Novinky

Škola hrou s angličtinou v příměstském jazykovém táboře Berlitz

berlitz clanek srpen 2017 letni jazykova skolaPrázdniny jsou v plném proudu a děti si užívají sluníčka a hrátek se sourozenci nebo kamarády. Některé děti strávily týden či dva na letním táboře a jiné se na tábor teprve těší.

Příměstský tábor s výukou angličtiny se v červenci setkal s nadšením dětí. Mnoho z nich se může pochlubit novými anglickými slovíčky, která třeba využijí při zahraniční dovolené s rodiči v druhé polovině léta.

Rozvíjejte angličtinu u dětí v letní jazykové škole a školce Berlitz

clanek cervenec 2017 letni skola a skolka berlitzChcete připravit svoje děti pro budoucnost a zajistit, že se s lehkostí dorozumí při cestách po světě nebo budou mít lepší šanci získat dobré zaměstnání? Rádi byste dopřáli dětem pozitivní vzpomínky na prázdniny? Hledáte způsob, jak děti v létě co nejlépe zabavit? Příměstský jazykový tábor pro děti od 4 do 16 let v jazykovém centrum Berlitz Praha může být tou správnou volbou.

Zábavná výuka angličtiny pro nejmenší v letní jazykové školce Berlitz také v druhé polovině prázdnin

berlitz clanek srpen 2017 letni jazykova skolkaLéto je pro mnoho dětí speciálním obdobím. Tráví více času hraním, poznáváním či cestováním se sourozenci, rodiči či prarodiči. Většina kamarádů ze školy nebo školky je na prázdninách. Řada předškoláků se v létě také těší, až po prázdninách půjdou poprvé do školy.

Nejen děti školního věku si mohou vyzkoušet, jak je to zábavné, učit se nové věci v cizí řeči. Jazykové centrum Berlitz připravilo pro děti ve věku 4 až 7 let letní jazykovou školku, ve které se formou hry mohou naučit svoje první anglická slovíčka nebo přidat nová k těm, které už znají.

Hodnocení jazykové úrovně kandidátů na pracovní pozice a zaměstnanců firem

clanek cerven testing pro firmyVýuka anglického jazyka a dalších řečí je dnes již běžnou součástí vzdělávání mladých lidí. Rovněž lidé, kteří jsou zaměstnaní nebo podnikají, se často setkávají s nutností znát alespoň základy některého z cizích jazyků. Množství firem pak požaduje dobrou či vynikající znalost jazyka v rámci výběrových řízení nebo jako základ pro karierní postup.

Jak ale poznat, že úroveň mluvené a psané angličtiny či jiného jazyka budoucích nebo stávajících zaměstnanců je dostačující? Jazykové centrum Berlitz nabízí jednoduchou pomoc – otestování jazykové úrovně zaměstnanců nebo kandidátů na pracovní pozici.

Naučte se italsky s radostí a s lehkostí v jazykových kurzech Berlitz

clanek cervenec 2017 italstina berlitzHistorie, architektura, umění, lyžařská střediska, úžasné jídlo, víno, zmrzlina a mnoho dalšího. Nejen tato lákadla nabízí oblíbená turistická destinace, Itálie. Jižanský jazyk můžete využít nejen při cestování do této země, ale také například při obchodním styku, který je mezi českými a italskými firmami hojný.

Jazykové kurzy italštiny v Berlitz institutu jsou maximálně flexibilní a vždy se je snažíme přizpůsobit potřebám a požadavkům studentů na intenzitu a časové rozložení. Pro začátečníky i pokročilé nabízíme celou škálu od krátkodobých, intenzivních, prezenčních kurzů až po celoroční, online kurzy.

Překladatelské a tlumočnické služby s vysokým standardem

clanek cerven preklady a tlumoceniSvětová globalizace v dnešní době znamená, že lidé stále více odcházejí za prací do jiné země, firmy a podnikatelé uzavírají mezinárodní obchody. Dostupnější je také například online nákup produktů ze zahraničí. Ve všech těchto případech se můžeme setkat s potřebou přeložit určité dokumenty či texty nebo zprostředkovat komunikaci mezi cizojazyčnými stranami.

Naše jazykové centrum Berlitz se specializuje kromě jazykových kurzů také na překladatelské a tlumočnické služby.

Léto se španělštinou v Berlitz kurzech Summer Immersion

clanek cervenec 2017 spanelstina v summer immersion berlitzLáká Vás dovolená nebo prodloužený víkend ve Španělsku? Chutná Vám mexická kuchyně a chtěli byste se vydat do země zaslíbené chilli papričkám a vyzkoušet pravé, originální pokrmy? Tancujete rádi v rytmu latinské hudby a chcete porozumět i textům písniček? S námi se můžete začít učit tento zajímavý a stále více populární cizí jazyk nebo si zlepšit stávající úroveň španělštiny již letošní léto.

Využijte nyní naši letní akční nabídku – Studujte španělštinu s parťákem, a plaťte jen za jednoho!

Kurzy španělštiny Berlitz šité na míru

clanek cerven spanelstinaV dnešní době se již stalo prakticky samozřejmostí, že se lidé učí anglicky. Čím dál více však roste také poptávka po studiu dalších cizích řečí. Španělština je jedním z velmi oblíbených jazyků. Dovolené ve Španělsku, ale také stále více populární cesty do Latinské Ameriky, mohou být jedním z důvodů.

Jazykové centrum Berlitz nabízí kromě kurzů španělštiny, také kurzy dalších více než 40 světových jazyků.

Ponořte se do studia jazyků toto léto s jazykovými kurzy Summer Immersion

clanek cervenec 2017 summer immersion berlitzJazykový institut Berlitz nabízí nejrůznější jazykové kurzy po celý rok. Léto 2017 může však být pro Vás tím správným obdobím, kdy začnete dále rozvíjet své jazykové znalosti a schopnosti. My bychom Vám v této snaze rádi pomohli, a proto jsme připravili letní kurzy Summer Immersion.

V intenzivních kurzech Summer Immersion můžete studovat nejen angličtinu, ale také celou řadu dalších světových jazyků (italština, francouzština, ruština, němčina nebo čeština pro cizince a další) nebo se specializovat na výuku tzv. Business English nebo právnické angličtiny.

Summer Immersion – ponořte se v létě do výuky cizího jazyka! Individuálně nebo studujte s parťákem, a plaťte jen za jednoho.

summer immersion 2017Léto je obdobím, kdy má většina z nás více energie, delší dny dávají pocit, že máme více času na mimopracovní aktivity, a je také obdobím, kdy se více cestuje. Zdá se tedy ideální dobou na studium jazyků, ať už na zdokonalení Vašich současných znalostí nebo na nastartování studia nové zajímavé cizí řeči.

Pokud si přejete udělat rychlé pokroky, například před dovolenou v zahraničí, naše Summer Immersion kurzy poskytují vynikající způsob jak vytouženého zlepšení dosáhnout.

Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá