Unikátní Total Immersion® - intenzivní výuka jazyků

intenzivní jazykový kurzIntenzivní a efektivní výuka nejméně šesti jazyků podle Berlitz Method®. Pusťte se do studia naplno a za pár týdnů se uslyšíte mluvit novým cizím jazykem.


Intenzivní jazykový kurz v Praze

Výuka v kurzu Total Immersion® probíhá v jazykové škole v Praze nebo v prostorách Vaší firmy. Zvolte pro sebe ten nejjednodušší styl jazykové průpravy a získejte během pár týdnů vyšší sebevědomí a plynulost v cizojazyčném vyjadřování.

Total Immersion® - unikátní intenzivní jazykový kurz

Tento kurz je koncipován do jednoho až čtyř týdnů, ve kterých na sobě budete denně 12 výukových hodin pracovat a získávat jazykové a vyjadřovací dovednosti. Během výuky se Vám bude věnovat 3 - 5 jazykových lektorů, se kterými si budete procvičovat konverzaci ve dvou, ale také se budete setkávat nejméně ve třech, abyste se naučili reagovat na situaci ve skupině.

  • Angličtina, němčina, francouzština, italština, čeština pro cizince, španělština a další.

Jazykoví lektoři, kteří s vámi v intenzivním kurzu spolupracují jsou rodilí mluvčí se zkušenostmi ve výuce svého rodného jazyka. Jejich úkolem je vás motivovat, abyste více než polovinu času strávili mluvením, a tak si zautomatizovali pohotové odpovědi a fráze. Náplň lekcí a tempo výuky se řídí pouze Vámi. Jste pány svého času i obsahu výuky.

Využijte intenzivní jazykový kurz Total Immersion® k prohloubení Vašich znalostí nebo k nastartování výuky nového cizího jazyka.

Winter Immersion

Zaujala Vás nabídka na intenzivní výuku jazyků, ale Total Immersion® se Vám zdá časově příliš náročný? Zvolte tedy jeho zkrácenou verzi a ponořte se do Winter Immersion, což je kurz vycházející z koncepce Total Immersion®, ale můžete volit i půldenní výuku. Celodenní výuka čítá 8 hodin, půldenní pak 4 hodiny výuky.

Týdenní intenzivní kurz jazyků

Pro opravdu rychlé osvěžení a intenzivní dávku konverzace si můžete vybrat i kurz Sprint, který trvá jen jeden týden a zahrnuje celkem 45 lekcí cizího jazyka.

Kontaktujte jazykovou školu Berlitz Praha a domluvte ukázkovou hodinu zdarma nebo rovnou začátek Vašeho intenzivního jazykového kurzu!
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?