Zlepšete si jazykovou úroveň za krátkou dobu v intenzivních kurzech Berlitz

 

 

Odpočinuli jste si v létě a s příchodem podzimu jste připraveni znovu nastartovat vzdělávací aktivity? Užili jste si dovolenou v zahraničí, ale zjistili jste, že je potřeba zapracovat na jazykových znalostech, abyste se příště cítili více sebevědomí při mluvení cizí řečí?

Jazyková škola Berlitz nabízí po mnoho let služby v oblasti jazykového vzdělávání. Pro naše studenty na nejrůznější úrovni, od začátečníků až po pokročilé, připravujeme každoročně kurzy více než 40 jazyků.

 

Mezi nejvíce navštěvované patří pochopitelně kurzy angličtiny. Na výběr poskytujeme širokou škálu od kurzů vhodných pro studenty středních a vysokých škol, kteří mohou využít například doučování angličtiny jako nadstavbu školní výuky, až po specializované kurzy jako například obchodní angličtina (neboli Business English) určená pro podnikatele a zaměstnance firem. Také kurzy němčiny jsou mezi našimi studenty oblíbené.

>> Přečtěte si více o nabízených jazykových kurzech

 

berlitz clanek zari 2017 5 dnu za cenu 4Intenzivní studium za akční cenu

Z našich zkušeností vyplývá, že jednou z nejefektivnějších forem výuky jsou intenzivní kurzy pro jednotlivce. Při nich dosahují studenti za krátkou dobu výrazného pokroku, který je často motivuje do další práce.

 

Od 1. září do konce listopadu jsme proto připravili mimořádnou akční nabídku:
Studujte intenzivně 5 dní s rodilým mluvčím a plaťte pouze za 4 dny!

 

Intenzivní kurz angličtiny Vám pomůže dosáhnout zlepšení minimálně o jednu úroveň na stupnici jazykových úrovní Berlitz. Angličtina není jediným jazykem, který jsme zařadili do akční nabídky. Se slevou můžete studovat i další cizí řeči jako je němčina, francouzština, španělština, ruština a také čeština pro cizince.

 

Na výběr mají studenti ze dvou stupňů intenzity:

  • Full day: 5 dní, 8 lekcí denně
  • Half day: 5 dní, 4 lekce denně

 

Výuka pod vedením zkušených lektorů z řad rodilých mluvčích probíhá v jazykových učebnách Berlitz v centru Prahy nebo na studentem zvoleném místě. Nejen místo výuky podřídíme požadavkům našich studentů. Také náplň lekcí, jako témata, na které je zaměřena slovní zásoba, nebo konkrétní oblasti gramatiky, které si student přeje procvičit, je připravována dle individuálních potřeb.

Pro podporu výuky obdrží studenti moderní studijní materiály.

Zaujala Vás tato exkluzivní nabídka a chcete začít kurz angličtiny nebo jiného jazyka co nejdříve? V případě zájmu nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím online formuláře.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá