Zájem o kurzy soft skills stále roste

kurzy soft-skillsPoptávka po kurzech soft skills (měkké dovednosti) leckdy předčí naše očekávání.

Zájem klientů o účast na manažerských seminářích je stále vyšší. V kurzech soft skills zdokonalují svoje měkké dovednosti, které pak oceňují jak v pracovním prostředí, tak v osobním životě.


Kurzy soft skills

Sof skills - měkké dovednosti - v sobě ukrývají techniky, kterými každý jedinec více či méně disponuje a které mu pomáhají při interakci s dalšími jedinci ke zlepšování spolupráce mezi nimi. Daly by se rozdělit do několika oblastí, v nichž se dají jednotlivé dovednosti rozvíjet. Vzdělávací centrum Berlitz Praha nabízí kurzy soft skills v několika modulech:

 

Komunikační dovednosti

Komunikace je základem spolupráce a sdělování informací. Získejte zkušenosti, jak efektivně komunikovat v pracovním prostředí nebo osobním životě. Sdělujte svoje myšlenky cíleně a promyšleně, aby žádný detail nezůstal skryt v nevhodně zvolené formulaci.

Jednání a vystupování v prostředí odlišných kultur

Každý kontinent a každá země má svoje specifika viditelná při obchodním jednání a tolik důležitá pro vzájemné porozumění partnerů pocházejících z takto odlišných krajin. Naučte se porozumět svým obchodním partnerům dříve, než je poznáte, odhalte skryté chytáky a předvídatelná nedorozumění včas.

Vedení strategického jednání

Vedení jednání se podobá vedení týmu - předpokládá to znalosti v oblasti komunikačních dovedností, prezentačního umění a také schopnost usměrnit vášnivou debatu a proměnit ji v konstruktivní diskuzi. Staňte se přirozenou autoritou a vytěžte ze svých dovedností maximum.

Vztahy s klienty a zaměstnanci

Je-li Vaší každodenní starostí péče o zákazníky, nebo jste-li ve styku se zaměstnanci a potřebujete si osvojit několik technik, které povedou k pozitivně laděným diskuzím s oběma skupinami, pak jistě uvítáte několik tipů, jak s nimi vycházet.

Berlitz Shorties - manažerské semináře

Kurzy měkkých dovedností organizujeme jako půldenní semináře, takže nezaberou mnoho času, ale nabízejí maximum obsažených informací.
Setkáte se i s nácviky situací, takže si teorii můžete hned vyzkoušet v praxi.

Kontaktujte pobočku Berlitz Praha a získejte informace o manažerských kurzech ještě dnes.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?