Novinky

Výuka angličtiny v zahraničních jazykových centrech

kurzy angličtinyTěší Vás studium angličtiny a rádi byste si angličtinu zdokonalili v zahraničí? Využijte nabídku na zahraniční jazykový pobyt, kde získáte nové jazykové znalosti a poznáte novou zemi a její zvyklosti a obyvatele.

Kurzy angličtiny v zahraničí

Jazykové centrum Berlitz Praha Vám pomůže při výběru lokality, kde se budete učit angličtinu. Studium angličtiny v zahraničí je zajišťováno ve spolupráci s ELS Language Centres®. Výuka angličtiny může probíhat ve Velké Británii, Spojených státech amerických nebo Kanadě. Vyberete si až ze 30 lákavých míst pobytu, kde se budete učit anglicky s rodilými mluvčími - špičkovými lektory angličtiny.

Jazykové pobyty v sobě kombinují výuku angličtiny, odpolední a večerní program pro účastníky kurzu, poznávání nové země a další lákavé aktivity. Ubytování je zajišťováno v hostelech nebo u hostitelských rodin.

Mezinárodní jazykové tábory s angličtinou

Pro svoje děti můžete vybrat zahraniční jazykový kurz na jednom z mezinárodních jazykových táborů Berlitz. Na těchto jazykových táborech se setkávají děti a mládež z celého světa a polečně se učí angličtinu. Tyto zahraniční kurzy angličtiny jsou pro všechny zúčastněné velmi obohacující.

Děti se seznámí s novými kulturami, rozšíří si obzory a naučí se samostatnosti. Po celou dobu pobytu je pro ně zajišťován plnohodnotný program, který zahrnuje jak návštěvy atraktivních turistických míst, tak výlety do přírody a za kuturou.

Zahraniční kurzy angličtiny probíhají v jazykových centrech Berlitz v sedmi evropských státech: Rakousko, Německo, Irsko, Lucembursko, Španělsko, Švýcarsko a Velká Británie.

Zahraniční jazykové kurzy

Zajímá Vás studium jazyků v zahraniční? Kontaktujte pobočku jazykové školy Berlitz Praha a získejte všechny potřebné informace.

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá

Captcha codeZměnit obrázek