Novinky

Sleva 31% při koupi celoročního jazykového kurzu!

sleva31-malaRozhodli jste se, že se v roce 2017 naučíte nový jazyk? Gratulujeme! Rádi Vám s tím pomůžeme. Náš tým zkušených lektorů z řad rodilých mluvčích je připraven se Vám věnovat v čase a místě, které Vám nejvíce vyhovuje.

Podzimní intenzivní kurzy španělštiny

podzimni intenzivni kurzy spanelstinyVěděli jste, že španělština je oficiálním jazykem ve 21 zemích světa a ovládá ji víc než 400 milionů lidí? Pokud chcete i Vy patřit mezi 18 milionů studentů, kteří španělštinu právě studují, jazykové centrum Berlitz Praha je Vám k dispozici. Nyní je ta nejlepší chvíle vybrat si některý z našich individuálních kurzů a ponořit se do studia tohoto líbezného a melodického jazyka. V listopadu navíc s Berlitz Praha ušetříte!

Mezikulturní vzdělávání – výhoda pro Vaše podnikání

mezikulturni vzdelavani vyhoda pro vase podnikaniČeská republika je místem oblíbeným mezi zahraničními zákazníky a klienty v oblasti obchodu a služeb. Kromě poměrně kvalitní lidské síly je láká také příznivý kurz koruny a strategická poloha. Takový styl obchodování s sebou ovšem nese potřebu komunikace na mezinárodní úrovni, což obnáší kromě znalosti cílových jazyků také povědomí o dané kultuře. Vyhněte se zbytečným faux pas při vyjednávání či obchodní cestě a zajistěte si úspěch ve svých smělých kariérních plánech! Ve vzdělávacím centru Berlitz Praha Vás připravíme na všechna úskalí jednání s různými kulturami, získáte tipy na efektivnější komunikaci, a navíc budete mít možnost si vše vyzkoušet v praxi.

Naučte se anglicky v zahraničí

naucte se anglicky v zahraniciStejně jako v minulosti hrála důležitou roli při komunikaci na mezinárodní úrovni italština či francouzština, je v současnosti zcela nepostradatelným jazykem angličtina. Je to jazyk, který vládne internetu, kterým se dorozumíte při cestování a na dovolené, který používá většina světových univerzit při výuce zahraničních studentů a stal se oficiálním jazykem mnoha nadnárodních korporací či na politické úrovni. Je to zkrátka lingua franca naší civilizace.

Jeho znalost Vám umožní nejen získat přístup k informačním zdrojům z celého světa, ale otevře Vám také mnoho dveří v profesní oblasti. Ať už jste čerstvými absolventy, podnikateli, zaměstnanci či manažery, jazykové centrum Berlitz Praha má pro Vás perfektní způsob, jak zdokonalit své jazykové kompetence a získat tak v životě náskok. Pojďte s námi studovat angličtinu do zahraničí!

Francouzsky online nebo prezenčně?

francouzsky online nebo prezencneQuelle expression signifie que les choses empirent?

1       „Les choses vont de mal en pire“

2       „Les choses vont de mal en pis“

Pokud rozumíte této kvízové otázce a jste si jistí svou odpovědí, gratulujeme! Pokud jste na pochybách, anebo vůbec netušíte, o co se jedná, máme pro Vás skvělou možnost, jak své znalosti francouzštiny dostat na vyšší úroveň. Jazykové centrum Berlitz Praha má širokou nabídku kurzů francouzského jazyka, ať už dáváte přednost „živé“ či online výuce. Do konce listopadu navíc za snížené ceny! Správnou odpověď na kvízovou otázku najdete na konci článku.

Virtuální výuka cizích jazyků již od 387 Kč/měsíc

virtualni vyuka cizich jazyku jiz od 387 kc mesicVyužijte svůj volný čas na maximum, ať už jste kdekoliv! Díky sofistikovaným učebním nástrojům a jazykovému centru Berlitz Praha totiž nyní můžete studovat prostřednictvím internetu a zdokonalit své jazykové dovednosti třeba na cestě do práce nebo večer doma na gauči. Od kvalitních jazykových znalostí Vás teď dělí už jen pár kliknutí a během listopadu navíc ušetříte při nákupu licence CyberTeachers!

Firemní výuka češtiny v Berlitz Praha

firemni vyuka cestiny v berlitz prahaČeská republika si za posledních několik let vybudovala poměrně silnou pozici na mezinárodním trhu, a proto sem stále častěji míří nadnárodní společnosti a korporace, které ve svých řadách zaměstnávají kromě místních obyvatel také zahraniční pracovníky – ať už ve výrobě, back office, anebo středním či vyšším managementu. Anglický jazyk tedy jistě přijde vhod, ovšem čeština je pro cizince v České republice velmi užitečná, ne-li důležitá – jak pro komunikaci v práci, tak mimo ni. V jazykovém centru Berlitz Praha nabízíme pomocnou ruku lidem, kteří by rádi ovládali tento krásný jazyk, prostřednictvím firemních kurzů češtiny.

Podzimní výhodné jazykové kurzy Total Immersion® a Sprint

podzimni vyhodne jazykove kurzy total immersion a sprintVyužijte v listopadu naši jedinečnou nabídku a zaběhněte si s námi pro kvalitní jazykové dovednosti! Právě nyní s jazykovým centrem Berlitz Praha ušetříte na individuálních kurzech Sprint a Total Immersion® a uděláte znatelný pokrok už po prvních týdnech studia. Vyberte si některý z více než deseti jazyků, které v Praze vyučujeme, a začněte se studiem ještě dnes!

Virtuální výuka italštiny na míru Vašim potřebám

virtualni vyuka italstiny na miru vasim potrebamUn imprenditore ad un altro:

- Come mai i tuoi impiegati arrivano sempre così puntuali?

- Facile, trenta impiegati e solo venti posti auto!

Pokud jste se právě nezasmáli, rozhodně potřebujete zapracovat na Vaší znalosti italštiny! S jazykovým centrem Berlitz Praha Vám to půjde snadno, protože právě teď máte možnost začít studovat italštinu prostřednictvím online výuky! Není nic jednoduššího a příjemnějšího než se ponořit do studia z pohodlí domova, potřebovat budete jen připojení k internetu a otevřenou mysl. Mimochodem, překlad oblíbeného italského vtipu výše najdete na konci článku.

Blesková soutěž o vstupenku do Aquapalace

Aquapalace soutěžUnavení z nakupování dárků? Relaxujte! Vyhlašujeme bleskovou soutěž Berlitz Praha o  VSTUPENKU na celý den zábavy a relaxu v Aquapalace Praha.

Soutěž trvá jen do 11.12. – proto neváhejte a co nejrychleji dejte lajk na facebooku @BerlitzPraha a odpovězte na otázku: Na jaké adrese naleznete jazykové centrum Berlitz Praha?

Odpověď zašlete na a do předmětu napište “Relaxuj”. Dvacátáprvní správná příchozí odpověď získává celodenní vstupenku do Aquapalace.

Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá