Zábavná výuka angličtiny pro nejmenší v letní jazykové školce Berlitz také v druhé polovině prázdnin

 

 

 

berlitz clanek srpen 2017 letni jazykova skolkaLéto je pro mnoho dětí speciálním obdobím. Tráví více času hraním, poznáváním či cestováním se sourozenci, rodiči či prarodiči. Většina kamarádů ze školy nebo školky je na prázdninách. Řada předškoláků se v létě také těší, až po prázdninách půjdou poprvé do školy.

Nejen děti školního věku si mohou vyzkoušet, jak je to zábavné, učit se nové věci v cizí řeči. Jazykové centrum Berlitz připravilo pro děti ve věku 4 až 7 let letní jazykovou školku, ve které se formou hry mohou naučit svoje první anglická slovíčka nebo přidat nová k těm, které už znají.

 

Stále máte čas Vaše děti přihlásit

V první polovině prázdnin si v našem příměstském táboře s angličtinou v centru Prahy užila výuku celá řada dětí.

I v srpnu máme stále k dispozici volná místa. Pro své děti si můžete rezervovat letní školku v našem eshopu, a to pro následující termíny:

  • 7.8.–11. 8. 2017
  • 21.8.–25. 8. 2017

Vyučovací hodiny jsou každý všední den od 9 do 12:15. O děti je ve školce dobře postaráno. Občerstvení a pitný režim je pro ně zajištěn.

Pokud máte zájem získat bližší informace, můžete nás kontaktovat na telefonním čísle 273 136 015 nebo elektronicky. Pročíst si také můžete všeobecné podmínky.

 

Co můžete od výuky očekávat?

Lekce v anglické letní školce jsou vedeny profesionálním lektorem z řad rodilých mluvčích. Lektor mluví na děti pouze anglicky, ale velmi jednoduchou a názornou formou s pomocí gest a učebních pomůcek tak, aby děti rozuměly. V průběhu dne děti procvičují slovíčka v písničkách, při nejrůznějších hrách nebo při vyprávění příběhů v angličtině.

Výuka probíhá v malých skupinkách, což je jednou z podmínek efektivního učení naší speciálně vyvinuté metody Berlitz.

 

Letní angličtina nejen pro nejmenší

Pokud jsou Vaše děti již odrostlejší, a i jim byste rádi dopřáli zlepšení jazykových znalostí, kromě letní školky nabízí pražské jazykové centrum Berlitz také letní jazykovou školu pro děti ve věku od 8 do 16 let.

A v létě samozřejmě nezapomínáme ani na dospělé, pro které jsme připravili kurzy Summer Immersion.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?