Výuka angličtiny v zahraničních jazykových centrech

kurzy angličtinyTěší Vás studium angličtiny a rádi byste si angličtinu zdokonalili v zahraničí? Využijte nabídku na zahraniční jazykový pobyt, kde získáte nové jazykové znalosti a poznáte novou zemi a její zvyklosti a obyvatele.


Kurzy angličtiny v zahraničí

Jazykové centrum Berlitz Praha Vám pomůže při výběru lokality, kde se budete učit angličtinu. Studium angličtiny v zahraničí je zajišťováno ve spolupráci s ELS Language Centres®. Výuka angličtiny může probíhat ve Velké Británii, Spojených státech amerických nebo Kanadě. Vyberete si až ze 30 lákavých míst pobytu, kde se budete učit anglicky s rodilými mluvčími - špičkovými lektory angličtiny.

Jazykové pobyty v sobě kombinují výuku angličtiny, odpolední a večerní program pro účastníky kurzu, poznávání nové země a další lákavé aktivity. Ubytování je zajišťováno v hostelech nebo u hostitelských rodin.

Mezinárodní jazykové tábory s angličtinou

Pro svoje děti můžete vybrat zahraniční jazykový kurz na jednom z mezinárodních jazykových táborů Berlitz. Na těchto jazykových táborech se setkávají děti a mládež z celého světa a polečně se učí angličtinu. Tyto zahraniční kurzy angličtiny jsou pro všechny zúčastněné velmi obohacující.

Děti se seznámí s novými kulturami, rozšíří si obzory a naučí se samostatnosti. Po celou dobu pobytu je pro ně zajišťován plnohodnotný program, který zahrnuje jak návštěvy atraktivních turistických míst, tak výlety do přírody a za kuturou.

Zahraniční kurzy angličtiny probíhají v jazykových centrech Berlitz v sedmi evropských státech: Rakousko, Německo, Irsko, Lucembursko, Španělsko, Švýcarsko a Velká Británie.

Zahraniční jazykové kurzy

Zajímá Vás studium jazyků v zahraniční? Kontaktujte pobočku jazykové školy Berlitz Praha a získejte všechny potřebné informace.

 

Výuka angličtiny v zahraničních jazykových centrech

Rádi byste se zdokonalili v cizím jazyce? Využijte nabídku Berlitz: jazykové kurzy v zahraničí – studium angličtiny. Jazykové kurzy angličtiny pro mládež si můžete vybrat v USA, Velké Británii, Kanadě nebo Austrálii. Hledáte-li kurzy angličtiny v USA, Anglii, Austrálii nebo Kanadě, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám jazykové kurzy v zahraničí zajistíme. Vyberte si kurz angličtiny u moře nebo v jiné lokalitě, která Vám vyhovuje. Nabízíme studium angličtiny v zahraničí v mnoha jazykových centrech v různých zemích světa. Naše jazykové kurzy v zahraničí mají vysokou kvalitu a ocení je každý, kdo se potřebuje opravdu dobře naučit cizí jazyk. Pobyt v zahraničí může velmi dobře nahradit také domácí doučování angličtiny. Máme bohaté zkušenosti s pořádáním pobytových kurzů v zahraničí s výukou cizích jazyků. Svůj kurz angličtiny v zahraničí si můžete vybrat v několika desítkách atraktivních lokalit ve všech výše uvedených zemích. Důvodů, proč absolvovat jazykový pobyt v zahraničí, je nespočet: výběr z mnoha míst po celém světě, ubytování v místním kampusu nebo hostitelských rodinách, účast na společných odpoledních a večerních programech, seznámení se s jinou kulturou a lidmi, možnost složit mezinárodní zkoušky a získat mnoho dalších zajímavých příležitostí a aktivit. Pobyt v zahraničí je skvělým způsobem, jak si přirozeně osvojit cizí jazyk. Zajímají Vás jazykové kurzy v zahraničí a ceny těchto kurzů? Kontaktujte nás na telefonním čísle 273 136 015 a my Vás budeme rádi informovat o podrobnostech a zodpovíme Vaše případné otázky. Pro děti nabízíme jazykové kurzy v zahraničí v podobě mezinárodních táborů, na kterých mají děti šanci dokonalit se v daném jazyce, potkat nové přátele z celého světa, seznámit se s odlišnou kulturou a zvyky ostatních zemí a národů a hlavně získat velký náskok ve znalosti daného jazyka, před ostatními vrstevníky. Mezinárodní tábory jsou určeny pro děti ve věku 7–18 let a místo pobytu pro ně můžete vybrat hned z několika atraktivních zemí a destinací: Německo, Švýcarsko, Velká Británie, Rakousko, Irsko, Lucembursko nebo Španělsko. Tábory jsou pořádány po celý rok, můžete tak děti poslat na letní tábory, ale i tábor kdykoli během školního roku.Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?