Vánoční nabídka online jazykových kurzů


vanocni nabidka online jazykovych kurzuBuďte letos originální a darujte k Vánocům klíč do světa jazyků!

Ačkoliv se čas na nákup dárků rychle krátí, ještě stále máte možnost pořídit opravdu pozorný a užitečný dar. V jazykovém centru Berlitz Praha pro Vás máme skvělý tip, navíc bez čekání a se zárukou, že se dostane na každého. Právě teď si u nás můžete zakoupit tříměsíční licenci pro jazykové studium online za zvýhodněnou cenu!

Dárek, který dává volnost

Sami jste už někdy nejspíš dostali poukázku na služby, u kterých byl stanovený termín pro jejich využití a Vám se to zrovna nehodilo. Nebo jste museli jet někam daleko a službu dokonce doplatit. Dárek od nás je jiný – díky neomezenému tříměsíčnímu přístupu do naší výukové aplikace budou mít Vámi obdarovaní možnost studovat kdykoliv a kdekoliv se jim to právě bude hodit!

Jak to funguje

Jedná se o unikátní učební platformu s názvem CyberTeachers Coach, která vlastníkovi licence umožňuje studium prostřednictvím internetu. Po zadání přihlašovacích údajů a absolvování vstupního testu si uživatel může vybrat z velkého počtu specializací a oblastí, ve kterých se potřebuje v cizím jazyce zlepšit, a pak už si jen užívá studia šitého sobě na míru.

Jaké jazyky nabízíme

V rámci online výuky prostřednictvím CyberTeachers Coach lze studovat angličtinu, němčinu, francouzštinu, italštinu nebo španělštinu.

Sofistikovaný systém

CyberTeachers Coach je opravdu inovativní prostředí pro studium, které se skládá z několika dílčích aplikací. Používat tak můžete například slovník, kontrolu pravopisu, nácvik výslovnosti, multimédia pro rozvoj poslechových dovedností, osobní noviny, ale také výukové karty pro osvojení slovní zásoby, frází a praktického jazyka. To vše pod dohledem inteligentního nástroje, který neustále monitoruje Váš pokrok a díky tomu určuje tempo a směr výuky.

Po každém sezení je uživateli zaslán report s informacemi o probrané látce a tipy pro následující studium. Každý den navíc ve své emailové schránce najde krátký email, vysvětlující některý z jazykových jevů, který slouží jako motivátor pro studium.

Živá asistence

Občas se student může dostat do situace, kdy potřebuje pomoct se cvičením, jazykovým obratem či pravidlem. Pro ten případ je zde možnost spojení s „živým“ lektorem – rodilým mluvčím, který ochotně prostřednictvím chatu nebo videa uživateli poradí. Tato služba je pro angličtinu dostupná nonstop 5 dní v týdnu, pro ostatní jazyky v daných časových intervalech.

Pořiďte tento úžasný dárek ještě dnes!

Právě nyní totiž tříměsíční přístup nabízíme za neuvěřitelných 1.995 Kč oproti původním 5.783 Kč.

Licenci pro své milé můžete zakoupit po telefonické domluvě na čísle 273 136 015, kde Vám také rádi sdělíme další podrobnosti ohledně našeho programu CyberTeachers Coach. Nákup uskutečníte také v našem eshopu.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?