Zimní jazykové kurzy Winter Immersion


zimni jazykove kurzy winter immersionS koncem roku obvykle kromě vánočních příprav přichází i bilancování toho, co jsme stihli dokázat a co bychom ještě chtěli zvládnout. Pokud mezi Vaše předsevzetí patřilo také zdokonalení v cizím jazyce a dosud se na něj nedostalo, máte ještě možnost to napravit díky speciálnímu zimnímu studijnímu programu Winter Immersion v jazykové škole Berlitz Praha!

Sázka na jistotu

Kurz Winter Immersion zaručuje opravdu efektivní a rychlé výsledky díky unikátní metodě Berlitz, která pracuje s dlouhodobou pamětí a aktivně rozvíjí slovní zásobu. Vychází navíc z komunikativního přístupu a pomáhá studentům se naučit jazyk používat intuitivně a přirozeně. Velkou zásluhu na tom pak mají také kvalitní lektoři, ať už rodilí či bilingvní mluvčí, s bohatými zkušenostmi a odpovídajícím vzděláním.

Komu je kurz určen

Tento intenzivní individuální jazykový kurz je vhodný pro ty, kteří potřebují velmi rychle připravit na specifickou událost (konferenci, obchodní jednání, zahraniční návštěvu apod.), či kohokoliv, kdo si jen potřebuje osvěžit znalosti cizího jazyka nebo proniknout do jazyka zcela nového.

Jaké jazyky vyučujeme

Kromě standardních jazyků, jako je angličtina, němčina nebo francouzština, s námi můžete studovat také např. rumunštinu, maďarštinu nebo španělštinu. Celkem nabízíme studium čtrnácti světových jazyků.

Winter Immersion

V rámci našeho zimního studijního programu se Vám budou věnovat dva lektoři, takže tato intenzivní výuka bude zaručeně pestrá a motivující. Na výběr máte že tří variant v závislosti na rozsahu a intenzitě:

  • Full Day – pětidenní program s celkovým počtem 40 vyučovacích hodin, rozvržených do dvou bloků, dopoledního a odpoledního. Bude o Vás dobře postaráno, včetně občerstvení a oběhového sendviče.
  • Half Day I – celkem 20 lekcí během pěti dní v dopoledním nebo odpoledním bloku podle přání klienta. Občerstvení zajištěno.
  • Half Day II – desetidenní studium se čtyřmi lekcemi denně dopoledne nebo odpoledne, 40 vyučovacích hodin celkem. Včetně občerstvení.

Osobní přístup

Před zahájením kurzu absolvujete krátký úvodní rozhovor, kde si stanovíte své cíle a představy. Samotná výuka pak probíhá v tempu přiměřeném Vašim schopnostem a pokroku. V lekcích budete mít velký prostor pro samotné mluvení, abyste si vytvořili správné jazykové návyky a aktivovali rozmanitou slovní zásobu.

Jsme tady pro Vás

Rádi Vám pomůžeme s výběrem té pravé varianty zimní výuky přesně pro Vás. Kontaktujte nás na telefonním čísle 273 136 015 nebo nám napište a my se Vám ozveme.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?