Výuka italštiny na mnoho způsobů

kurzy italštinyHledáte kurz italštiny, který pro vás bude ideální svým obsahem a i časových rozvrhem? Prohlédněte si nabídku kurzů italštiny v jazykové škole Berlitz Praha.


Individuální kurzy italštiny v Praze

Jazykové škola Berlitz Praha nabízí individuální výuku italštiny v jazykovém centru v Praze nebo jako individuální firemní výuku. V individuálních kurzech se Vám věnuje jeden jazykový lektor a celá jeho pozornost je vyhrazena pouze Vám. Máte tak jistotu, že náplň i tempo kurzu se přizpůsobí pouze Vašim požadavkům. Lektor bude dbát na to, abyste 60 % výuky mluvili Vy sami. Budete se tak italsky učit opravdu intenzivně a efektivně. Intenzivní kurzy italštiny – Total Immersion, Winter Immersion, Sprint. Intenzivní celodenní nebo půldenní výuka. Délka kurzu od  do 6 týdnů. Individuální kurzy italštiny – Premium, Classic, Express. 36 lekcí italštiny rozvržených do 3 týdnů až 3 měsíců.

 

Individuální kurzy italštiny online

Chcete se učit italsky v individuálních lekcích, ale nezbývá vám čas docházet do jazykové školy v Praze? Zapojte se do vituálních kurzů italštiny v Berlitz Virtual Class. Výuka probíhá jakoby v jazykové učebně, jenže virtuálně. Vy i lektor se připojíte přes internet do učebny, vidíte na sebe, slyšíte se a Vaše výuka může začít.

Italština pro samouky online

Chcete být při studiu italštiny maximálně flexibilní a řídit si tempo výuky individuálně? Vyzkoušejte online kurz italštiny pro samouky. Lekce dostáváte pravidelně na email, studujete sami, ale při jakékoliv pochybnosti máte možnost oslovit jazykového lektora přes online chat a zeptat se na cokoliv.

Telefonické lekce italštiny

Telefonické lekce italštiny mohou sloužit jako samostatný praktický kurz italské konverzace nebo jako doplněk k samostudiu italštiny.

Kontaktujte Berlitz Praha a získejte informace o aktuální nabídce jazykových kurzů.

 

Italština online: pro samouky i s lektorem

Chcete se opravdu dobře naučit italsky? S námi si tento světový jazyk osvojíte snadno a rychle. Jazyková škola Berlitz nabízí následující formy výuky: Italština online, italština pro samouky online, telefonické lekce. Cizí jazyk vyučují v Berlitz výhradně rodilí či bilingvní mluvčí, kteří dbají na správnou výslovnost, procvičování slovní zásoby i na výuku italštiny poslechem. Důraz klademe také na konverzaci: více než 60 % lekce hovoří sám student. Pokud Vás zajímá italština pro samouky, italština pro samouky online nebo italština online, přijďte do Berlitz. Italština pro samouky online: jde o velmi flexibilní kurzy, kde si tempo výuky řídíte sami. Obsah lekcí Vám přichází v pravidelných intervalech e-mailem. Kdykoli máte možnost přes online chat kontaktovat lektora s dotazem. Tato forma výuky Vám přináší následující benefity: máte k dispozici média podporující výuku jazyků (videa, e-mail, podcasty a další), 20 jazykových nástrojů (trenažér výslovnosti, nástroj k urychlenému zapamatování, slovník, překladač, nástroje ke kontrole pravopisu, kartičky s koncepty modelových situací atd.), monitorovací nástroje, nepřetržitě analyzující Váš výkon, které přizpůsobují úroveň výuky Vašim individuálním potřebám během každé jazykové lekce, reporty zpětně zasílané po každé jazykové lekci. Náplň výuky je šitá na míru Vašim potřebám. Italština online: Pokud nemáte čas docházet na pravidelné lekce, zvolte náš virtuální kurz italštiny: Berlitz Virtual Class. Vy i lektor se ve stejný čas připojíte každý ze svého aktuálního místa online a výuka probíhá, jako byste byli spolu v učebně. Výuka přes internet přináší zejména tyto výhody: cizí jazyk se učíte kde a kdy Vy chcete, vybíráte si z několika variant výuky, lekce probíhají pod vedením rodilého mluvčího, celá lekce je pouze ve zvoleném cizím jazyce, lekci si můžete nahrávat a následně kdykoliv zopakovat, jazykový kurz je sestaven na míru Vašim potřebám, získáte další materiály pro studium (knihy a audio CD), nabízíme také zdarma rozřazovací test, který určí Vaši úroveň v daném jazyce. Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám. Domluvte se italsky – v našich kurzech si tento jazyk velmi rychle osvojíte.Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?