Vstupenka do Aquapalace zdarma k individuálnímu jazykovému kurzu


individualni jazykovy kurzLéto už o sobě dává vědět, teplota venku stoupá, a proto jsme tady my s naší osvěžující akční nabídkou!

Vyberte si některý z našich individuálních kurzů ještě dnes a získejte celodenní vstupenku do vodního a saunového světa Aquapalace Praha zcela zdarma.

Jazykové centrum Berlitz Praha

Dlouholetá tradice a bohaté zkušenosti ve spojení s kvalitními lektory a originální učební metodou jsou zárukou úspěchu, který při studiu jazyka hledáte. Připravíme pro Vás lekce cizího jazyka na míru přesně podle Vašich představ. Kurzy Vás budou provázet rodilí mluvčí a pomohou Vám používat cizí jazyk přirozeně a bez zábran. Ke každému kurzu navíc dostanete výukové materiály s originálním a autentickým obsahem.

Vyberte si některý z našich individuálních kurzů ještě dnes a získejte celodenní vstupenku do vodního a saunového světa Aquapalace Praha zcela zdarma.

Nabízíme následující typy individuální výuky:

Total Immersion

Nejintenzivnější kurz v naší nabídce, který Vás posune o velký krok dál ve Vašich jazykových schopnostech za velmi krátkou dobu. V rozsahu 12 lekcí denně po dobu jednoho až čtyř týdnů se Vám bude věnovat tým lektorů a díky důrazu na komunikaci a praktické situace ve výuce Vás připraví na bezproblémové použití jazyka v reálném životě.

Summer Immersion

Letní intenzivní kurz ve třech variantách v závislosti na Vašich časových možnostech. Summer Immersion je ideální volbou, pokud chcete léto využít pro studium nového jazyka nebo prohloubení Vašich dosavadních jazykových schopností.

Pokud Vám Vaše práce neumožňuje pravidelnou docházku, pak jistě oceníte některý z našich flexibilních kurzů, které Vám dovolují plánovat lekce individuálně podle Vašich potřeb.

Premium - naplánujte si 40 lekcí do 12 týdnů

Classic - absolvujte 40 lekcí během šesti týdnů

Express - nabízí 40 lekcí za tři týdny

Sprint - 9 vyučovacích hodin denně po dobu pěti dnů

Ke každému z těchto kurzů nyní získáte celodenní vstupenku do Aquapalace Praha ZDARMA.

Rozhodli jste se využít naši speciální letní nabídku?

Těšíme se na Vás na telefonním čísle 273 136 015, kde Vám rádi poskytneme bližší informace.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?