Novinky

Prázdninová výuka angličtiny v letní jazykové škole a školce v Praze

prazdninova letni skola a skolka berlitzLetní prázdniny se kvapem blíží a s nimi mnozí rodiče řeší otázku, jak dětem zajistit plnohodnotnou náplň dvou měsíců volna. Děti mohou nejen odpočívat a hrát si, ale mohou se také rozvíjet. Jazykové vzdělání je dnes potřeba a znalost angličtiny může dětem, ale třeba i celé rodině, pomoci například na dovolené v zahraničí.

10 lekcí italštiny s kurzem Warm Up + bonus CyberTeachers Coach

10 lekci italstiny PrahaChystáte se na letní dovolenou do Itálie a rádi byste se zde dorozuměli? Vyberte si 10 lekcí výuky italštiny s intenzivním kurzem Warm Up a k němu samostudium formou online 3měsíční výuky CyberTeachers Coach v jazykové škole Berlitz Praha.

Soukromá výuka italštiny za akční cenu

individuální jazykový kurz2Díky soukromé výuce italštiny se Vaše znalosti jazyka výrazně posunou a Vy tak můžete již o těchto prázdninách plynně konverzovat.
Ať už se chcete naučit italsky z důvodů osobních či pracovních, vězte, že u individuálních jazykových kurzů v Berlitz Praha jste pány svého času i obsahu výuky. Plně se Vám přizpůsobíme.

Anglická školka a příměstský tábor v Praze

primestske tabory v PrazeMáte pocit, že by si Vaše dítě potřebovalo angličtinu víc zažít, ale nechcete jej posílat hned do zahraničí? Potřebujete na léto zajistit alternativu, kam s dítětem po dobu zavření školky?
Máme pro Vás skvělý tip na letní prázdniny
s angličtinou
s rodilými mluvčími v Česku!
Jazyková škola Berlitz pořádá každoročně příměstské tábory pro děti ve věku od 4 do 16 let.

Online kurzy ruštiny

Online vyuka rustinyChcete studovat ruštinu odkudkoliv a kdykoliv? Nechcete, či z časových důvodů nemůžete pravidelně docházet do jazykových kurzů a soukromé lekce si nemůžete dovolit? Začněte se učit rusky online s jazykovou školou Berlitz Praha a ušetříte čas i peníze!

Online výuka cizích jazyků

online kurzy jazyku vyuka po internetuČas Vám nedovolí pravidelně navštěvovat kurz cizího jazyka? Máme skvělé řešení pro zaneprázdněné podnikatele, manažery či vytížené maminky. Dáváte přednost pohodlnému studiu přes počítač?
Berlitz Vám nabízí jedinečnou online platformu pro výuku cizích jazyků, díky níž máte možnost studovat odkudkoliv a kdykoliv jen chcete.
Do konce května se slevou 50 %!

Akční nabídka - celoroční kurz angličtiny

Znalost Akcni nabidka celorocni anglictinaangličtiny je v dnešní době považována již téměř za standard. Pokud se potřebujete naučit opravdu dobře anglicky, ať už z pracovních důvodů nebo plánujete návštěvu anglicky mluvící země, přihlaste se do celoročního jazykového kurzu angličtiny ve vzdělávacím centru Berlitz Praha.

Manažerské kurzy vedené v anglickém jazyce

Manažerské kurzy BerlitzManažerská školení Berlitz nabízejí informace spojené s vlastní praxí, expertízou a podněty. Pokud se Váš tým skládá i z cizojazyčně mluvících kolegů, je potřeba vést školení v některém společném jazyce, nejčastěji v angličtině. I takové požadavky jsme schopni vyplnit.

CyberTeachers Coach – online výuka španělštiny

CyberTeachers Coach vyuka spanelstinyRádi byste se naučili tento krásný jazyk, kterým se mluví nejen na jihu Evropy, ale i v Jižní Americe? Pokud jste například časově zaneprázdněni a nezvládáte prezenčně navštěvovat jazykové lekce, máme pro Vás řešení: přihlaste se do online jazykové kurzu španělštiny v jazykové škole Berlitz Praha

Soukromé jazykové kurzy v centru Prahy

Soukrome jazykove kurzyChcete se naučit cizí jazyk, a nevyhovují Vám skupinové kurzy s různou jazykovou úrovní studentů? Máte zájem o opravdu intenzivní jazykové kurzy, v nichž si jednotlivé lekce budete moci naplánovat podle vlastních představ? Přihlaste se do jazykové školy Berlitz Praha!

Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá