Novinky

Jazykový kurz Warm Up spolu s kurzem CyberTeachers Coach - nyní za akční cenu

Jazykový kurz Warm UpZačít studovat cizí jazyk není nikdy pozdě. Pokud tápáte, zda zvolit prezenční či online formu výuky, začněte studovat s jazykovou školou Berlitz Praha a můžete vyzkoušet obojí!

Nyní Vám v akční nabídce přinášíme vzdělávací kurz Warm Up v podobě 10 lekcí cizího jazyka a jako bonus 3 měsíční online kurzu Cyberteachers Coach.

Jarní sleva individuálních jazykových kurzů

individualni kurzy s rodilym mluvcimJaro volá po detoxu a nabije Vás energií. Využijte ji k radikální změně ve Vašich dosavadních znalostech cizích jazyků.

Ať už se chcete zdokonalit nebo se naučit jazyk nový, pusťte se do toho naplno s individuálními lekcemi pod vedením rodilého mluvčího! Jazykové centrum Berlitz nabízí individuální výuku více než 40 cizích jazyků. Z toho 14 jazyků lze studovat v Praze formou soukromých lekcí s rodilým mluvčím.

Naučte se italsky již za 1 rok!

intenzivní kurzy italštiny PrahaNechte se nakopnout jarní energií a naučte se italsky! Ať už se chystáte s italštinou teprve začít nebo se v ní chcete zdokonalit, využijte jarní nabídky Berlitz jazykové školy a ušetřete na celoročním kurzovném.
Díky jedinečné metodě Berlitz jsme schopni Vás italsky naučit již za jeden rok! Intenzivní jazykový kurz italštiny je určen všem bez ohledu na stávající jazykové znalosti. Začít navštěvovat kurz je možné kdykoliv během roku.

Akční nabídka letních táborů s angličtinou

Akcni nabidka letnich taboruHledáte tábor pro Vaše děti na letní prázdniny? Již dnes Vám nabízíme letní tábor s angličtinou. Vaše děti si tak přivezou nejen nové kamarády, ale hlavně nové poznatky z angličtiny!

Tábor je vhodný pro školáky od 7 let věku bez ohledu na stávající znalosti či pokročilost v angličtině.

Jarní nabídka online jazykových kurzů

Jarni nabidka online kurzuDny se pomalu prodlužují a Vy je chcete prožít naplno? Jak ale skloubit výuku nového jazyka například s náročným zaměstnáním?

Rádi Vám poradíme, začněte studovat cizí jazyk s online kurzy jazykové školy Berlitz Praha!

Výhoda online kurzů spočívá v tom, že můžete studovat kdykoliv, odkudkoliv, stačí mít jen připojení k internetu.

10 lekcí intenzivního kurzu Warm Up + bonus zdarma

10 lekcí intenzivniho kurzu Warm UpPokud jste si do nového roku dali předsevzetí, že se začnete učit cizí jazyk, ovšem nemůžete se zorientovat v množství jazykových kurzů, už nehledejte!

V naší jazykové škole Berlitz Praha jste na správném místě!

Naší největší devizou není kvantita, ale kvalita a maximální péče klientovi.

Letní jazyková škola v Praze

letni jazykova skola PrahaHledáte pro své děti letní příměstský tábor s výukou anglického jazyka v Praze? Vyberte si z nabídky termínů letní jazykové školy Berlitz pro děti ve věku od 8 do 15 let, kde se angličtina učí zábavnou formou v uvolněné atmosféře a pod vedením rodilých mluvčích.
Cílem není biflování v lavici, v létě jde o to zažít spoustu zábavy a přitom se zlepšit v angličtině!

Španělština v centru Prahy se soukromým lektorem

spanelstina studiumZnalost španělštiny je čím dál více žádanější a není divu. Tento světový jazyk se hodí nejen pro cestování, ale především i k pracovnímu uplatnění.
Pokud se potřebujete naučit španělsky nebo se ve španělštině chcete zdokonalit, vyberte si u nás individuální kurz španělštiny, ve kterém se intenzita a frekvence výuky řídí podle Vašich potřeb a možností.

Akční sleva 50 % na online kurzy CyberTeachers

online kurzy cizich jazyku CyberTeachersOnline kurz cizích jazyků je bezesporu nejpohodlnější a nejpřizpůsobivější formou studia.
CyberTeachers je komplexní program pro samostatné studium jazyků s podporou jazykového lektora na chatu. Monitorovací nástroje navíc nepřetržitě analyzující Váš výkon a přizpůsobují úroveň výuky Vašim individuálním potřebám během každé jazykové lekce.
Využijte naší časově omezené nabídky a studujte cizí jazyky již od 387 Kč/měsíc!

Online výuka CyberTeachers Coach za akční cenu

self studyTrendem posledních let je bezesporu e-learning, díky němuž získáte naprostou svobodu volby kdy a kde studovat.
Podívejte se na nabídku online kurzů CYBERTEACHERS, které máte nyní možnost zakoupit za poloviční cenu. Pro komfort našich zákazníků jsme spojili jedinečnou metodu výuky Berlitz s možností pohodlného studia odkudkoliv kdykoliv.
NYNÍ SLEVA 50%

Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá