Novinky

Vyzkoušejte si metodu Berlitz a získejte dárek pro Vaše děti

Vyzkousejte si metodu BerlitzVáháte, zda se máte pustit do výuky cizího jazyka právě s jazykovou školou Berlitz Praha?

Během 5 jazykových lekcí s lektorem (1 lekce = 60min) - rodilým mluvčím - si vyzkoušíte individuální jazykové lekce metodou Berlitz.

Novoroční výuka němčiny formou online kurzů

Novorocni vyuka nemciny onlineS měnícím se životním stylem se samozřejmě mění i požadavky na výuku cizích jazyků. Pokud se chcete naučit německy a nemáte k dispozici dostatek volného času, abyste pravidelně navštěvovali jazykový kurz v jazykovém centru, využijte nabídky jazykové školy Berlitz Praha a učte se německy online!

10 lekcí italštiny Warm Up + online výuka zdarma

10 lekci italstiny Warm UpChcete se naučit italsky a hledáte kvalitní jazykový kurz za přijatelnou cenu? Nebojte se, s naší jazykovou školou Berlitz Praha Vám úsměv nezamrzne!

V rámci vzdělávacího kurzu Warm Up Vám nabízíme 10 lekcí italštiny a jako bonus 3 měsíční online kurz CyberTeachers Coach.

Program pro Vaše děti na léto - jazyková škola Berlitz Praha

Program pro Vase deti na letoTráví Vaše děti většinu času přes léto v Praze? Zajistěte jim již nyní místo v letní škole Berlitz Praha!

Intenzivní kurz francouzštiny Winter Immersion

francouzsky s BerlitzVyužijte stále ještě dlouhé zimní večery ke zdokonalení se ve francouzštině a zvolte si za tímto účelem jeden z nejintenzivnějších způsobů jazykové průpravy, při kterém během pár týdnů dosáhnete plynulosti v cizojazyčném vyjadřování.
Oblíbené kurzy Winter Immersion vycházejí z koncepce Total Immersion®, pouze nejsou natolik časově náročné.

Dali jste si novoroční předsevzetí? Začněte se učit italsky!

Zacnete se ucit italsky

S novoročními předsevzetími není třeba otálet. Pokud se potřebujete naučit italsky, ať už z pracovních důvodů, či se v létě chystáte na dovolenou do Itálie, nemeškejte, a začněte s výukou ihned v naší jazykové škole Berlitz Praha!

Výuka kurzů je založena na velmi efektivní metody Berlitz, kterou využívají studenti po celém světě.

Příměstský tábor s angličtinou v Praze

primestsky tabor scenkaPolovina školního roku je za námi a některé děti už si užívají jarní prázdniny s rodiči na dovolené anebo tráví čas s prarodiči, jsou sami doma, případně navštěvují nějaký příměstský tábor. Jarní prázdniny trvají týden a je potřeba, aby si děti dosyta odpočinuly od učení.  U letních prázdnin tomu však takto není. Během dvou letních měsíců je dobré propojit zábavu s opakováním učiva.
Od toho je tu příměstský tábor s angličtinou v jazykovém centru Berlitz.

Online výuka španělštiny- 3 měsíční licence Cyberteachers Coach

Depositphotos 8850674 originalLákají Vás kurzy španělštiny, ale máte pocit, že nemáte dostatek času se studiu věnovat? Zvolte výuku formou e-learningu a učte se španělštinu naplno! Nebudete svázáni časem a kurz si zapnete teprve v momentě, až jste připraveni. Nabízíme kurzy Cyberteachers Coach již od 387 Kč za měsíc nebo online live kurzy Cyberteachers Live.

Soukromá výuka ruštiny v Praze

Soukroma vyuka rustinyPříchod nového roku s sebou jistě přináší i nové životní výzvy. Mezi ně bezpochyby patří znalost nového jazyka či minimálně jeho dobré osvojení nebo prohloubení již stávajících znalostí. Chcete-li si naučit cizí jazyk, který se Vám v budoucnu bude určitě hodit, vyberte si ruštinu!

Intenzivní výuka - 10 lekcí Warm Up + bonus zdarma

intenzivni jazykove kurzy berlitz vyhodna nabidkaIntenzivní jazykový kurz Warm Up je ideálním balíčkem 10 lekcí výuky cizího jazyka s rodilým mluvčím, při kterém si vyzkoušíte individuální výuku metodou Berlitz a brzy porovnáte výsledky s Vaším očekáváním. Získejte navíc zdarma 3měsíční přístup do online výukové platformy pro výuku jazyků CyberTeachers Coach.

Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá