také nezbytností. Pokud se Vám doposud anglický jazyk vyhýbal obloukem, ale rádi byste to změnili nebo jej najednou potřebujete v práci, rádi Vám pomůžeme s jeho studiem. S jazykovým centrem Berlitz Praha si navíc můžete být jistí, že uděláte pokrok velmi rychle a snadno proniknete do tohoto světového jazyka. A nebojte, rozmluvíme opravdu každého!

Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá