Virtuální výuka italštiny na míru Vašim potřebám


virtualni vyuka italstiny na miru vasim potrebamUn imprenditore ad un altro:

- Come mai i tuoi impiegati arrivano sempre così puntuali?

- Facile, trenta impiegati e solo venti posti auto!

Pokud jste se právě nezasmáli, rozhodně potřebujete zapracovat na Vaší znalosti italštiny! S jazykovým centrem Berlitz Praha Vám to půjde snadno, protože právě teď máte možnost začít studovat italštinu prostřednictvím online výuky! Není nic jednoduššího a příjemnějšího než se ponořit do studia z pohodlí domova, potřebovat budete jen připojení k internetu a otevřenou mysl. Mimochodem, překlad oblíbeného italského vtipu výše najdete na konci článku.

Živá výuka nebo samostudium

Každý z nás má jiný styl učení a vyhovuje mu jiný typ výuky. Pokud dáváte přednost výuce pod vedením lektora, máme pro Vás v naší nabídce možnost připojení k tzv. virtuální třídě. Pro ty, kteří preferují samostatné studium pomocí chytrých online nástrojů, je k dispozici učební platforma CyberTeachers.

Berlitz Virtual Classroom

Dlouho jsme přemýšleli, jak poskytnout výhody prezenčního studia těm, kteří nemají možnost účastnit se pravidelných kurzů italštiny. Řešení je ale velmi snadné a inovativní – nyní můžete využít spojení s lektorem prostřednictvím virtuální třídy. Před zahájením studia absolvujete hodnotící test k určení Vaší úrovně, stanovíte si cíle a požadavky na obsah studia a pak už se jen v daný termín připojíte do „živé“ výuky.

Virtuální třída Vám navíc umožňuje nahrát si každou lekci pro pozdější použití při domácí přípravě a po každé lekci obdržíte zpětnou vazbu ze strany lektora o Vašem pokroku a tipy pro další studium.

CyberTeachers Coach

Pokud už teď máte rádi možnosti, jaké nabízí internet a nejrůznější chytré aplikace, rozhodně propadnete kouzlu naší studijní platformy CyberTeachers Coach. Jde o unikátní nástroj pro výuku nejen italštiny, který nabízí propracované a příjemné uživatelské prostředí. Tato platforma obsahuje dvacítku aplikací pro nácvik pravopisu, poslechu, výslovnosti, čtení a jiných dovedností. Součástí je také slovník a překladač a personalizované interaktivní materiály, jako jsou videa, audio soubory či články. Celá aplikace je doplněna o nástroj, který umí sledovat Váš pokrok a přizpůsobuje mu tempo a styl výuky. Máte tedy přesný přehled o všem, co jste se dosud naučili a co Vás ještě čeká.

Milé podzimní zprávy

Ještě během listopadu můžete výrazně ušetřit při zakoupení licence CyberTeachers Coach na libovolnou dobu, a to 50 % z původní ceny! Podívejte se i na naši další akční nabídku.

Začněte studovat ještě dnes

a už Vám nikdy žádný vtip neunikne. Napište nám nebo zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a zjistěte víc o naší nabídce virtuální výuky italského jazyka.

Šéf firmy se baví s jiným šéfem:

- Jak to, že Vaši zaměstnanci vždy chodí do práce včas?

- No, máme ve firmě 30 zaměstnanců, ale jen 20 parkovacích míst!

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?