Novinky

Celoroční kurz angličtiny za výhodnou cenu

individuální jazykový kurz2Dali jste si novoroční předsevzetí, že se konečně začnete učit angličtinu efektivně?

Výborně, jedná se o světový jazyk č. 1 a my Vás v tomto rozumném rozhodnutí rádi podpoříme!

Jazyková škola Berlitz ze svých dlouholetých zkušeností (na trhu se již pohybuje 135 let a nabízí výuku 14 cizích jazyků) doporučuje individuální jazykové kurzy.

Vánoční nabídka online jazykových kurzů

vanocni nabidka online jazykovych kurzuBuďte letos originální a darujte k Vánocům klíč do světa jazyků!

Ačkoliv se čas na nákup dárků rychle krátí, ještě stále máte možnost pořídit opravdu pozorný a užitečný dar. V jazykovém centru Berlitz Praha pro Vás máme skvělý tip, navíc bez čekání a se zárukou, že se dostane na každého. Právě teď si u nás můžete zakoupit tříměsíční licenci pro jazykové studium online za zvýhodněnou cenu!

Jazykové tábory pro Vaše děti - léto 2017

angličtina táborJako každoročně, tak i v létě 2017 pořádá jazykové centrum Berlitz Praha oblíbený anglický tábor na rodinném statku v Břežanech u Rakovníka (70 km od Prahy, 42 km od Plzně).

Při včasné rezervaci ušetříte 1 111,- Kč.

Nezmeškejte first minute rezervaci jazykových kurzů pro děti

nezmeskejte first minute rezervaci jazykovych kurzu pro detiBlíží se pololetí a Vy už jistě tušíte, jaké výsledky čekají Vaše děti na vysvědčení. Kromě známek jsou to ale samotné vědomosti, na kterých záleží. Pokud máte pocit, že by v oblasti cizích jazyků jejich pokroky mohly být znatelnější, pak určitě přivítáte naši jedinečnou akční nabídku na individuální jazykové kurzy pro děti v jazykové škole Berlitz Praha. Nyní navíc získáte užitečný bonus zdarma!

Celoroční jazykové kurzy se slevou 31%

celorocni jazykove kurzy se slevou 31Předvánoční shon už je naštěstí za Vámi a máte čas si konečně užívat chvíle pohody a klidu se svými nejmilejšími a samozřejmě také dárky, které jste našli pod stromečkem. Pokud jste k Vánocům dostali obálku s penězi a přemýšlíte, co byste si pořídili, máme pro Vás skvělou nabídku – investici do Vaší budoucnosti – a to celoroční jazykový kurz dle Vašeho výběru se slevou 31 %!

Zimní jazykové kurzy Winter Immersion

zimni jazykove kurzy winter immersionS koncem roku obvykle kromě vánočních příprav přichází i bilancování toho, co jsme stihli dokázat a co bychom ještě chtěli zvládnout. Pokud mezi Vaše předsevzetí patřilo také zdokonalení v cizím jazyce a dosud se na něj nedostalo, máte ještě možnost to napravit díky speciálnímu zimnímu studijnímu programu Winter Immersion v jazykové škole Berlitz Praha!

Soukromá výuka němčiny v centru Prahy

soukroma vyuka nemciny v centru prahyÜbung macht den Meister. (Cvičení dělá mistry.) Německé přísloví

Naprosto souhlasíme, a proto v našich lekcích německého jazyka klademe důraz na to, aby každý student měl dostatek prostoru na procvičení všeho, co během výuky s lektorem probírá. Díky tomu jsou naše lekce efektivní, orientované na komunikační schopnosti a přináší rychlé a kvalitní výsledky. Pojďte se zdokonalit v němčině s jazykovým centrem Berlitz Praha a zažijte ten skvělý pocit, když zjistíte, že se Vám německy mluví líp a bez dlouhého přemýšlení!

Tip na dárek - 3 měsíční licence e-learning jazykové výuky

tip na darek 3 mesicni licence e learning jazykove vyukyUdělejte letos změnu a svým nejbližším darujte k Vánocům něco originálního, atraktivního a moderního.

S měnící se hodnotou a dostupností nejrůznějších výrobků a služeb je čím dál komplikovanější vymyslet vhodný vánoční dárek. Vše důležité si většinou každý obstará sám a na výběr tedy zbývají drobnosti, které často končí zapomenuty hluboko ve skříni. S jazykovým centrem Berlitz Praha tentokrát můžete obstarat dárek, který je velmi hodnotný a užitečný, a hlavně lákavý pro všechny internetové nadšence v jakékoliv věkové kategorii. Darujte letos poukaz na jazykovou výuku online CyberTeachers Coach!

Atraktivní dárek pro děti - 5 lekcí intenzivní výuky cizího jazyka

atraktivni darek pro deti 5 lekci intenzivni vyuky ciziho jazykaLepší jeden den se skvělým učitelem než tisíc dní pilného studia. Japonské přísloví

Zimní období s sebou kromě radovánek ve sněhu nese také občasnou nepřízeň počasí, která děti zažene domů a rodičům připraví náročný čas v podobě vymýšlení jejich programu a zábavy. Dopřejte proto svým dětem (a také sobě) smysluplnou náplň volného času a k Vánocům jim darujte poukázku na 5 lekcí cizího jazyka v jazykové škole Berlitz Praha! Sami pak zjistíte, že ono japonské přísloví ukrývá velkou pravdu, která je v našem centru obohacena ještě o špičkovou učební metodu.

Dárek pod stromeček – intenzivní kurz Warm up + bonus zdarma

darek pod stromecek intenzivni kurz warm up bonus zdarmaVánoce se kvapem blíží, všude zní koledy a začíná vonět cukroví, obchody jsou plné k prasknutí a Vy nejspíš přemýšlíte, jak obdarovat své nejbližší. Rádi byste jim věnovali něco pro radost i k užitku, ale chybí Vám inspirace? Máme pro Vás skvělý tip! Darujte letos k Vánocům poukaz na výuku v jazykovém centru Berlitz Praha! Právě teď díky naší speciální nabídce navíc dostanete k intenzivnímu kurzu Warm up úžasný bonus zdarma, takže Váš dárek bude opravdu nezapomenutelný.

Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá