Výuka ruštiny online nebo jazykový kurz v Praze

rustina 176Potřebujete se kvůli práci naučit rusky? Nebo si jen chcete rozšířit obzory a naučit se další světový jazyk? Vyzkoušejte ruštinu! V jazykové škole Berlitz Praha zíkáte ukázkovou lekci ruštiny zdarma!


Výuka ruštiny individuálně

Jazykové centrum Berlitz Praha nabízí ukázkovou lekci ruštiny zdarma! Přijďte si vyzkoušet, jak naši zkušení jazykoví lektoři vyučují podle metody Berlitz. Nákup kurzu není podmínkou k účasti na ukázkové hodině. Když se rozhodnete pro kurz ruštiny v Berlitz Praha, máte na výběr z několika typů kurzů:

  • individuální kurz ruštiny
  • kurz ruštiny pro dva

Soukromá výuka ruštiny probíhá v jazykovém centru a můžete si zvolit frekvenci docházky podle svého uvážení. Kurzy Express, Classic a Premium nabízejí 36 výukových lekcí v rozmezí 3 týdnů až 3 měsíců.

Výuka ruštiny pro dva je ideálním spojením finanční úspory a individuálního přístupu při výuce. Jazykovým kurzem procházíte ve dvojici, ale zaplatíte jen jednu cenu. Vyučující má čas věnovat se jen vám dvěma a při konverzaci získáváte výhodu pestřejší nabídky témat a podnětů.

Online kurz ruštiny

Pokud se chcete učit rusky, nemusíte pouze docházet na prezenční kurzy. S využitím internetu se můžete zapojit do hodin ruštiny i vzdáleně - z domova, z kanceláře nebo při cestách. Virtuální kurzy ruštiny nabízejí stejné výhody jako výuka ruštiny s jazykovým lektorem v učebně.  Výhodou toho způsobu výuky je možnost nahrávání celé lekce na záznam a jeho opakovaného pouštění i po skončení výuky. Můžete si tak opakovat a procvičovat vše, co jste se během dané lekce naučili.

Všechny informace o nabízených kurzech ruštiny a detaily právě probíhajících akcích zjistíte, když budete kontaktovat pobočku Berlitz Praha. Rádi Vám poradíme, který kurz si vybrat a jak začít.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?