Virtuální výuka jazyků - ideální řešení firemních jazykových kurzů


virtualni vyuka jazyku idealni reseni firemnich jazykovych kurzuŽijeme v multimediální době, která s sebou nese mnoho výhod. Díky online komunikaci firmy ušetří náklady na drahé zahraniční cesty, tok informací je v podstatě nesrovnatelně rychlejší oproti minulosti a business vzkvétá. Jazykové centrum Berlitz Praha se proto rozhodlo využít celosvětové sítě a zařadilo do své nabídky online nástroje pro studium cizích jazyků. Stejně tak jako videokonference namísto cestování online výuka jazyků Vaší firmě přinese citelnou časovou a finanční úsporu.

Proč zvolit studium online

Využijte možnosti studovat cizí jazyk kdykoliv a kdekoliv Vám to diář dovoluje. Výuka online je naprosto podřízená Vašim časovým možnostem, takže ať už jednotlivec nebo skupina, lektor se s Vámi spojí v předem domluvenou dobu. Studovat můžete některý z více než 40 světových jazyků s rodilými mluvčími, takže se celou dobu dorozumíváte pouze v cílovém jazyce. Při výuce navíc zažijete naši jedinečnou učební metodu a použijete originální materiály Berlitz, které jsou zárukou rychlého pokroku.

Obsah výuky

Na základě rozřazovacího testu, který bezplatně absolvujete před zahájením výuky, Vám bude doporučena úroveň studia. Naše lekce jsou založeny na konverzaci s cílem naučit klienty používat cílový jazyk přirozeně a intuitivně v jakýchkoliv životních situacích. Klademe důraz na praktičnost výuky, a proto témata a slovní zásoba jsou voleny na základě Vašich konkrétních požadavků a potřeb, například oboru působení Vaší firmy, apod.

Berlitz Virtual Class

Unikátní koncept virtuální třídy, který je postaven na principu videokonference. Ve smluvenou dobu dojde ke spojení mezi lektorem a Vámi či skupinkou ve Vaší firmě a proběhne živá výuka, kterou si můžete navíc nahrát pro pozdější použití při samostudiu. Touto formou můžete studovat některý z více než 40 cizích jazyků.

CyberTeachers

Špičková online platforma, která je ideální pro samostudium na cestách nebo jako doplněk k dennímu studiu cizího jazyka. Dostupná v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině a italštině nabízí sadu intuitivních nástrojů, které Vám suplují roli učitele, ať jste kdekoliv. Díky algoritmickým funkcím Vám aplikace připomene jazykové oblasti, které pro Vás byly složitější, abyste zapracovali tam, kde je to opravdu potřeba. V anglickém jazyce je navíc k dispozici varianta CyberTeachers Live, díky které získáte podporu „živého“ lektora 24 hodin denně 5 dní v týdnu.

Tradiční volba

Je možné, že patříte mezi ty, kteří sice mají rádi moderní technologii, ale stále ještě dávají přednost přímému kontaktu s jinými lidmi. Pro Vás je zde kombinace klasických kurzů a online výuky. Vyberte si některý z našich intenzivních vzdělávacích programů a nakombinujte jej třeba s platformou CyberTeachers či telefonickými lekcemi.

Profesionální servis

Rádi se osobně staráme o své klienty, a proto Vám nabízíme setkání, na kterém probereme možnosti jazykové výuky online ve Vaší firmě, všechna specifika a Vaše požadavky. Kontaktujte nás na telefonním čísle 273 136 015.

Těšíme se na Vás!

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?