Novinky

Překlady, tlumočení nebo revize textů

Jazykové služby Vzdělávacího centra Berlitz Praha nezahrnují pouze jazykové kurzy, ale přesahují až do oblasti překladů. Náš profesionální překladatelský tým pro Vás připraví oficiální překlady nebo revize textů.

Výsledky vědecké zprávy o účinnosti virtuální třídy Berlitz

Účinnost studia cizích jazyků pomocí virtuální třídy Berlitz mohou potvrdit nejen studenti, kteří virtuální výuku jazyků absolvovali, ale nyní i dokument, který zpracovala uznávaná lingvistka Nicole Ziegler z Havajské univerzity. Tento dokument potvrzuje, že metody výuky ve virtuální třídě jsou nejen účinné, ale
i velmi student-friendly.

Kvalifikovaní manažeři zvyšují renomé Vaší firmy

Vzdělávací centrum Berlitz Praha zajistí komplexní vzdělávací program pro Vaši firmu včetně seminářů pro manažery a firemních jazykových kurzů.

K čemu je dobré mezikulturní školení

Obchodujete se zahraničními partnery? Vedete tým zahraničních pracovníků? Ucházíte se o místo manažera v mezinárodní společnosti?
Potom jistě oceníte mezikulturní školení - Global Leadership Training. Pod vedením konzultantů Berlitz proniknete do kultury Vašeho nového pracovního prostředí snadno a přirozeně.

Jazykové vzdělávání ve firmách

Vzdělávací centrum Berlitz Praha nabízí komplexní řešení pro firemní jazykové kurzy. Objevte možnosti jazykového vzdělávání pro Vaše zaměstnance a manažery.

Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá