Zapište se do soukromého kurzu němčiny - nyní se slevou


 

doucovani anglictiny je v berlitz praha akcni 2Jestliže hledáte kvalitní jazykový kurz němčiny, začněte v jazykové škole Berlitz Praha a využijte jarní akce!

Nabízíme individuální kurzy s rodilými mluvčími, při kterých se lektor zaměřuje na oblasti jazyka a témata nejvíce potřebná pro daného studenta. Nabídka soukromých kurzů je široká, věříme, že si z ní k Vaší spokojenosti vyberte a během krátké doby studia se posunete o jednu jazykovou úroveň výše.

Díky naší jarní nabídce ušetříte minimálně 5 000 Kč v závislosti na typu zvoleného kurzu. Každý jazykový kurz pro jednotlivce je specifický intenzitou výuky
a frekvencí jazykových lekcí.

Akční nabídka je platná od 1. 3. do 31. 5. 2017.

NA MÍRU VAŠIM POTŘEBÁM A MOŽNOSTEM

Absolvování kurzu nijak významně nenaruší Váš osobní či pracovní život. Lektor se plně přizpůsobí Vašim požadavkům a časovým možnostem. Jazykový kurz také může probíhat na místě Vámi zvoleném nebo v jazykovém centru Berlitz Praha.
Efektivitu výuky němčiny s individuálním přístupem nic nepřekoná.

Srdcem jazykové výuky Berlitz je dialog

Při živé komunikaci studenta a lektora dochází k prohloubení a zautomatizování jazykových schopností. V Berlitz jazykovém centru Praha jsou lektory rodilí mluvčí a tak máte jistotu, že Vaše výslovnost a i porozumění autentickému přízvuku se budou přirozeně zlepšovat.
Soukromé kurzy němčiny jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé studenty.

Můžete vybírat z kurzů podle stupně intenzity výuky i doby jejich délky, a to od jednoho týdne až po 3 měsíce.

Total Immersion®

Individuální jazykový kurz Total Immersion® nabízí intenzivní výuku, kde si náplň a tempo studia řídíte sami. Délka kurzu se tak pohybuje mezi 1 až 4 týdny po 12 lekcích denně.
Během kurzu se Vám věnuje 3 až 5 kvalifikovaných lektorů, přičemž jednu hodinu z denní výuky se Vám budou věnovat dva lektoři najednou. Každý den je také zahrnut oběd s jedním z lektorů.

Express, Premium, Classic

Tyto jazykové kurzy mají každý 36 jazykových lekcí. Záleží jen na Vás, jak rychle jednotlivé lekce zvládnete a kolik času týdně můžete výuce jazyků věnovat.
Jazykové kurzy lze absolvovat během 3 až 6 týdnů, nebo můžete studovat i 3 měsíce.

Sprint

Vyhraďte si jeden týden pro výuku cizího jazyka a získejte maximum. Každý den budete 9 výukových lekcí konverzovat s rodilým mluvčím, který Vás bude motivovat k aktivitě.

Pro další informace kontaktujte pobočku Berlitz Praha nebo volejte na číslo 273 136 015.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?