Vypravte děti za poznáním kolem světa s novými workshopy Berlitz v anglickém jazyce

 

 

 

Chcete ve Vašich dětech probudit zájem o studium anglického jazyka, které jim v budoucnu může otevřít dveře do světa? Patří zeměpis či angličtina k oblíbeným předmětům Vašich dětí a možnost dozvědět se něco o vzdálených zemích přímo od zahraničního lektora, rodilého mluvčího, by je nadchla?

Jazyková škola Berlitz připravila od letošního podzimu nové workshopy v anglickém jazyce pro děti od 5 do 7 a od 8 do 12 let. Workshopy budou probíhat každé čtvrtletí a jejich náplní bude poznávání světa zábavnou formou. Děti budou pracovat se dvěma učiteli a s novými kamarády v malých skupinkách, což jim nabídne maximální prostor pro mluvený projev v angličtině.

 

berlitz clanek rijen2017 kids workshopV prvním výukovém bloku, který se uskuteční 11. listopadu 2017 v jazykovém centru Berlitz, se děti vydají za poznáním až na druhý konec světa do OCEÁNIE. Zkušení lektoři budou mít pro děti připravenu řadu her a zajímavých aktivit, při kterých se malý studenti dozvědí o kultuře, obyvatelích, způsobu života a podobně.

V průběhu lekcí se mluví výhradně v anglickém jazyce. Díky speciální metodě výuky, metodě Berlitz, se děti přirozenou a efektivní cestou naučí nová slovíčka a jejich použití ve větách, včetně správných gramatických tvarů. Ve třídě panuje uvolněná atmosféra a lektoři poskytují dostatečnou podporu, aby se všechny děti při mluvení cítily sebevědomě.

Angličtina pro děti ve formě workshopu má za cíl děti sebevědomě rozmluvit v  angličtině, naučit nová slovíčka a také i zbavit ostychu a inspirovat k dalšímu studiu cizího jazyka, ať už v rámci školní výuky nebo v případě zájmu navštěvovat mimoškolní kurz angličtiny.

 

Zaujala Vás možnost dopřát dětem odlišnou formu výuky angličtiny a rádi byste své děti přihlásili?

Workshop je rozdělen do dvou částí podle věku dětí:

1) Děti ve věku 5 až 7 let

  • Čas: 9:00 – 12:15 hodin
  • Cena: 795 Kč vč. DPH

2) Děti ve věku 8 až 12 let

  • Čas: 13:00–17:00 hodin
  • Cena: 995 Kč vč. DPH

Pro obě skupiny je pak společný:

  • Termín: 11. listopadu 2017
  • Místo konání: BERLITZ Praha, Vzdělávací a jazykové centrum, Palác Archa, Na Poříčí 1047/26, 110 00 Praha 1

 

Chcete-li se dozvědět další informace, můžete nás kontaktovat na telefonním čísle 736 627 262 nebo prostřednictvím emailu

Pokud byste rádi děti přihlásili přímo, ke stažení můžete využít přihlášku na Kids Workshop. Místo si můžete rezervovat také prostřednictvím e-shopu jazykové školy Berlitz.

Ke stažení nabízíme také smluvní podmínky.

 

Jazykové centrum Berlitz se zaměřuje na neustálé zdokonalování výukových metod ať už dětí nebo dospělých. Celoročně se snažíme našim studentům nabídnout co nejrozmanitější kurzy angličtiny či další jazykové kurzy více než 40 světových řečí. V průběhu roku také přicházíme se zajímavými slevovými akcemi. O právě probíhajících akcích pro podzim 2017 si můžete přečíst více v sekci Akční nabídka.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá